Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AdministravimasNemigo naktis: aš ir tu – visi mes esame vienodi

Balandžio 1-ąją (tai ne pokštas!) Girdžių pagrindinėje mokykloje jau aštuntą kartą vyresniųjų klasių mokiniai savo minkštą lovą iškeitė į miegmaišį ant sporto salės grindų arba visai bemiegę naktį. Trečią kartą iš eilės renginyje dalyvavo bendraamžiai iš Skirsnemunės J. Baltrušaičio pagrindinės mokyklos. Miego diena švenčiama kiekvienais metais kovo 21 dieną, o mūsų mokykloje tradiciniu renginiu tapo Nemigo naktis. Šiemet dėl pavasario atostogų renginys buvo nukeltas savaite vėliau.
Šių metų renginio tema „Aš ir tu – visi mes esame vienodi“. Tai savaitės be patyčių baigiamoji dalis. Į žvaigždėmis nusagstytą, septintokų gražiai išdabintą salę rinkosi mokiniai, pasipuošę įmantriomis pižamomis, chalatais ir šlepetėmis. Jie žaidė susipažinimo žaidimus, varžėsi dainuodami, piešdami, spėliodami ir atsakinėdami į klausimus. Sporto salėje vyko jau tradicinėmis tapusios kvadrato varžybos su didžiuliu gimnastikos kamuoliu. Pirmą kartą buvo žaidžiamas tinklinis su rankšluosčiais. Juoko buvo iki ašarų. Nesvarbu, kad ne visi tapo nugalėtojais – pergalę šventė juokas ir draugystė.

Norintys bent kiek atsipūsti po aktyvių užsiėmimų galėjo užsukti į kino klubą „Patrikum Cinema“, kur, prigulę ant čiužinių, galėjo pažiūrėti komedijų ir linksmai pasijuokti. Kino seanso metu reikėjo laikytis šių taisyklių:

 1. Žiūrėk ir mėgaukis!
 2. Kramtyk tyliau, neužgožk filmo!
 3. Vėpsok, bet neknark!

Visi renginio dalyviai buvo užsukę į kavinę „Krabo užeiga/Kibiras vibiras“ ir sąžiningai laikėsi nurodymų:

 1. Nebūk kiaulė, nečepsėk!
 2. Dalinkis tik skaniu maistu!
 3. Nepalik po savęs šiukšlyno!

Paryčiais dėmesio sulaukė žaidimų kambarys „Medūzų laukas“. Kai kuriems dalyviams jau merkėsi akys, todėl reikėjo priminti reikalavimus:

 1. Nesukčiauk, arba sukčiauk taip, kad niekas nepamatytų!
 2. Nemėtyk detalių, nes ieškosi visą naktį!
 3. Nelaužyk žaislų, nes jie ne tavo!

Pasisekimo nesulaukė „Lunatikų centras“, nes miegoti užsimanė tik trys vaikai. Tikimės, kad jie sapnavo miego fėjos atneštus gražius sapnus.
Šių metų Nemigo naktis buvo ypatinga, nes Augustė savo vienuoliktąjį gimtadienį pirmą kartą sutiko naktį mokykloje, buvo pasveikinta ir gavo dovanų didžiulę papūgą. „Su gimimo diena, su gimimo diena...“ klasės draugai sudainavo ir pasveikino aštuntokus dvynius Audrių ir Aidą. Buvo smagu, kad į mūsų tarpą nors trumpam sugrįžo Milanas.
Džiaugiamės, kad viskas pavyko sklandžiai, buvo labai linksma ir smagu. Laukiame šventės ir kitais metais!

Fotoakimirkos - čia.

Organizatoriai

Pamokų laikas

 1.        7 50  -  8 35
 2.        8 45  -  9 30
 3.        9 35  -  10 20
 4.      10 40  -  11 25
 5.      11 40  -  12 25
 6.      12 35  -  13 20
 7.      13 30  -  14 15
 8.      14 25  -  15 10

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo