Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AdministravimasTOLERANCIJOS MOZAIKA

        Jau tryliktus metus iš eilės lapkričio 16-ąją Lietuvoje minima Tolerancijos diena. Tolerancijos skėtis, ąžuolo lapas, gėlė, Nojaus laivas – tai simboliai, kuriais pasipuošdavo daugelis lietuvos mokyklų šią dieną.Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – mozaika.
        Draugiškas, užjaučiantis, dėmesingas, sąžiningas, teisingas, suprantantis, padedantis, pakantus, empatiškas, išklausantis, kantrus – tai žodžiai, kuriais pradinių klasių mokiniai aiškino žodžio TOLERANCIJA reikšmę. Savo vyresnių draugių aštuntokių Akvilės, Ivetos, Medos ir Kamilės padedami pradinukai, tarsi nuostabiausius žodžius, dėliojo spalvotus popieriaus gabalėlius taip gamindami rėmelius. Į spalvingas mozaikas mokiniai įrėmino pačius gražiausius ir tolerantiškiausius žodžius.
       Vyresniųjų klasių mokiniai pamokų, klasių valandėlių metu diskutavo apie toleranciją kitai tautai, religijai ar rasei, analizuojamos žiaurios pasekmės, kurias gali sukelti netolerancija, priešiškumas kitam, kitokiam. Buvo kalbama ir šiuo metu labai aktualiomis temomis- tai apie pabėgėlius iš Sirijos ir apie lapkričio 13-osios teroro aktą Prancūzijoje.
I.Molčankinienė
Socialinė pedagogė 

 
 

Konkurso BEBRAS rezultatai

Baigėsi XII tarptautinis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“, kuris įsteigtas Lietuvoje 2004 metais.

Tarptautinis „Bebro” konkursas vis labiau populiarėja tarp visų mokinių amžiaus grupių  įvairiose šalyse. Konkursas vyksta daugiau kaip 40 šalių! Konkurse dalyvauja 5 skirtingos mokinių grupės nuo trečiokų iki dvyliktokų. Varžybų metu kiekvienai grupei yra skiriama viena diena. Varžybos vyko praeitą savaitę nuo pirmadienio iki penktadienio. Maksimali surinktų taškų suma, esant 18 uždavinių rinkinyje, yra 216,  jei uždavinių 15 – tuomet 180. 

Nuo 2009 metų šiame konkurse dalyvauja ir mūsų mokyklos mokiniai. Jų rezultatai Jurbarko rajone:

Daugiau ....

 
 

Berniukų kvadrato finalinės varžybos

          2015-11-10 dieną vyko Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų 2003 m. gimimo ir jaunesnių berniukų kvadrato finalinės varžybos. Mūsų mokyklos sportininkai iškovojo antrąją vietą.

Sveikiname!

Linas Klijūnas
Kūno kultūros mokytojas metodininkas

 
 

Video klipų konkursas

Mūsų mokyklos mokiniai kūrė video klipus tema "Būk saugus kelyje". Šį konkursą organizuoja VĮ "Tauragės regiono keliai". 

Aštuntokai Kamilė, Meda ir Aidas kartu su ketvirtokais Otilija, Rugile, Gintare ir Luku padedami mokytojų Irenos M. ir Indrės sukūrė klipą  „Saugus kelias namo".
Ketvirtokais Otilija, Rugile, Gintare ir Luku kartu su antrokais Davidu, Oskaru ir Gabija padedami mokytojų Irenos M. ir Indrės sukūrė klipą „Geltonas autobusiukas".

Abiems grupėms kurti klipą padėjo mokytoja Liudmila. Laukiame konkurso rezultatų!

 
 

Ilgas duonos kelias

          Lapkričio 13 dieną PUG pedagogė Janina Ručinskienė PUG vaikams ir 1 klasės mokiniams pravedė popietę „Ilgas duonos kelias“.
Visi žinome mįslę „Muša mane pagaliais, degina ugnimi, pjausto peiliais ir visi mane myli. Kas?“  Žinoma – duona. Duona – vertingiausias žmonių maistas, tuose namuose, kuriuose duona gerbiama, visi žmonės vieni kitus myli ir gerbia.
         Popietę mokytoja pradėjo pasakojimu apie rudenį, jo gėrybes. Mažieji PUG vaikai ir 1 klasės mokiniai deklamavo eilėraščius, dainavo daineles apie rudenį ir duonutę. Į popietę buvo užsukęs ir vilkas (Austėja Čiulkinytė). Užklydęs ir pasivaišinęs skania duona, norėjo sužinoti, iš kur daugiau tokio skanėsto gauti.Tačiau, sužinojęs ilgą duonos kelią, numojo ranka ir patraukė savais keliais. Tikriausiai visi žino pasaką, kaip vilkas norėjo pasistatyti sau namus, bet, prakentęs žiemą, prabuvo ir vasarą – taip kartojosi nuolat. Vilkas, supratęs, kiek sunkaus darbo reikia įdėti, kad duonelės turėtų, nusprendė ir toliau maitintis tuo, kas pakliūva ir ką lengviau gauti.

Daugiau ....

 
 

Bebro konkursas

BEBRAS - varžybos, skirtos gilinti informatikos, kompiuterijos, informacinių technologijų žinias. Varžybos pradėtos rengti 2004 metais Lietuvos iniciatyva, po metų tapo tarptautinėmis. „Bebro“ konkurso metu siekiama skatinti mokinius giliau domėtis informacinėmis technologijomis, pagrindinėmis informatikos sąvokomis ir fiziniais mokslais, atkreipti dėmesį į informatiką kaip į įdomų, visavertį, patrauklų mokslą, ugdyti moksleivių kūrybiškumą, algoritminę ir loginę mąstyseną.
        Kaip ir kasmet šiame konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinukai. Prieš konkursą treniravosi, susipažino su praeitų metų konkurso užduotimis. Konkursas vyksta visą savaitę, kiekvieną dieną užduotis sprendžia skirtingos klasės - trečiadienį dalyvavo aštuntokai, ketvirtadienį penktokai ir šeštokai, šiandien varžysis mažiausieji - ketvirtokai. Kaip sekėsi žinosime kitą savaitę.

Liudmila Norkaitienė
Informacinių technologijų mokytoja metodininkė

 
 

Puslapis 6 iš 67

Pamokų laikas

  1.        7 50  -  8 35
  2.        8 45  -  9 30
  3.        9 35  -  10 20
  4.      10 40  -  11 25
  5.      11 40  -  12 25
  6.      12 35  -  13 20
  7.      13 30  -  14 15
  8.      14 25  -  15 10

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo