Prisijungti prie

Onutė Petrikytė užėmė I vietą technologijų olimpiadoje!

Kovo 21 dieną Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje vyko Jurbarko rajono technologijų olimpiada skirta K. Donelaičiui ir jo įžymiajai poemai „Metai“. 2014 m. paskelbti Kristijono Donelaičio metais, minint lietuvių grožinės literatūros pradininko 300-ąsias gimimo metines.
              Onutė Petrikytė Jurbarko rajone laimėjo I-ą vietą savo amžiaus grupėje „Mitybos“ pogrupyje. Ir tik pristatymo jaudulys „per plauką“ jai sutrukdė vykti į respublikinį turą, į kurį vyksta tik vienas atstovas iš rajono iš visų amžiaus grupių ir 3 technologijų pogrupių (mitybos, mityba, tekstilės, konstrukcinių medžiagų). SVEIKINAME!

Daugiau ....

 
 

Medalis „Tarnaukite Lietuvai“ - Laimai Andersson

,,Esame maža iš mažiausių tautų, savo fiziška jėga pasitikėti negalime. Visų mūsų stiprybė – tai mūsų proto jėgos. Lavinkime jas!“
Gabrielė Petkevičaitė-Bitė

     2014 m. kovo 30 d., sekmadienį, 15 val. Panevėžio J.Miltinio dramos teatre įvyko Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ įteikimo ceremonija. Lietuvos Respublikos Seimo iniciatyva įsteigtas medalis buvo teikiamas trečią kartą. Iš 200 pateiktų kandidatų atrankos komisija išrinko 25 nominantus. Džiaugiamės, kad mūsų teikta Laima Andersson už filantropinę veiklą gavo atminimo medalį „Tarnaukite Lietuvai“.

Daugiau ....

 
 

Smiginis

Balandžio 12 dieną vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio bendrojo ugdymo mokyklų smiginio (klasikinio) finalinės varžybos. Girdžių pagrindinės mokyklos komanda: Deividas Žilinskas ir Irmantas Vaitkus iškovojo ketvirtąją vietą!

Kovo 26 dieną vyko Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų smiginio varžybos. Girdžių pagrindinės mokyklos vaikinų komanda Deividas Žilinskas ir Irmantas Vaitkus iškovojo pirmąją vietą! Merginų komanda Gabrielė Zaronaitė ir Onutė Petrikytė trečiąją vietą!

Sveikiname!

Linas Klijūnas
Kūno kultūros mokytojas

 
 

Diktanto konkursas

Kovo 13 d. Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje vyko 4 klasių mokinių rajoninis diktanto konkursas.

Sveikiname 4 klasės mokinę Miglę Remeikytę laimėjusią III vietą!

Ofelija Kimutienė
4 klasės mokytoja

images

 
 

Minime Lietuvos Nepriklausomybės dieną

      Neseniai praėjo kovo 11-oji - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Šią valstybinę šventę daugiau ar mažiau, bet mini visi. Minėjome ją ir mes – Girdžių pagrindinės mokyklos mokiniai. Mokykloje vyko popietė – viktorina „Tėvynė mano – Lietuva“.

Daugiau ....

 
 

Varžybos

Kovo 06 dieną Eržvilko gimnazijoje vyko Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų 4 - tų ir žemesnių klasių šaškių varžybos.
Girdžių pagrindinės mokyklos komanda iškovojo antrąją vietą!

Kovo 8 dieną Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių gimusių 2001m. ir jaunesnių "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" zoninės varžybos.
Girdžių pagrindinės mokyklos sportininkai iškovojo antrąją vietą!

Sveikiname!

Linas Klijūnas
Kūno kultūros mokytojas

 
 

Puslapis 1 iš 51

Pamokų laikas

  1.        8 00  -  8 45
  2.        8 55  -  9 40
  3.        9 45  -  10 30
  4.      10 50  -  11 35
  5.      11 55  -  12 40
  6.      12 50  -  13 35
  7.      13 45  -  14 30
  8.      14 40  -  15 25

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo