Tamo dienynas

TAMO DIENYNAS

 

 

 

BEBRAS

     Šiemet lapkričio 10-14 dienomis vyko jau XI tarptautinis informacinių technologijų konkursas "BEBRAS". Konkurse dalyvavo 7169 (5-6) klasių mokiniai, 5990 (7- 8) klasių mokiniai.

Dėkoju visiems dalyvavusiems mokiniams!
Sveikiname gudriausius Jurbarko rajono "bebriukus".

Miglė Remeikytė - I Vieta!

5 klasė - Nerijus Kvedys - 6 vieta, Dovydas Gaižauskas - 9 vieta, Karolis Gečas -10 vieta.
6 klasė - Dovydas Jonelis - 6 vieta, Elvijus Pinaitis - 8 vieta.
8 klasė Gabrielė Zaronaitė - 5 vieta, Žydrūnė Biletavičiūtė - 6 vieta, Ignas Kisielius ir Haroldas Budrius -10 vieta.

Liudmila Norkaitienė
Informacinių technologijų mokytoja

 
 

Kvadratas - III vieta

Lapkričio 13 dieną vyko Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių gimusių 2004 m. ir jaunesnių kvadrato finalinės varžybos. Girdžių pagrindinės mokyklos sportininkai iškovojo trečiąją vietą! Sveikiname!

Kūno kultūros mokytojas Linas Klijūnas

 
 

Sveiko maisto diena Girdžių pagrindinėje mokykloje

Virė virė košę, tam davė, tam davė ir tam irgi liko...

Taip prasidėjo sveiko maisto diena Girdžių pagrindinėje mokykloje. Sveikatos priežiūros specialistė Danutė Kriščiūnienė papasakojo apie sveikos mitybos taisykles ir principus. Supažindino su tausojančio maitinimo reikšme žmogaus organizmui.
Dar ir dar kartą priminė maisto pasirinkimo piramidę. Klausydamiesi paskaitėlės, visi buvo vaišinami sveika ir retai valgoma sorų-moliūgų koše, užsigerdami obuolių-morkų-burokėlių sultimis. Mokiniams buvo įdomu, todėl sveikatos specialistės daug klausinėjome apie sveiko maisto reikšmę žmogui.

Visi likome patenkinti ir dėkojame specialistei Danutei už įdomų ir turiningą renginį.

Kamilė Pernarauskaitė
7 klasės mokinė

maistas

 
 

Konferencija „Lietuvių liaudies dainos ir šiandiena“

Konferencija „Lietuvių liaudies dainos ir šiandiena“ A. ir J. Juškų gimnazijoje Veliuonoje, skirta 195-osioms A. Juškos gimimo metinėms

          Penktadienį, spalio 17 d., devyni 7 ir 8 klasės mokiniai, lydimi mokytojos Rimos Mikalkėnienės, išvyko į Veliuonos A. ir J. Juškų gimnazijoje vykusią konferenciją „Lietuvių liaudies dainos ir šiandiena“, skirtą 195-osioms A. Juškos gimimo metinėms. Septintokai buvo paruošę pranešimą „Kreipinys – tarsi meilės šypsnys“, o aštuntokai pristatė projektinį darbą „Lietuvių liaudies dainos“. Nors pakeliui jautėsi įtampa, bet, laukiant savo eilės ir klausantis kitų mokinių pranešimų, ji atslūgo. Kai atėjo mūsų eilė, vėl sunerimome, kad galime suklysti ar šiaip kas nors nepavyks. Bet sekėsi gerai, mūsų pranešimas sudomino, todėl visi buvo atidūs ir dėmesingi. Aštuntokai ne tik pristatė savo projektinį darbą, jie pabandė organizuoti viktoriną ir už teisingus atsakymus dalyvius apdovanojo saldžiaisiais prizais, o likę saldainiai pavirto saldainių lietumi. Baigus pristatyti atliktus darbus mums nuoširdžiai plojo visa salė.

Daugiau ....

 
 

Gėlės atminties paraštėse

Rugsėjo 19 dieną nuo pat ankstaus ryto prie Girdžių pagrindinės mokyklos šurmuliavo būreliai mokinių su dviračiais, nes buvo nepamokinė diena. Neformali Girdžių seniūnijos jaunimo grupė „Veikiam“ rugpjūčio mėnesį organizavo stovyklą „Pažink Girdžius sportuodamas“. Projekto vadovai Arnoldas Pernarauskas ir Laura Molčankinaitė buvo paruošę orientacinį maršrutą dviračiais, kurį dabar išbandėme ir mes, Girdžių pagrindinės mokyklos 6 – 10 kl. mokiniai. Šios kelionės dviračiais iniciatoriai buvo mokytoja I. Molčankinienė ir mokinių tarybos atstovai. Kelionė buvo suskirstyta etapais, parengtos užduotys ir duotos užuominos. Mokiniams minti dviračiais oras pasitaikė labai geras: švietė saulė ir pūtė šiltas vėjelis.

Daugiau ....

 
 

Edukacinė ekskursija po Girdžius

             Rugsėjo 18 d. ryte šurmuliavo mokyklos pirmas aukštas - pradinių klasių mokiniai ruošėsi ekskursijai po Girdžių lankytinas vietas. Pirmiausia susirinkome į aktų salę. Čia ketvirtokai visus pradinukus supažindino su įdomesniais faktais iš Girdžių krašto istorijos, su žymiais žmonėmis, kurie gimė, ar kadaise gyveno Girdžiuose. Po to kiekvienos klasės mokiniai gavo užduotis – ieškojo informacijos internete apie savo gimtąjį kraštą. Suradę atsakymus į pateiktus klausimus, pasidalinę įspūdžiais, išvykomę į Girdžių parapijos kleboniją, Klojimo teatrą. Čia mus visus maloniai sutiko vargonininkė, buvusi tikybos mokytoja, I. Jasiulytė ir Klojimo teatro režisierė L. Zdanavičienė. I. Jasiulytė supažindino su kunigo V. Šauklio gyvenimu ir po jo mirties įruošta ekspozicija. Mokiniai su įdomumu apžiūrėjo senovinius kunigo daiktus, susipažino su jų paskirtimi. Jie pažadėjo dar kartą čia apsilankyti prieš Šv. Kalėdas – buvusi mokytoja rodys, kaip seniau kepdavo kalėdaičius.

Daugiau ....

 
 

Puslapis 1 iš 55

Pamokų laikas

  1.        7 50  -  8 35
  2.        8 45  -  9 30
  3.        9 35  -  10 20
  4.      10 40  -  11 25
  5.      11 40  -  12 25
  6.      12 35  -  13 20
  7.      13 30  -  14 15
  8.      14 25  -  15 10

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo