Tradiciškai per Onines – tinklinio turnyras 3x3

Pernai įruoštoje Girdžių seniūnijos tinklinio paplūdimio aikštelėje antrus metus iš eilės vyko tinklinio varžybos. Kaip ir pernai, čia šiemet varžėsi daug komandų. Iki 16 metų kategorijoje dalyvavo tik trys komandos, kurios tarp savęs pasidalino I-III vietas. III-oji vieta atiteko komandai „Be pavadinimo“ (žaidėjai - Mantas Gurskas, Rapolas Zdanavičius ir Irmantas Vaitkus). II-ąją vietą užėmė komanda „Girdžiai“ (žaidėjai – Indrius Saulėnas, Aurimas Vaitkus ir Rytis Andriukaitis). I-ąją vieta džiaugėsi komanda „LŠH“ (žaidėjai – Laurynas Kavaliauskas, Šarūnas Latvys ir Haroldas Budrius).

16 metų ir vyresniųjų grupėje tarpusavyje varžėsi aštuonios komandos, kurios buvo burtų keliu suskirstytos į du pogrupius. Abiejose pogrupiuose komandos atkakliai žaidė ir stengėsi patekti į finalą. Vasaros karštis, fizinis pasirengimas, o gal nusiteikimas lėmė tokį komandų išsidėstymą. Komandai „Pasmerkti“ vietą padiktavo turbūt pats pavadinimas, ji liko paskutinioji – 8. Šioje komandoje žaidė Ona Petrikytė, Tautvydas Kemzūra ir Sigitas Vaitiekūnas. Komanda „Fortai“ užėmė 7-ąją vietą (žaidėjai – Žydrūnas Mačys, Dovilė Zdanavičiūtė ir Tadas Gricius). 6-ieji liko Tarptautinės jaunimo darbo ir poilsio stovyklos dalyviai iš Lenkijos – Justina Niewiarovska, Kuba Wawryniuk ir Bartosz Radziszewski. Jų komanda vadinosi „Glodny Žiurkėnas“. 5-oji vieta atiteko mišriai – lietuvių ir lenkų – minėtos stovyklos komandai „Dream Team“ (žaidėjai – Raminta Reminčiūtė, Norberts Antoszczuk ir Lukasz Chomicki). 4-ąją vietą užėmė jurbarkiškių komanda „Imsrė“ (žaidėjai – Vaidas Januška, Mantas ir Monika Kornikai). III-ąją vieta džiaugėsi komanda „Nėra pavadinimo“ (žaidėjai – Linas Klijūnas, Neringa Pinaitytė ir Modestas Pernarauskas). Po atkaklios kovos II-oji vieta atiteko komandai „Belenkokie“ (žaidėjai – Donatas Kučinskas, Evaldas Šlyteris ir Dovilė Mockutė). Šio turnyro I-osios vietos laimėtojais ir nugalėtojais tapo komanda „Girdžiai“ (žaidėjai – Domas Vaitiekūnas, Odeta Vaitiekūnaitė ir Arnoldas Pernarauskas).

Viso turnyro metu buvo galima pasiplaukioti kamuoliuose ant vandens. Čia visą laiką rikiavosi netrumpa eilutė – tiek jaunesnių, tiek vyresnių. Taip pat netrūko norinčiųjų pasiplaukioti baidarėmis, pasigrožėti Mituvos pakrantėmis.

Po tinklinio turnyro vyko estafetė baidarėmis, pritraukusi 8 komandas. Tarp paskutiniosios ir pirmosios vietos buvo bene 15 sekundžių skirtumas. III-oji vieta atitekos Arnoldui Pernarauskui ir Evaldui Šlyteriui, kurie atstumą įveikė per 1,20 min. II-ąją vieta džiaugėsi Tadas Gricius ir Žydrūnas Mačys, atstumą įveikę per 1,19 min. Estafetės baidarėmis laimėtojais tapo jauniausieji šios rungties dalyviai – Rapolas Zdanavičius ir Mantas Gurskas. Jie atstumą įveikė per 1,13 min.

Apdovanojimų teko palaukti iki kitos – tikrosios Oninių dienos. Prizinių vietų laimėtojai apdovanoti medaliais ir dideliais arbūzais. Visoms kitoms komandoms įteikti arbūzai su išraižytais užimtos vietos skaičiais.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie tinklinio turnyro organizavimo ir įgyvendinimo, akimirkų įamžinimo bei geros nuotaikos kūrimo;)

Sporto klubas „Girdžiai“, Girdžių bendruomenės centras, Neformali jaunimo grupė „Veikiam“