Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AdministravimasPilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija”

Apsisuko laiko ratas ir vėl Girdžių pagrindinės mokyklos languose ankstų Sausio 13-osios rytą suspindo moksleivių įžiebtos žvakučių liepsnos, skirtos pagerbti žuvusiuosius už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę. Tą rytą mokyklos mokiniai ir mokytojai, įsisegę prie savo širdies neužmirštuolės žiedą – atminties ir pagarbos laisvės kovotojams ženklą, susirinko Girdžių pagrindinės mokyklos II aukšto fojė į kasmetinę pilietinę akciją „Atmintis gyva, nes liudija”.

Daugiau ....

 
 

Merginų mažasis futbolas 5x5 -2014

Sausio 16 dieną Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vyko Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mažojo futbolo 5x5 merginų finalinės varžybos.
Girdžių pagrindinės mokyklos merginų komanda iškovojo pirmąją vietą! Sveikiname!

Linas Klijūnas
Kūno kultūros mokytojas 

 
 

Mažasis futbolas 5x5 - 2014

Sausio 14 dieną Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje vyko Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mažojo futbolo 5x5 berniukų finalinės varžybos.
Girdžių pagrindinės mokyklos komanda iškovojo trečiąją vietą! Sveikiname!

Linas Klijūnas
Kūno kultūros mokytojas

 
 

Kalėdinė šventė ,,Kas pralinksmins karalaitį?”

     Gruodžio 20 d. pavakarę Girdžių pagrindinėje mokykloje vyko Kalėdinė šventė. Devintos klasės mokiniai visus sukvietė į Karaliaus puotą.
     Į puotą atvyko labai daug svečių iš užjūrio karalysčių su puikiais pasirodymais. Karaliaus sūnus buvo labai liūdnas, todėl Karalius paprašė svečių kad jį pradžiugintu, ir pažadėjo pralinksminusiems Karalaitį dovanų.
     Visos klasės labai stengėsi. Penktokai – eskimai surengė žvejybą. Šeštokai – japonai papasakojo apie Japoniją ir pademonstravo ninzių meną. Septintokai – ispanai visus pralinksmino surengę bulių kautynes – koridą. Ypač Karalių pradžiugino jų padovanotas jautis.  Aštuntokai, atvykę iš Havajų, pašoko lambadą ir pakvietė pažaisti „Limbo“. Na o dešimtokai, atvykę iš Meksikos, atliko linksmą meksikietišką dainą. Karalaitis pralinksmėjo, todėl visi buvo apdovanoti, neliko nei vienos nuskriaustos karalystės.
     Karalius ir jo karalystė liko patenkinta, ir labai dėkojo už visų nuostabius pasirodymus. O visi šventės dalyviai džiaugėsi smagiai praleidę laiką.

Ovidijus Andriulaitis
9 klasės mokinys

 
 

Paroda konkursas ,,Klasės prakartėlė“

            Advento metu ruošiamės Jėzaus gimtadienio šventei: vis dažniau prisimename Kristaus gimimo tvartelyje istoriją, norime Išganytoją matyti savo akimis, kad galėtume būti arčiau jo.
           
Prieš keletą šimtmečių šį stiprų troškimą išpildė ir šventasis Pranciškus Asyžietis: 1223 metų gruodžio 25 dieną jis įrengė altorių, o šalia sukomponavo Betliejaus sceną: pastatė tikras ėdžias su vaškiniu kūdikėliu Jėzumi, gyvuliais ir vaidinančiais piemenėlius Pranciškaus mokiniais.Vėliau, XVII a., gyvas figūras pakeitė iš įvairių medžiagų pagamintos skulptūrėlės, XX a. prakartėlė tapo neatsiejamu Kalėdų atributu kiekvienoje šeimoje, vienu iš šventinio interjero dekoravimo būdų. Tai puiki galimybė pasireikšti kolektyvinei kūrybai – įtraukiant į ją šeimos narius, klasės draugus. Prakartėlės darymas priartina vaikus prie Jėzaus gimimo nakties, skatina įsigilinti, kas vyko tą naktį ir patiems giliau ir prasmingiau išgyventi Kalėdų šventės prasmę.

Daugiau ....

 
 

Esame sveikuolių sveikuoliai!

          Mes, šeštos klasės mokiniai, lapkričio 27 d. dalyvavome konkurso „Sveikuolių sveikuolis“ rajoniniame ture. Mokyklai atstovavo šeši mokiniai: Iveta Girdžiūtė, Meda Jankauskaitė, Akvilė Antanaitytė, Marius Plikusas, Lukas Uljanovas, Albertas Stanaitis.
           Padedami klasės auklėtojos Irenos Molčankinienės ir sveikatos priežiūros specialistės Danutės Kriščiūnienės bei kūno kultūros mokytojo Lino Klijūno puikiai pasirengėme konkursui. Todėl nesunkiai įveikėme ne tik mąstymo užduotis, bet ir sportinėse rungtyse gerai pasirodėme.

Daugiau ....

 
 

Puslapis 19 iš 67

Pamokų laikas

  1.        7 50  -  8 35
  2.        8 45  -  9 30
  3.        9 35  -  10 20
  4.      10 40  -  11 25
  5.      11 40  -  12 25
  6.      12 35  -  13 20
  7.      13 30  -  14 15
  8.      14 25  -  15 10

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo