Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AdministravimasVerslumo diena 2015

          Tradiciškai kasmet lapkričio mėnesį Girdžių pagrindinėje mokykloje vyksta Verslumo diena. Šiais metais lapkričio 27 dieną vėl mokiniai galėjo mokytis verslumo ir įgyti naujų įgūdžių.
          Į mokyklą atvykę svečiai pasakojo apie savo karjerą ir darbovietes. Apie Sodros teikiamas paslaugas pasakojo Šilalės skyriaus Jurbarko poskyrio vedėjas Alvydas Šimaitis. Su Kredito unijų specifika supažindino Jurbarko kredito unijos darbuotojos. Jos pasakojo, kuo skiriasi kredito unijos nuo bankų, kokias paslaugas jos teikia. Mokiniams buvo įdomu išgirsti apie finansininko profesijos privalumus ir trūkumus.
          Vaikai turėjo galimybę sužinoti, kaip galima užsidirbti gyvenant kaime. Apie neseniai pradėtą sūrių verslą pasakojo Girdžiuose gyvenanti ūkininkė Svajonė Vaicekauskienė. Mokiniai ne tik sužinojo apie lydytų sūrių gaminimo ypatybes, bet paragavo jos pagamintų sūrių.

          Kitas dvi valandas vyko kūrybinės dirbtuvės, kuriose mokiniai patys gamino įvairius produktus. Penktos klasės mokinukai gamino atvirukus, kurie Kalėdinės gerumo akcijos metu bus padovanoti vienišiems Girdžių seniūnijos gyventojams. Septintos klasės mokiniai gamino morkų saldainius, kurie taip pat bus skirti Kalėdinei gerumo akcijai.            
          Dar dvi grupelės mokinių mokėsi gaminti kalėdines puošmenas: puokštes, vainikus, langų dekoracijas. Vaikai ypač džiaugėsi, kad juos mokė ir dirbinius padėjo gaminti ne tik mokytojai, bet ir mamos.
          Verslumo diena baigėsi improvizuotu turgeliu, kuriame savo gaminius galėjo parduoti visi norintys. Pirkėjai mielai įsigijo medinių mentelių, kalėdinių dekoracijų, sūrių ir įvairiausių saldumynų, tad smagu buvo prekiauti savo gaminiais ir skaičiuoti uždirbtus pinigėlius.
          Visą dieną mokykloje veikė aštuntos klasės mokinių įrengta kavinė. Kavinės lankytojai galėjo pasivaišinti kava, arbata, gardžiausiais namuose gamintais skanėstais, o improvizuotos kavinės darbuotojos suprato, kad dirbti kavinėje nėra lengvas darbas.
         Šią dieną mokiniai ne tik įgijo verslumo įgūdžių, susipažino su įvairiomis profesijomis, o taip pat naudingai ir smagiai praleido dieną.

Foto akimirkos čia.

Džilda Šneiderienė

Pamokų laikas

  1.        7 50  -  8 35
  2.        8 45  -  9 30
  3.        9 35  -  10 20
  4.      10 40  -  11 25
  5.      11 40  -  12 25
  6.      12 35  -  13 20
  7.      13 30  -  14 15
  8.      14 25  -  15 10

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo