Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AdministravimasKnygos - mūsų draugai

      Lapkričio 27 dieną mokykloje pradinių klasių mokiniams pamokos nevyko. Tai diena, skirta mokinių pažintinei – kūrybinei veiklai.
      Renginio pavadinimas – ,,Knygelės – mūsų draugai“.
     Tikslas, uždaviniai – sudominti pradinukus skaitymu, sužadinti vaikų norą domėtis knyga, apžiūrėti bibliotekose esančias knygas, mokyti naudotis knyga, pamėgti ją; suteikti vaikams džiaugsmo, atliekant kūrybines užduotis.
    Mokiniai aplankė Girdžių mokyklos biblioteką. Čia mokytoja Irena Gendrolienė pradinių klasių mokiniams papasakojo apie bibliotekoje esančias knygas. Paaiškino, kaip elgtis bibliotekoje, ragino daugiau skaityti grožinės literatūros knygų.
    Mokytoja paruošė kūrybines užduotis. 4 klasės mokiniai gamino skirtukus knygoms, o pirmokai – susipažino su knyga „Bembis“, spalvino knygos pagrindinio veikėjo paveikslėlius. Atlikus užduotis, buvo išrinkti gražiausi ir įdomiausi mokinių darbai.

     Pradinukai apsilankė ir Girdžių kaimo bibliotekoje. Čia bibliotekininkė Vilija Stoškienė mokinius supažindino su bibliotekos taisyklėmis, papasakojo, kaip surūšiuotos ir sudėliotos knygos. Prašė dažniau apsilankyti bibliotekoje, skaityti knygas. Ji mokiniams buvo paruošusi kūrybines užduotis – sukurti knygutes. Tie mokiniai, kurie nemoka rašyti knygutes kūrė piešinukais. Visi noriai atliko užduotis. Vilija Stoškienė pasidžiaugė gražiais mokinių darbais ir įteikė prisiminimo dovanėles visiems mokiniams.
    Tikimės, kad po šios dienos mokyklos ir kaimo bibliotekose padaugės skaitytojų. Nuotraukos - čia.

Virginija Pinaitienė
1 klasės mokytoja

 

Pamokų laikas

  1.        7 50  -  8 35
  2.        8 45  -  9 30
  3.        9 35  -  10 20
  4.      10 40  -  11 25
  5.      11 40  -  12 25
  6.      12 35  -  13 20
  7.      13 30  -  14 15
  8.      14 25  -  15 10

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo