Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AdministravimasMokyklos savivalda apie saugų eismą priešmokyklinukams

Rugsėjis - saugaus eismo mėnuo. Pradinių klasių mokytojos su savo auklėtiniais apie saugumą keliuose ne kartą kalbėjo ir pradinukai puikiai žino, kaip elgtis. Puikiai apie saugų eismą žino ir mokinių savivaldos nariai. Tačiau pakartojimo ir priminimo niekada nebūna per daug, ypač mažiesiems. Todėl rugsėjo pabaigoje, keturios mokinių savivaldos narės - 8kl. mokinės Sandra, Austėja, Deimantė ir aš, Irma nusprendėme dar kartelį apie saugų eismą priminti patiems mažiausiems mūsų mokyklos nariams - priešmokyklinukams.

2010-10-06

Iš pradžių su jais susipažinome. Vėliau Austėja ir Sandra su mažiukais atliko lengvą viktoriną apie saugumą keliuose. Kiekvienam mokinukui padovanojome po atšvaitą, kaip simbolinę dovanėlę, kurį juos saugotų kelyje. Deimantė papasakojo apie pačius paprasčiausius kelio ženklus, paklausinėjo, kur mokiniai juos matė.

         Vėliau su priešmokyklinukais ėjome į lauką. Parodėme Girdžiuose esančius kelio ženklus. Rodėme ir pasakojome, kaip reikia saugiai pereiti gatvę, kaip elgtis sankryžoje ir vietoje, kur yra blogas matomumas. Ką daryti pamačius kitoje kelio pusėje draugą, ar labai greitai važiuojantį automobilį.

        Mūsų mažiesiems mokinukams, kurie nuo šio susitikimo tapo mūsų draugais, ir mums ši išvyka bei paskaitėlė labai patiko. Todėl dabar dažniau aplankysime mažiausius mūsų mokyklos narius, priešmokyklinukus.

Irma Gendrikaitė

8 klasės mokinė

Informacija taip pat patalpinta:
Jurbarkiškio svetainėje 

Saugus eismas 2010 

 

 
 

Pamokų laikas

  1.        7 50  -  8 35
  2.        8 45  -  9 30
  3.        9 35  -  10 20
  4.      10 40  -  11 25
  5.      11 40  -  12 25
  6.      12 35  -  13 20
  7.      13 30  -  14 15
  8.      14 25  -  15 10

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo