Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AdministravimasTinklinio finalinėse varžybose - III vieta!

2015-12-14 vyko Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių gimusių 1999 m. ir jaunesnių merginų tinklinio finalinės varžybos. Mūsų mokyklos sportininkės iškovojo trečiąją vietą. SVEIKINAME!

Linas Klijūnas
Kūno kultūros mokytojas metodininkas

 
 

Sveikiname Elvijų ir Almantą!

Elvijus Pinaitis ir Almantas Stanaitis konkurse „Po tėviškės dangum“ užėmė III vietą respublikoje!  Almantas ir Elvijus sukūrė labai gražų kvietimą atvykti į Girdžius. Konkurso nugalėtojai apdovanojami dovanų kuponais knygoms: 3-osios vietos laimėtojai gaus 20 Eur vertės kuponą. Sveikiname! https://www.facebook.com/PoTeviskesDangum/

Mokiniams konkursui pasiruošti padėjo Danguolė Juščienė ir Liudmila Norkaitienė.

 
 

Kvadratas - I vieta

Šiandien mūsų mokykloje vyko 5-6 klasių  berniukų kvadrato zoninės varžybos. Varžėsi Viešvilės, Smalininkų L.Meškaitytės ir Girdžių pagrindinių mokyklų berniukai. Girdžių pagr. mokyklos berniukai iškovojo PIRMĄ VIETĄ! ir teisę dalyvauti finalinėse varžybose. Už nuotraukas dėkojame visuomenės sveikatos priežiūros specialistei Danutei Kriščiūnienei.

Linas Klijūnas
Kūno kultūros mokytojas metodininkas

 
 

Renginys "AIDS" dienai paminėti

Girdžių mokyklos mokiniai gruodžio 1-ją dalyvavo kovos su AIDS dienai skirtame renginyje. Mokykloje, minint šią dieną, buvo parengtas stendinis pranešimas „AIDS“ informuojantis apie ŽIV ir AIDS plitimo būdus, epidemiologinę situaciją pasaulyje. Visi mokiniai prisisegė raudonąjį kaspinėlį – tai solidarumo simbolis ir uždegė žvakeles parodydami paramą žmonėms nukentėjusiems nuo ŽIV/AIDS ligos.

Daugiau ....

 
 

Knygos - mūsų draugai

      Lapkričio 27 dieną mokykloje pradinių klasių mokiniams pamokos nevyko. Tai diena, skirta mokinių pažintinei – kūrybinei veiklai.
      Renginio pavadinimas – ,,Knygelės – mūsų draugai“.
     Tikslas, uždaviniai – sudominti pradinukus skaitymu, sužadinti vaikų norą domėtis knyga, apžiūrėti bibliotekose esančias knygas, mokyti naudotis knyga, pamėgti ją; suteikti vaikams džiaugsmo, atliekant kūrybines užduotis.
    Mokiniai aplankė Girdžių mokyklos biblioteką. Čia mokytoja Irena Gendrolienė pradinių klasių mokiniams papasakojo apie bibliotekoje esančias knygas. Paaiškino, kaip elgtis bibliotekoje, ragino daugiau skaityti grožinės literatūros knygų.
    Mokytoja paruošė kūrybines užduotis. 4 klasės mokiniai gamino skirtukus knygoms, o pirmokai – susipažino su knyga „Bembis“, spalvino knygos pagrindinio veikėjo paveikslėlius. Atlikus užduotis, buvo išrinkti gražiausi ir įdomiausi mokinių darbai.

Daugiau ....

 
 

Verslumo diena 2015

          Tradiciškai kasmet lapkričio mėnesį Girdžių pagrindinėje mokykloje vyksta Verslumo diena. Šiais metais lapkričio 27 dieną vėl mokiniai galėjo mokytis verslumo ir įgyti naujų įgūdžių.
          Į mokyklą atvykę svečiai pasakojo apie savo karjerą ir darbovietes. Apie Sodros teikiamas paslaugas pasakojo Šilalės skyriaus Jurbarko poskyrio vedėjas Alvydas Šimaitis. Su Kredito unijų specifika supažindino Jurbarko kredito unijos darbuotojos. Jos pasakojo, kuo skiriasi kredito unijos nuo bankų, kokias paslaugas jos teikia. Mokiniams buvo įdomu išgirsti apie finansininko profesijos privalumus ir trūkumus.
          Vaikai turėjo galimybę sužinoti, kaip galima užsidirbti gyvenant kaime. Apie neseniai pradėtą sūrių verslą pasakojo Girdžiuose gyvenanti ūkininkė Svajonė Vaicekauskienė. Mokiniai ne tik sužinojo apie lydytų sūrių gaminimo ypatybes, bet paragavo jos pagamintų sūrių.

Daugiau ....

 
 

Puslapis 5 iš 67

Pamokų laikas

  1.        7 50  -  8 35
  2.        8 45  -  9 30
  3.        9 35  -  10 20
  4.      10 40  -  11 25
  5.      11 40  -  12 25
  6.      12 35  -  13 20
  7.      13 30  -  14 15
  8.      14 25  -  15 10

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo