Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AdministravimasPradinukai

Visai nepaisydamas žemiškų problemų ir rūpesčių, gamtos laikrodis skaičiuoja artėjančių metų laikų kaitą. Rodos, nė nepajutome, kaip su rudeniop besigręžiančia saule išlydėjome dar vieną vasarą. Nejučia užsidarius vasaros vartams vėl nuaidėjo mokyklinis skambutis. Rudeninių gėlių puokščių ir jaunatviškų šypsenų nušviestoj erdvėj vėlei skleisis žinių troškimas, nerimstančios mintys, viltingiausi siekiai, kad per naujus atradimus, pažinimą, supratimą išmintingi ir orūs žengtume ateinančiais mokslo metais.

2010-09-28

Po vasaros atostogų į mokyklą susirinko pradinukai. Vieni atėjo į visai nežinomą ir nepažįstamą jiems pasaulį - tai PUG -mokiniai. Jiems viskas nauja. Mažiesiems pirmokėliams jau šis tas žinoma, bet daug ir naujo. Pernai jie buvo priešmokyklinukai, viskas skyrėsi nuo mokymosi pirmoje klasėje. Dabar  jau prasidėjo tikros pamokos, nors ir trumpesnės negu kitiems pradinukams.Mes išsirinkome klasės seniūną - tai Miglė Remeikytė, seniūno pavaduotojas - Dovydas Gaižauskas. Už nemokamo maitinimo talonėlių parnešimą atsakinga Goda Masaitytė.
I klasės mokytoja D.Rekešienė 
     

Pailsėję, kupini naujų įspūdžių , nusiteikę gerai mokintis, į klasę susirinko antrokai. Jie taip pat išsirinko seniūną - Dovydą Jonelį, pavaduotoją Almantą Stanaitį. Antrokai nori, kad klasėje visada būtų tvarkinga, jauku, todėl pasiskirstė pareigomis: Aurimas prižiūrės žaidimų kampelį, darbelių spintą tvarkys Elvijus, knygų spintą - Egidijus, Lukas sutvarkys rašomojo stalo stalčius, prižiūrės kompiuterį. Giedrė atsakinga už pasiekimų knygeles, o Greta parneš nemokamo maitinimo talonėlius.
II klasės mokytoja O.Kimutienė 
   

Trečiokai taip pat pasiskirstė pareigomis. Jie klasės seniūnu išsirinko Akvilę Antanaitytę, pavaduotoja Kamilė Pernarauskaitė.  Klasėje yra išrinkti atsakingi už budėjimą, tvarką klasėje mokiniai.
III klasės mokytoja D.Urbienė 
       

4 klasės mokiniai sugrįžo į klasę pasiilgę draugų, įdomios veiklos. Vėl klasė prisipildė vaikiško juoko, išdaigų. Kiekvienas norėjo pasidalinti vasaros įspūdžiais su mokytojais ir draugais. Pasimėgavę atostogų džiaugsmais vėlei kibome į mokslus. Pirmiausia išsirinkome klasės savivaldą. Klasės seniūnu tapo Ignas Kisielius. Jam tvarkytis padės Žydrūnė Biletavičiūtė ir Carolina Aukštkalnis. Kiekvienas pasižadėjo jiems visada ir visur padėti, kai reikės pagalbos. Tikimės, kad šie mokslo metai bus pilni naujų atradimų, sumanymų.
IV klasės mokytoja V.Pinaitienė

Pradinukai

Pamokų laikas

  1.        7 50  -  8 35
  2.        8 45  -  9 30
  3.        9 35  -  10 20
  4.      10 40  -  11 25
  5.      11 40  -  12 25
  6.      12 35  -  13 20
  7.      13 30  -  14 15
  8.      14 25  -  15 10

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo