Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Aktualijos

Užtvankos remontas

Ketvirtadienis, 11 Birželis 2015 14:49

Jurbarko rajono savivaldybės administracija, įgyvendindama projektą Nr. 1IG-KT-13-1-008173-PR001 „Jurbarko rajono Girdžių tvenkinio hidrotechnikos statinių rekonstrukcija“, bei atsižvelgdama į Aplinkos apsaugos agentūros Taršos prevencijos ir leidimų departamento Kauno skyriaus 2015 m. kovo 6 d. išduotą leidimą Nr. VLP-K-1/2015-(15.5)-A4-2320,  informuoja, kad nuo 2015-05-18 iki 2015-09-10 bus žeminamas Girdžių tvenkinio vandens lygis (iki altitudės 36,73) ir atliekami hidrotechnikos statinių rekonstravimo darbai.

Vandens pažeminimo darbai jau prasidėjo, gyventojų atsiprašome už galimus nepatogumus. Prašome vandenį kapinėse naudoti kuo taupiau, o užsipildyti vandens talpyklas bus galima nusileidus į Girdžių lanką, iš Mituvos upės.

 

Girdžių seniūnija

 

Paskirstytos VBT lėšos

Ketvirtadienis, 11 Birželis 2015 14:46

2015 m. gegužės 7 d. Girdžių seniūno įsakymu Nr. 01-2 „Dėl Girdžių seniūnijos vietos bendruomenės tarybos 2015 m. sudarymo“ sudaryta šios sudėties vietos bendruomenės taryba (toliau-VBT):

Algimantas Vizbara, Girdžių bendruomenės centro narys, komisijos pirmininkas;

Indrė Ūsienė, Pavidaujo bendruomenės narė, komisijos pirmininko pavaduotoja;

Jurgita Šlyterienė, Pavidaujo seniūnaitijos seniūnaitė, komisijos sekretorė;

Ramūnas Budrius, Gudelių seniūnaitijos seniūnaitis;

Romutė Kačiušienė, Girdžių seniūno pavaduotoja;

Linas Klijūnas, sporto klubo „Girdžiai“ prezidentas;

Kęstutis Mockaitis, Girdžių šeimų centro pirmininkas.

   VBT sprendimų įgyvendinimui 2015 metais skirta 1 425 Eur. 2015 m. gegužės 21 d. įvykusiame VBT posėdyje nuspręsta iki birželio 1 d. apklausti atstovaujamus gyventojus ir pateikti pasiūlymus dėl numatomų veiklų įgyvendinimo. Informacija apie galimybę teikti prašymus finansavimui buvo skelbta interneto svetainėje bei Girdžių seniūnijoje esančiose skelbimų lentose. Gauti 5 rašytiniai prašymai. 2015 m. birželio 4 d. VBT posėdyje apsvarsčius gautus pasiūlymus nuspręsta skirti finansavimą šioms veikloms:

1. „Oninių“ tinklinio ir krepšinio turnyro organizavimui skirta 414 Eur. Už šią sumą bus nupirkti kamuoliai (krepšinio ir tinklinio), 2 vnt. sportinės aprangos, prizai ir suvenyrai apdovanojimams. Veiklos sritis – bendruomeninės veiklos organizavimas;

2. Kalėdinės eglutės papuošimams įsigyti (elektrinės girliandos, žaislai) Eglutė būtų puošiama seniūnijos bendruomenei ruošiantis tradicinei gruodžio mėnesio viduryje vykstančiai Gerumo dienai. Skirta 300 Eur. Veiklos sritis – bendruomeninės veiklos organizavimas;

3. Mikrofonų stovams, kurie būtų naudojami kaimo kapelos koncertų metų bei įvairių koncertų metu, įsigyti skirta 140 Eur. Veiklos sritis – kultūrinė, švietėjiška veikla;

4. Krepšinio aprangos daliai – šortams įsigyti (Pavidaujo krepšinio komandai) – 100 Eur. Veiklos sritis – bendruomeninės veiklos organizavimas;

5. Dažams Pavidaujo kaimo bendruomenės pastato pirmojo aukšto grindims išdažyti bei lauko vaikų žaidimų aikštelės įrenginiams perdažyti – 50 Eur. Veiklos sritis – bendruomeninės veiklos organizavimas.

6. Informacinei lentai apie koplytėlės, esančios Pažėrų kaime statybas pagaminti skirta 70 Eur. Veiklos sritis – viešųjų erdvių ir gyvenamosios aplinkos kokybės gerinimas.

7. Palapinei, kuri būtų naudojama švenčių metu kolektyvų pasiruošimui pasirodymams bei seniūnijos pristatymams vykstančiuose rajoniniuose renginiuose įsigyti skirta 350 Eur. Veikos sritis – bendruomeninės veiklos organizavimas.

Girdžių seniūnijos informacija

 

Teatrų krivūlė girdžiškius sukvietė į klojimą

Antradienis, 19 Gegužė 2015 12:43

Gegužės 16 dieną Girdžių klojime vyko tradicinė, jau penktoji, klojimo teatrų krivūlė. Šiųmetė šventė skirta etnografinių regionų metams, todėl spektaklius dovanojo artistai iš skirtingų Lietuvos regionų.

Mažąją Lietuvą atstovavęs Juknaičių teatras parodė linksmą spektaklį „Žentukai“. Iš Šiluvos atvykęs ir Žemaitijai atstovavęs teatras pakvietė į „Maušos karčemą“, o Lukšių teatras, kuris buvo Suvalkijos regiono atstovas, dovanojo puikią komediją „Nėra to gero kas neišeitų į blogą“. Itin daug aplodismentų sulaukė Girdžių teatro „Mituvis“ komedija „Bobutės susipyko“. Girdžiškiai atstovavo vakarų Aukštaitijai.

Šventė sulaukė ir viso būrio svečių. Administracijos direktoriaus pavaduotojas Viktoras Ganusauskas pasidžiaugė girdžiškių iniciatyva puoselėti mėgėjų teatro meną bei prisipažino jau seniai simpatizuojantis Girdžiams ir girdžiškiams, todėl pažadėjo būti dažnas svečias tiek šventėse, tiek sprendžiant iškilusias bėdas.

Vienas iš šventės organizatorių seniūnas Darius Juodaitis sveikindamas teatralus ir žiūrovus džiaugėsi, kad šie esantys ypatingi, nes pabėgę nuo kasdienybės darbų ir reikalų dalyvaudami klojimo teatrų krivūlėje prisilies prie to kas šventa – prie mūsų visų tautinių šaknų. Nes klojimo teatras yra vienas iš pagrindinių ramsčių, laikančių mūsų tautiškumą, suteikiantis išskirtinumo. Jis telkė mūsų protėvius, telkia ir mūsų kartas.

Šventės organizatoriai: Jurbarko KC Girdžių skyriaus darbuotojai Loreta Zdanavičienė, Algimantas Vizbara bei seniūnas D. Juodaitis dėkoja ir rėmėjams, be kurių šią šventę surengti būtų buvę labai sunku: Jurbarko rajono savivaldybės administracijai, UAB „Molupis ir CO“, R. Pinaičio įmonei, J. Ir V. Dapkams bei visam būriui talkininkų. Pagrindinis šventės rėmėjas verslininkas ir savivaldybės tarybos narys Daivaras Rybakovas sveikindamas šventės dalyvius tikino, kad tokių gerų renginių, kokie rengiami čia, Girdžiuose, trūksta. Teigė, kad jam labai gera būtų su teatralų bendruomene aplinkoje, kuri turi labai gerą aurą.

Šventės dalyviai galėjo netik akis į spektaklius paganyti, jiems muzikavo Girdžių kapela, vadovaujama A. Vizbaros, kieme paragauti ant laužo virto žuvienės kvietė žvejas Gintas Kisielius.

Po krivūlės, tradiciškai žiūrovams parodę savo naujo spektaklio premjerą, Girdžių teatro artistai, vadovaujami režisierės L. Zdanavičienės, pradeda gastroles tiek po aplinkinius kaimus, tiek ir po visą Lietuvą. Šiemet, panašu, kad pavyks aplankyti ir užsienio žiūrovus – jau birželio pabaigoje girdžiškių spektaklis bus rodomas Punske (Lenkija).

„Girdžiai“ inf.

 
 

Pavidaujiškiai šventė Atvelykį

Sekmadienis, 12 Balandis 2015 20:31

Balandžio 11 d., šeštadienį, Pavidaujo bendruomenės namuose vyko Atvelykio šventė. Pavidaujiškiai ir svečiai klausėsi dainų, surengė margučių parodą. Užimtumo netrūko ir mažiesiems.

Su atėjusiu pavasariu savo dainomis renginio dalyvius sveikino viešnios iš Šakių rajono – „,Mamų ir dukrų kvartetas“. Smagiai atliekamos, naujai aranžuotos žinomos dainos išjudino visus. Vaikučiai dalyvavo projekto Naisių vasara renginyje – „Vaikų velykėlėse“ ir margino 2 metrų aukščio ir 1 metro pločio margutį.

Renginio metu buvo išrinktas ir pats gražiausias margutis, kurį numarino Petrauskų šeima. Jų atstovei Viktorijai Macaitienei įteikėme knygą apie gamtą, jos saugojimą su smagiais pasakojimais vaikams. O visi vaikučiai gavo po kompaktinį diską „Bardų dainos vaikams“.

Nuoširdžiai dėkoju seniūnaitei Jurgitai Šlyterienei ir visoms Pavidaujo bendruomenės moterims už pastangas kviečiant gyventojus į renginį. Saulėtą ir šiltą šeštadienį išsijudinti ir išsibudinti padėjo bendrai rengta šventė.

Darius Juodaitis

Girdžių seniūnas

 

DĖMESIO!!! SVARBI INFORMACIJA!!!

Penktadienis, 20 Vasaris 2015 08:46

Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2015 m. sausio 29 d. sprendimu Nr. T2-6 „Dėl gyventojų apklausos paskelbimo“ iš Jurbarko rajono savivaldybės administracijos darbuotojų sudarytai komisijai yra pavesta organizuoti vietos gyventojų apklausą dėl Jurbarko rajono savivaldybės seniūnijų ir gyvenamųjų vietovių administracinių ribų tikslinimo. Minėtu Tarybos  sprendimu nustatyta, kad apklausos teritorija – Jurbarko rajono savivaldybė (išskyrus Jurbarko miestą). Apklausos tikslas – patikslinti Jurbarko rajono savivaldybės teritorijoje esančių seniūnijų ir gyvenamųjų vietovių administracines ribas.

Apklausos laikas ir vieta – nuo 2015 m. vasario 9 d. iki 2015 m. kovo 31 d., Girdžių seniūnijos patalpose.

Organizuojamos apklausos būdas – tiesioginis gyventojų nuomonės įrašymas apklausos dalyvių sąrašo lapuose:

1. dėl gyvenamųjų vietovių teritorijų ribų nustatymo (keitimo);

2. dėl seniūnijų teritorijų ribų nustatymo (keitimo).

Apklausai teikiamų klausimų tekstai:

1. Pritariu (nepritariu), kad (nurodomas gyvenamosios vietovės pavadinimas) teritorijos ribos būtų nustatytos (pakeistos) pagal parengtą planą.

2. Pritariu (nepritariu), kad (nurodomas seniūnijos pavadinimas) teritorijos ribos būtų nustatytos pakeistos pagal parengtą planą.

Kviečiame visus gyventojus aktyviai dalyvauti gyventojų apklausoje ir teikti pasiūlymus bei pageidavimus dėl seniūnijos ir gyvenamųjų vietovių administracinių ribų nustatymo ir keitimo.

Pasiteirauti galima el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , tel. 70 174

Seniūnas Darius Juodaitis

 
 

Puslapis 1 iš 23