Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AdministravimasVaržybos

          Vasario 11 dieną vyko Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių gimusių 2003m. ir jaunesnių „Drąsūs, Stiprūs, Vikrūs“ varžybos.
Girdžių pagrindinės mokyklos sportininkai iškovojo trečiąją vietą!

          Vasario 13 dieną vyko Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių gimusių 1998m. ir jaunesnių vaikinų tinklinio varžybos.
Girdžių pagrindinės mokyklos sportininkai iškovojo antrąją vietą!

          Vasario 13 dieną vyko Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių gimusių 1998m. ir jaunesnių merginų tinklinio varžybos.
Girdžių pagrindinės mokyklos merginų komanda iškovojo trečiąją vietą!

    Vasario 26 dieną vyko Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių gimusių 2001 m. ir jaunesnių "Drąsūs,stiprūs,vikrūs" finalinės varžybos. Girdžių pagrindinės mokyklos komandą iškovojo pirmąją vietą!

Sveikiname!

Linas Klijūnas
Kūno kultūros mokytojas

 
 

Meno mokyklos koncertas Girdžiuose

Sausio 30 d. mūsų mokyklos bendruomenei bei Girdžių seniūnijos gyventojams koncertavo Jurbarko Aantano Sodeikos meno mokyklos mokinių ir mokytojų saviveiklininkai. Įvairiais muzikos instrumentais kvalifikuotai atlikti kūriniai, šokiai labai patiko susirinkusiai auditorijai.
             Ypač daug aplodismentų sulaukė mūsų mokyklos mokinės Kamilė Pernarauskaitė ir Iveta Girdžiūtė. Užsimezgusi draugystė tarp dviejų ugdymo įstaigų tęsis ir ateityje.

Janė Pocienė
               Mokyklos direktorė

Akimirkos iš koncerto - fotogalerijoje.

 
 

Sveikatiados protų mūšis

      Sausio 29 d. mūsų mokykloje vyko sveikatiados protų mūšis. Dalyvavo 5-10 klasių moksleiviai. Kiekviena klasė sudarė po 2 komandas, kuriose buvo 3-5 dalyviai.
    Ekranuose rodėme klausimus iš organizatorių atsiųsto disko, kiekvienam klausimui skyrėme po 1 minutę. Moksleiviai aktyviai, bet tyliai diskutavo tarpusavyje, kol parinkdavo teisingą atsakymą, į kai kuriuos klausimus iš karto žinojo atsakymus.

Daugiau ....

 
 

Žaisliukai iš Švedijos

Sausio pradžioje Jurbarko lietuvių – švedų draugija gavo siuntą žaislų iš Umea miesto šiaurinėje Švedijoje. 30 maišų su įvairiais minkštais žaislais buvo skirta mūsų mokyklos mokiniams. Kiekvienos klasės mokiniai rinkosi patikusius žaislus sau, dalis buvo skirta klasės fondui, kita dalis žaislų padovanota Girdžių medicinos įstaigoms, seniūnijos socialinei darbuotojai, Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos saviveiklininkams, nemažai žaislų palikta mokyklos prizų fonde. Dėkojame švedams už gerą nuotaiką, šypsenas, progą sugrįžti į vaikystę dėka meškiukų, briedžiukų, lėlyčių, kačiukų, dinozaurų...

Janė Pocienė
               Mokyklos direktorė

Daugiau ....

 
 

Žmogus – mažoji žemės saulė

     Meninio skaitymo šventė „Ant saulelė vėl...“, skirta jubiliejiniams Kristijono Donelaičio metams, prasidėjo lietuvių kalbos mokytojos Rimos Mikalkėnienės skaitomais E. Mieželaičio posmais apie poetinio žodžio galią ir 9 klasės mokinio Arno Šeršniovo atliektu muzikiniu kūriniu.
     Šventės pradžioje iš 7 kl. mokinio Redo Alijošiaus lūpų nuskambėjo paties K. Donelaičio sueiliuoti žodžiai apie gyvenimo tikslą ir prasmę:
                                       Kiekvienam daryti gera
                                       Savo darbu ir žodžiu.
                                       Visad elgtis taip, kaip dera,
                                       Ir teisingas būt geidžiu.
                                       Nekerštauti niekada,
                                       Gyvo padaro gailėti,
                                       Dievą, žmones jo mylėti –
                                       Mano priedermė šventa.

Daugiau ....

 
 

Išvyka į Kauną

      Šaltą sausio 21 d. rytą Girdžių pagrindinės mokyklos 5 - 10 klasių mokiniai vyko į Kauną. Edukacinėje kelionėje mokiniai ir juos lydintys mokytojai tikėjosi maloniai praleisti laiką ir sužinoti naudingų dalykų.
     Pirmiausiai mokiniai „Megos“ kino centre žiūrėjo filmą „Ekskursantė“. Filmas sukurtas pagal tikrą 11-metės mergaitės iš Lietuvos istoriją. Pabėgusi iš tremtiniais perpildyto krovininio traukinio, vežusio ją ir jos šeimą į Sibirą, ji įveikė 6.000 km ilgą ir pilną pavojų bei nuotykių kelią namo - į Lietuvą. Keliaudama ji sutiko įvairių žmonių: vargšę rusų moterį, gyvenančią apleistame kaime taigoje, prasigėrusį vairuotoją, traukinio konduktorių, iš lagerių pabėgusių plėšikų gaują, daktarą, dirbantį vaikų lageryje, įsimylėjusį lėktuvo pilotą, NKVD narį ir NKVD kareivius, medžiojančius lietuvių partizanus... Tai filmas apie viltį ir lemtį, meilę ir draugystę, pasiaukojimą ir geraširdiškumą bei neišmatuojamą meilę savo kraštui, savo Tėvynei.

Daugiau ....

 
 

Puslapis 18 iš 67

Pamokų laikas

  1.        7 50  -  8 35
  2.        8 45  -  9 30
  3.        9 35  -  10 20
  4.      10 40  -  11 25
  5.      11 40  -  12 25
  6.      12 35  -  13 20
  7.      13 30  -  14 15
  8.      14 25  -  15 10

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo