Velykinė sporto šventė

     Antrą kartą įvyko velykinė sporto šventė. Pernai sporto šventės idėja buvo suburti šeimas ir draugus į komandas. Vyko komandinės (du šeimos nariai ir vienas draugas) tinklinio, šaškių ir smiginio rungtys. Šiemet vėl grįžta prie tradicinės tinklinio komandos (du vaikinai ir mergina) sudėties. Taip pat vyko asmeninės šachmatų, šaškių ir smiginio varžybos.

    Tinklinio rungtyje dalyvavo keturios komandos, kurios kiekvienais metais vis nustebina savo pavadinimų originalumu: „Girdžiai“, „Tie iš Rotulių“, „Trys nuliai“ ir „Sodgatvio būrys“. III-oji vieta atiteko komandai „Trys nuliai“ (žaidėjai Julija R., Donatas K. ir Mantas R.). Po atkaklios kovos nedideliu taškų skirtumu II-ąją vietą iškovojo komanda „Tie iš Rotulių“ (žaidėjai Dovilė M., Valdas B. ir Domas V.). I-ąja vieta džiaugėsi komandos „Girdžiai“ žaidėjai Neringa P., Vaidotas V. ir Linas K.

     Gausus būrys vaikų varžėsi prie šaškių lentos. Dalyvavo 6 jaunieji žaidėjai, kurie vienas kitam tikrai nenorėjo nusileisti. Visas partijas be pralaimėjimų sužaidė Titas M., kuris ir tapo šaškių rungties nugalėtoju. Ne daug nusileido Aldas K., kuriam atiteko II-oji vieta. III-oje vietoje liko Aurimas K.

     Trys žaidėjai tarpusavyje kovojo dėl Velykinės sporto šventės šachmatininko nugalėtojo medalio. Juo tapo Romas K., surinkęs 4 taškus. II-oji vieta atiteko Ričardui S. surinkusiam 2 taškus, III-oje vietoje liko Virginijus K.

     Ko gero gausiausias būrys rinkosi prie smiginio rungties. Čia savo rankos miklumą ir taiklumą panoro išbandyti 18 žaidėjų. Geriau ar blogiau, tačiau visiems sekėsi pataikyti ir pelnyti taškų. Susumavus visų žaidėjų metimų rezultatus, išaiškintas nugalėtojas ir II-III vietos laimėtojai. I-ąja vieta džiaugėsi Virginijus K. surinkęs 133 taškus. II-oji vieta atiteko Daivai K., surinkusiai taškų 119, III-oje vietoje liko Gytis P. su 111 taškų.

     Visi pirmų – trečių vietų laimėtojai buvo apdovanoti. Tikimės, kad ši šventė taps tradicija ir kiekvienais metais galėsime gausiai dalyvauti ir smagiai praleisti laiką sportuojant.

 

 

Organizatoriai