Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AdministravimasĮsimintina diena

Kovo 18 d. su 1 – 4 klasių mokiniais išsiruošėme į Girdžių seniūniją. Pastato pirmame aukšte įsikūręs paštas ir biblioteka. O kaip nepabuvosi pašte, bibliotekoje? Juk čia dirba abu Emilijos tėveliai, Austėjos mamytė – laiškininkė.
Pašto viršininkas V. Stoškus pradinukus supažindino su pašto istorija. Papasakojo, kaip keliauja laiškai, kokią spaudą užsisako Girdžių seniūnijos gyventojai, kokius ir kiek kaimų aptarnauja paštas. Kad ekskursija būtų įsimintinesnė, gavome ir dovanėlių.
Biblioteka mums gerai pažįstama. Čia visada maloniai mus sutinka bibliotekos vedėja V. Stoškienė. Ne kartą čia lankėmės su visais pradinukais, rinkome geriausią metų knygą vaikams, dalyvavome renginiuose. Dalis mokinių šios bibliotekos skaitytojai. Vedėja mokiniams papasakojo apie bibliotekos veiklą, kiek skaitytojų ji aptarnauja, iš kokių kaimų jie čia atvyksta.

Padėkoję už saldžias vaišes, kopėme į antrą aukštą, kur įsikūrusi Girdžių seniūnija. Seniūno pavaduotoja R. Kačiušienė supažindino mokinius su darbuotojais, kurie dirba seniūnijoje, papasakojo, kokios jų pareigos, dėl ko žmonės kreipiasi į juos pagalbos. Sužinojome, kad čia yra ir Policijos kabinetas. Jame, esant reikalui, pagalbą seniūnijos gyventojams teikia Armando tėvelis – inspektorius R. Klikna. Čia žemės ūkio specialiste dirba ir Mato mamytė. Seniūnas D. Juodaitis paruošė mokiniams keletą prizų. Juos laimėjo tie mokiniai, kurie teisingai atsakė į klausimus apie Girdžius. Pasivaišinę saldainiais, sugrįžome į mokyklą. Klasėse mokinių laukė tėvelių paruoštos vaišės. Ačiū Jiems už tai.

Džiaugėmės pabuvoję tėvelių darbovietėse ir praplėtę akiratį apie Girdžių seniūniją ir joje esančias įstaigas.
Už nuoširdų priėmimą ir malonų bendravimą dėkojame:

Girdžių seniūnui D. Juodaičiui,
Seniūno pavaduotojai R. Kačiušienei,
Bibliotekos vedėjai V. Stoškienei,
Pašto viršininkui V. Stoškui.

Ofelija Kimutienė
2 ir 3 klasės mokytoja

teveliu darbai 1

teveliu darbai 2

teveliu darbai 3

teveliu darbai 4

teveliu darbai 5

Pamokų laikas

  1.        7 50  -  8 35
  2.        8 45  -  9 30
  3.        9 35  -  10 20
  4.      10 40  -  11 25
  5.      11 40  -  12 25
  6.      12 35  -  13 20
  7.      13 30  -  14 15
  8.      14 25  -  15 10

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo