Mokslo metų pradžios šventė

vyks Rugsėjo 1 dieną 10 val. mokyklos stadione!

KVIEČIAME!

_______________________________

TAMO DIENYNAS

 

Paskutinio skambučio šventė

         Pagaliau atėjo visų lauktoji – paskutinė mokslo metų diena. Dešimtokams ši diena ypatinga dar ir tuo, kad tai paskutinė mokslo metų diena šioje mokykloje. Pasipuošę ir pasitempę nuo pat ryto visi šurmuliavo mokykloje. 
         Pasibaigus paskutiniajai pamokai su klasės vadove, dešimtokai vedini pirmokėlių, skambant mokykliniam skambučiui, iškilmingai atėjo į salę. Devintokai, Džeirana ir Arnas, kvietė mokyklos direktorę ir visų klasių atstovus sveikinti dešimtokus. Po prasmingos direktorės Janės Pocienės kalbos, pradinių klasių mokinukai dešimtokams padovanojo skambias eiles bei linkėjimus, parašytus ant gražių saulyčių. Penktokės, Giedrė ir Greta, padeklamavo linksmą Juozo Erlicko eilėraštį „Aš moku augti“. Šeštokė Iveta dešimtokams pianinu sugrojo gražią melodiją, o septintokų būrelis linkėjo sėkmės ir dovanojo rožes. Aštuntokė Deimantė dešimtokams padainavo lyrišką dainą. Devintokai savo sveikinimą pradėjo Arno grojama melodija ir priminė, kad gyvenimas yra sudėtingas, bet nereikia jo bijoti. 

Daugiau ....

 
 

Smagus ir įdomus žygis Sudarge

         Išaušo gražus birželio antrosios rytas. Mūsų, Girdžių pagrindinės mokyklos mokiniai, susirinko prie mokyklos laukdami autobuso, kuris mus turėjo nuvežti į Draugystės turistinį žygį Sudarge. Nuvažiavę į stovyklavietę mes grožėjomės nuostabiu Sudargo kraštovaizdžiu. Pasistatę palapines, mokiniai susirinko štabe, kuriame jų laukė paruoštos užduotys.

         Draugystės turistinio žygio organizatoriai buvo parengę labai daug užduočių, bet mums įsimintiniausios buvo tinklinio ir kvadrato varžybos, kliūčių ruožas ir estafetė „Aš pareigūnas“. Tinklinio rungtynės vyko prie Sudargo mokyklos esančioje aikštelėje. Girdžiai sudarė net dvi tinklinio komandas. Žaisti mums buvo labai smagu. Viena Girdžių komanda laimėjo pirmąją vietą! Tas pats įvyko ir kvadrato aikštelėje. Pirmosios vietos prizą iškovojo Girdžiai. Kliūčių ruože dalyvavo penki mokiniai iš kiekvienos komandos. Startas buvo duodamas nuo pat štabo. Vaikai turėjo bėgti kalneliais ir kalvomis, įveikti sunkiausias kliūtis ir kuo greičiau pasiekti finišą. Pasirodo, kad Girdžių komandos laikas buvo geriausias, todėl mums vėl atiteko prizas. Labai įdomi buvo estafetė „Aš pareigūnas“. Vaikams teko kuo greičiau apsirengti kokio nors pareigūno drabužius, tai buvo gaisrininko, pasieniečio ir policininko uniformos. Apsirengus uniformas dalyviams teko tariamą ligonį atitinkamai sutvarstyti, parnešti neštuvuose ir greitai nusirengti uniformas. Šį kartą Girdžiai laimėjo antrosios vietos prizą!

Daugiau ....

 
 

Atsisveikino su Pradine

     Gegužės 30 d. nuskambėjo paskutinis skambutis, skelbdamas pradinukams mokslo metų pabaigą. O ketvirtokai atvertė naują savo gyvenimo knygos puslapį – atsisveikino su Pradine mokykla. Tarsi kelionės lapą į antrąją ugdymo pakopą jie gavo pirmą svarbų savo darbo įvertinimą – Pradinio išsilavinimo pažymėjimą. Tai pirmas svarbus žingsnis. Gal jis dar ne toks didelis ir drąsus, tačiau tai pirmas žingsnis tolyn nuo vaikystės.
     Už rūpestį ir meilę mokiniai dėkojo savo tėveliams, už suteiktas žinias – mokytojams. Skambėjo ne tik dainos, atsisveikinimo posmai, bet ketvirtokai dar suvaidino „Nuotykius iš mokyklos gyvenimo“. Jaunesnieji draugai įteikė ketvirtokams savo padarytas dovanėles, tarė atsisveikinimo žodžius.

Daugiau ....

 
 

Šiandien aš renkuosi, rinksiu nuo 18 metų

Gegužės 9 dieną mokykloje vyko pilietiškumo akcija, kurios tikslas - skatinti pilietiškumą jaunimo tarpe. Šią akciją inicijavo Jurbarko jaunimo organizacijų sąjunga.
Ilgųjų pertraukų metu vyresniųjų klasių mokiniai aktų salėje turėjo galimybę rinkti būsimąjį prezidentą. Mūsų mokyklos mokiniai buvo labai aktyvūs. Rinkimuose turėjo teisę dalyvauti 45 mokiniai, dalyvavo 37. Balsadėžėje rasti 35 galiojantys ir 2 negaliojantys biuleteniai. Kitą kadenciją mūsų mokyklos mokiniai prezidento poste norėtų matyti A. Paulauską. Jis surinko 45,7% balsų. Antroje vietoje liko D. Grybauskaitė – 31,4%. Z. Balčytis liko trečioje vietoje su 20% balsų. 2,9% balsų gavo V. Tomaševskis. Likusieji kandidatai balsų negavo.
Užpildytas balsų skaičiavimo protokolas pristatytas į rajoną, kur buvo sumuojami dar trijų rinkimuose dalyvavusių mokyklų rezultatai.

Pilietiškumo mokomės jau dabar, kad ateityje nebūtume abejingi savo šaliai.

Pilietiškumo akcijos organizatoriai – 7 klasės aktyvas

Fotoakimirkos - fotogalerijoje.

 
 

Šviesoforas

Gegužės 8 dieną Girdžių mokyklos pradinių klasių  mokiniai Armandas Klikna, Gintarė Streleckaitė, Titas Barčas, Miglė Remeikytė  dalyvavo regioniniame "Šviesoforo" konkurse  Plungėje. Anksti ryte išvykome į tolimą kelionę. Į konkursą vykome kartu su Jurbarko Naujamiesčio pagrindine mokykla. Laukė ilga kelionė. Autobuse vaikai kalbėjosi, kartojo žinias konkursui. "Šviesoforas" vyko Plungės akademiko Adolfo Juciaus pagrindinėje mokykloje. Renginio organizatoriai šiltai sutiko visus atvykusius. Konkurse dalyvavo 14 komandų. Vaikai jaudinosi, norėjo kuo geriau pasirodyti. Mokinių laukė tos pačios užduotys kaip ir rajoniniame "Šviesoforo" konkurse. Vaikai turėjo teisingai pereiti kelią pėsčiųjų perėjoje ir per kelią sankryžoje. Reikėjo papasakoti kam reikalingi atšvaitai ir kaip juos teisingai prisitvirtinti. Atliko užduotis maketuose, dalyvavo viktorinoje, komandų kapitonų varžytuvėse. Atliko video užduotį ir kelio ženklų dėlionę.

Daugiau ....

 
 

"Šviesoforas" - II vieta

Balandžio 29 d. Girdžių pagrindinės mokyklos pradinių klasių komanda dalyvavo rajoniniame „Šviesoforo“ konkurse, kuris vyko Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje. Mokiniai nekantraudami laukė konkurso. Pradinukų komandą sudarė 4 mokiniai:1 kl. A.Klikna, 2 kl. G.Streleckaitė, 3 kl. T.Barčas, 4 kl. M.Remeikytė. Visi labai jaudinosi, nes norėjo būti įvertinti aukščiausiais balais. Kiekvienas privalėjo parodyti savo žinias praktiškai ir teoriškai. Puikiai sekėsi kelio ženklai, video peržiūra ir kaip teisingai prisisegti atšvaitus. Sunkiausios užduotys situacijos maketuose. Visi laukė renginio rezultatų. Girdžių komanda laimėjo 2 vietą iš 6 dalyvavusių mokyklų. Mokiniai plojo, džiaugėsi ir didžiavosi savo laimėjimu.

Sveikinu komandos narius ir džiaugiuosi kartu su jais!

Virginija Pinaitienė
3 klasės mokytoja

sviesoforas1

 
 

Puslapis 1 iš 53

Pamokų laikas

  1.        8 00  -  8 45
  2.        8 55  -  9 40
  3.        9 45  -  10 30
  4.      10 50  -  11 35
  5.      11 55  -  12 40
  6.      12 50  -  13 35
  7.      13 45  -  14 30
  8.      14 40  -  15 25

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo