Tamo dienynas

TAMO DIENYNAS

 

 

 

Kaziuko mugė Skirsnemunėje

Kovo ketvirtą dieną trys 7 klasės mokinės - Kamilė, Akvilė, Meda ir mokytoja Jolanta su pilnais krepšiais vyko į Skirsnemunės pagrindinę mokyklą. Čia šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė. Vyko ne tik pačių ar artimųjų pagamintų darbelių prekyba, bet ir žaidimai. Veikė "Kavinė".
Mums sekėsi gan gerai, daug ką pardavėme. Grįžome tuščiais krepšiais, bet... pilnos geros nuotaikos!

Kamilė Pernarauskaitė
7 klasės mokinė

Kaziuko mugė

 
 

Dailės olimpiada

2015-02-26 du Girdžių pagrindinės mokyklos mokiniai - Albertas Stanaitis ir Džeirana Kavaliauskaitė dalyvavo Dailės olimpiados, kurios tema "Dvarų istorijos", rajoniniame ture, kuris vyko Panemunės pilyje. Prieš pradedant rimtai dirbti visi dalyviai buvo pakviesti apžiūrėti sutvarkytas ir renovuotas pilies patalpas.
Ruošiantis olimpiadai buvo labai įdomu rinkti informaciją apie arčiausiai Girdžių buvusį Miliušių dvarą, domėtis jo istorija, jame vykusiu gyvenimu. Sužinojome daug naujo, išbandėme savo jėgas.

Džeirana Kavaliauskaitė
10 klasės mokinė

Dailės olimpiada

 
 

Kovo 11 – osios minėjimas

„Nedaug prašau: tik atminties, prisėdusios po mano langu“
          Žmonės visuomet nori apčiuopti neapčiuopiamą, pamatyti nematomą, išgirsti negirdimą, suskaičiuoti nesuskaičiuojamą... Toks visur esantis ir niekur nesantis laikas, kurį mes kartais norime pagauti, aplenkti, sustabdyti...
         Laikas į šiandieną atiteka iš nematomų tolių. Galima gyventi ir nejausti jo tekėjimo. Galima manyti, kad viskas prasidėjo mumis ir viskas su mumis baigsis. Tačiau kiekviena diena bus žymiai spalvingesnė, gilesnė, jei žinosime, kas į ją atiteka, kokios nematomos požeminės upės atplukdo praeitin nugrimzdusius įvykius, sukaktis, faktus ir žmones...


Iš 1990 metų Kovo 11-osios atiteka laiko upė į šią dieną...
Kalbėdami apie Lietuvą kaip valstybę, turime prisiminti:
PASKELBĖME – ATKŪRĖME – APGYNĖME
Vasario 16 -ąją,    Kovo 11 –ąją,    Sausio 13 –ąją.

Daugiau ....

 
 

Lietuvos Nepriklausomybei - jau dvidešimt penkeri!

           Kovo 5 d. dvi septintokės, Akvilė Antanaitytė ir Iveta Girdžiutė, ant Gediminaičių stulpų konstrukcijos Vilniaus Nacionalinėje dailės galerijoje užrišo mūsų mokyklos mokinių pagamintas apyrankes. Vadovaujami technologijų mokytojos Jolantos Pocienės, jie pynė ir rišo trispalves – geltonos, žalios ir raudonos spalvos – draugystės apyrankes, kurios išreiškė tautos vienybę. Iš mūsų mokyklos į Vilnių  nuvežta 115 apyrankių. Finalinis veiksmas, apyrankių užrišimas ant konstrukcijos, pasak mergaičių, buvo jaudinantis ir atsakingas momentas. Įvairių šalies mokyklų delegacijos keitė viena kitą, mokiniai dalinosi akcijos vykdymo įspūdžiais, fotografavosi. Su jauduliu lauksime spalvingos Gediminaičių stulpų konstrukcijos pervežimo ir demonstravimo Lietuvos Seimo rūmuose.

Janė Pocienė 
mokyklos direktorė

Lietuvai man 4    

Daugiau ....

 
 

Meninio skaitymo konkursas „Leisk gražiausiems žodžiams plaukt..."

          Sausio 23 d. Girdžių pagrindinėje mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas „Leisk gražiausiems žodžiams plaukt...“, kuriame dalyvavo 5 – 10 klasių mokiniai. Renginio metu skambėjo Justino Marcinkevičiaus, Janinos Degutytės, Salomėjos Nėries, Vinco Mykolaičio – Putino, Jono Aisčio, Roberto Frosto eilės, ištrauka iš Bitės Vilimaitės apsakymo „Baidyklė“. Paskatinamoji vieta buvo skirta 5 klasės mokinei Miglei Remeikytei, III-ioji vieta – 7 klasės mokinei Ivetai Girdžiūtei, II-ioji vieta – 7 klasės mokinei Giedrei Gadliauskaitei, o I-osios vietos laimėtoja 7 klasės mokinė Kamilė Pernarauskaitė važiuos į rajoninį turą. Palinkėkime jai sėkmės!

Rima Mikalkėnienė
Lietuvių kalbos vyr. mokytoja

 
 

Atmintis gyva, nes liudija

          Girdžių pagrindinėje mokykloje paminėti 1991 metų sausio 13 – sios įvykiai.
Niekas negali nugalėti tautos einančios į Laisvę, Nepriklausomybę. 1991 metų sausio 13-oji patvirtino: mes būsime. Lietuvos Nepriklausomybės priešai taikė tiesiai į širdį. Buvo šaudoma į laisvą žodį, lietuvišką kalbą. Tikrąjį tautos ryžtą ir pasiaukojimą parodė sausio įvykiai. Apie 1000 žmonių buvo sužeista, 14 žuvo. Tik jų dėka šiandien mes gyvename Nepriklausomoje laisvoje Lietuvoje, kalbame lietuvių kalba, keliaujame po pasaulį. Neužmiršime, kad už laisvę ir taiką visada turime būti dėkingi tai atnešusiems lietuviams. Tautos istoriją privalome išsaugoti ir nenutrūkstamai perduoti iš kartos į kartą. Klasės valandėlių metu mokiniams dar kartą buvo primintos žuvusiųjų pavardės, kruvini įvykiai.

Daugiau ....

 
 

Puslapis 1 iš 57

Pamokų laikas

  1.        7 50  -  8 35
  2.        8 45  -  9 30
  3.        9 35  -  10 20
  4.      10 40  -  11 25
  5.      11 40  -  12 25
  6.      12 35  -  13 20
  7.      13 30  -  14 15
  8.      14 25  -  15 10

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo