Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Administravimas„Kad gripas būtų nebaisus“

Sausio 19 dieną Jurbarko raj. Girdžių pagrindinės mokyklos mažieji po pamokų rinkosi į visuomenės sveikatos priežiūros specialistės, surengtą mokymą apie, skruzdėliuką Anicetą, kuris žinojo , kaip apsisaugoti nuo gripo. Šios paskaitėlės dėka visi vaikučiai prisiminė, kaip taisyklingai plautis rankas, ką valgyti kai būna šalta, kaip rengtis šalčių metu ir kaip čiaudėti neturint nosinaitės. Mokiniai pasikartojo visus apsisaugojimo būdus. Atliko praktines užduotis.

Daugiau ....

 
 

Meninio skaitymo konkursas „Žodžiai kaip žmonės“

„Savyje poeto ieškokim,“ – ragino poetas Justinas Marcinkevičius.

Tai nereiškia, kad kiekvienas turi pradėti rašyti eilėraščius. Galima pasielgti labai paprastai – eilėraštyje imti ieškoti savęs. Pradėkime ręsti POEZIJOS pilį – su aukštais kuorais, ypatingomis jausmų slaptavietėmis, su puošniausiomis menėmis, į kurias tarsi žmonės renkasi žodžiai. Įsivaizduokime, kad aukščiausiame bokšte įsikūrė jaunystė, meilė, veržlumas, skambus juokas, nesulaikomas polėkis... Balkone lyg pasakų fėjos žaidžia ir šoka grakštūs, vaikystės pasakas primenančių eilėraščių žodžiai.

Daugiau ....

 
 

Mokykloje paminėtas Sausio 13-osios įvykių 25-metis

Įvairiomis formomis Girdžių pagrindinėje mokykloje buvo prisimintas prieš 25 metus vieningas Lietuvos piliečių siekis, apginti atkurtos valstybės nepriklausomybę. Tuo metu bendra pilietinė pozicija padėjo atsilaikyti prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją, bandymą karine jėga įvykdyti perversmą.
Papuošta mokykla, išleistas stendas apie Sausio įvykius Lietuvoje.

Sausio 11-ąją vyko istorijos pamoka, skirta prisiminti 1991 m. sausio mėnesio Vilniaus įvykius. Apie to meto dienas prisiminimais dalijosi istorijos mokytoja D.Juščienė, mokyklos direktorė J. Pocienė, socialinė pedagogė I. Molčiankinienė, matematikos mokytoja Z. Bilotienė, žiūrėjome dokumentinius, istorinius kadrus.

Daugiau ....

 
 

Meninio skaitymo konkursas

Sausio 15 d. mokykloje vyko PUG – pradinių klasių mokinių Meninio skaitymo konkursas, skirtas Laisvės gynėjų dienai paminėti. Konkurse dalyvavo 13 mokinių. Jie deklamavo apie Lietuvą. Gražiausius posmus mokiniai skyrė žuvusiems už Tėvynės laisvę.

I vieta: Viltė Ušinskaitė – 2 klasė
            Matas Matonas – 2 klasė

II vieta: Gabija Petrošiūtė –2 klasė
             Gintarė Streleckaitė – 4 klasė

III vieta: Justė Gadliauskaitė  - 1 klasė 

Sveikiname nugalėtojus!

 
 

Spektaklis ,,Kalėdų laiškanešys''

Gruodžio 18 dieną PUG vaikams ir 1-4 klasių mokiniams pamokos nevyko. Visi mažieji mokyklos mokiniai vyko į Jurbarko kultūros centrą. Čia jų laukė Kalėdų senelis ir jaunųjų aktorių spektaklis „Kalėdų laiškanešys“..
Po spektaklio Kalėdų senelis su vaikais šoko, dainavo, išklausė eilėraščius ir daineles. Visi buvo laimingi, nes gavo ilgai lauktas dovanėles. Pažadėjo, kad kitais naujaisiai metais dar geriau mokysis ir bus puikūs mokiniai. Nuotraukos - čia.

Janina Ručinskienė
PUG mokytoja

 
 

Kvadrato finalinėse varžybos - II vieta!

2015-12-17 vyko Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių gimusių 2003 m. ir jaunesnių berniukų kvadrato finalinės varžybos. Mūsų mokyklos sportininkai iškovojo antrąją vietą.SVEIKINAME!

Linas Klijūnas
Kūno kultūros mokytojas metodininkas

 
 

Puslapis 4 iš 67

Pamokų laikas

  1.        7 50  -  8 35
  2.        8 45  -  9 30
  3.        9 35  -  10 20
  4.      10 40  -  11 25
  5.      11 40  -  12 25
  6.      12 35  -  13 20
  7.      13 30  -  14 15
  8.      14 25  -  15 10

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo