Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Administravimas,,Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju“

Balandis- švaros mėnuo. Tai švarinimosi, gamtos gelbėjimo nuo šiukšlių, medelių sodinimo laikas. Šį mėnesį uoliau tvarkome namus, pradedame tvarkyti aplinką, dalyvaujame švaros akcijose. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, vienas iš žmogaus sveikatai įtakos turinčių veiksnių yra aplinka. Aplinka lemia 20% kiekvieno žmogaus sveikatą. Švari aplinka būtina žmonių sveikatai ir gerovei. Jei kiekvienas žmogus pakeltų bent po vieną šiukšlę, aplinka taptų daug švaresnė ir sveikesnė.

Taip pradėjo savo pokalbį visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Jurbarko r. Girdžių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniams. Ji kvietė visus šį mėnesį surinkti   šiukšles, kurias paliekame mes patys. Po to mokiniai žiūrėjo filmuką apie atliekų rinkimą ir jų rūšiavimą. Vaikams buvo pasiūlyta išbandyti rūšiavimą praktiškai: išrūšiuoti maišelyje surinktas šiukšles .Kiekviena ištraukta šiukšlė sukėlė dag ginčų ir dvejonių į kokios spalvos konteinerį ją reikia įmesti. Ištraukus vaistus ir veidrodėlį stojo tyla, nes nei vienas mokinys tiksliai nežinojo kur jas dėti. Sveikatos specialistė paaiškino ,kad pasenę vaistai gražinami į vaistines o sudužę veidrodžiai ir elektros lemputės įpakuojami ir vežami į pavojingų ir didžiųjų atliekų surinkimo aikštelę. Kiekvienas mokinys gavo nuspalvinti konteinerius ant kurių buvo užrašai kam jie skirti, ir nupiešti tokios pat spalvos šiukšles .

Labai svarbu, kad kiekvienas prisimintų, jog graži ir švari aplinka kelia ne tik pasigėrėjimą, bet įtakoja ir mūsų visų sveikatą. Tokiais žodžiais baigėsi aplinkos švarinimosi pamoka.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Danutė Kriščiūnienė

 

Foto galerija:

 

Pamokų laikas

  1.        7 50  -  8 35
  2.        8 45  -  9 30
  3.        9 35  -  10 20
  4.      10 40  -  11 25
  5.      11 40  -  12 25
  6.      12 35  -  13 20
  7.      13 30  -  14 15
  8.      14 25  -  15 10

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo