AdministravimasNaujienos

TOLERANCIJOS MOZAIKA

Penktadienis, 20 Lapkritis 2015 19:54

        Jau tryliktus metus iš eilės lapkričio 16-ąją Lietuvoje minima Tolerancijos diena. Tolerancijos skėtis, ąžuolo lapas, gėlė, Nojaus laivas – tai simboliai, kuriais pasipuošdavo daugelis lietuvos mokyklų šią dieną.Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – mozaika.
        Draugiškas, užjaučiantis, dėmesingas, sąžiningas, teisingas, suprantantis, padedantis, pakantus, empatiškas, išklausantis, kantrus – tai žodžiai, kuriais pradinių klasių mokiniai aiškino žodžio TOLERANCIJA reikšmę. Savo vyresnių draugių aštuntokių Akvilės, Ivetos, Medos ir Kamilės padedami pradinukai, tarsi nuostabiausius žodžius, dėliojo spalvotus popieriaus gabalėlius taip gamindami rėmelius. Į spalvingas mozaikas mokiniai įrėmino pačius gražiausius ir tolerantiškiausius žodžius.
       Vyresniųjų klasių mokiniai pamokų, klasių valandėlių metu diskutavo apie toleranciją kitai tautai, religijai ar rasei, analizuojamos žiaurios pasekmės, kurias gali sukelti netolerancija, priešiškumas kitam, kitokiam. Buvo kalbama ir šiuo metu labai aktualiomis temomis- tai apie pabėgėlius iš Sirijos ir apie lapkričio 13-osios teroro aktą Prancūzijoje.
I.Molčankinienė
Socialinė pedagogė 

 

Konkurso BEBRAS rezultatai

Trečiadienis, 18 Lapkritis 2015 09:47

Baigėsi XII tarptautinis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“, kuris įsteigtas Lietuvoje 2004 metais.

Tarptautinis „Bebro” konkursas vis labiau populiarėja tarp visų mokinių amžiaus grupių  įvairiose šalyse. Konkursas vyksta daugiau kaip 40 šalių! Konkurse dalyvauja 5 skirtingos mokinių grupės nuo trečiokų iki dvyliktokų. Varžybų metu kiekvienai grupei yra skiriama viena diena. Varžybos vyko praeitą savaitę nuo pirmadienio iki penktadienio. Maksimali surinktų taškų suma, esant 18 uždavinių rinkinyje, yra 216,  jei uždavinių 15 – tuomet 180. 

Nuo 2009 metų šiame konkurse dalyvauja ir mūsų mokyklos mokiniai. Jų rezultatai Jurbarko rajone:

Daugiau ....

 

Berniukų kvadrato finalinės varžybos

Pirmadienis, 16 Lapkritis 2015 18:12

          2015-11-10 dieną vyko Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų 2003 m. gimimo ir jaunesnių berniukų kvadrato finalinės varžybos. Mūsų mokyklos sportininkai iškovojo antrąją vietą.

Sveikiname!

Linas Klijūnas
Kūno kultūros mokytojas metodininkas

 
 

Video klipų konkursas

Pirmadienis, 16 Lapkritis 2015 10:03

Mūsų mokyklos mokiniai kūrė video klipus tema "Būk saugus kelyje". Šį konkursą organizuoja VĮ "Tauragės regiono keliai". 

Aštuntokai Kamilė, Meda ir Aidas kartu su ketvirtokais Otilija, Rugile, Gintare ir Luku padedami mokytojų Irenos M. ir Indrės sukūrė klipą  „Saugus kelias namo".
Ketvirtokais Otilija, Rugile, Gintare ir Luku kartu su antrokais Davidu, Oskaru ir Gabija padedami mokytojų Irenos M. ir Indrės sukūrė klipą „Geltonas autobusiukas".

Abiems grupėms kurti klipą padėjo mokytoja Liudmila. Laukiame konkurso rezultatų!

 

Ilgas duonos kelias

Šeštadienis, 14 Lapkritis 2015 16:37

          Lapkričio 13 dieną PUG pedagogė Janina Ručinskienė PUG vaikams ir 1 klasės mokiniams pravedė popietę „Ilgas duonos kelias“.
Visi žinome mįslę „Muša mane pagaliais, degina ugnimi, pjausto peiliais ir visi mane myli. Kas?“  Žinoma – duona. Duona – vertingiausias žmonių maistas, tuose namuose, kuriuose duona gerbiama, visi žmonės vieni kitus myli ir gerbia.
         Popietę mokytoja pradėjo pasakojimu apie rudenį, jo gėrybes. Mažieji PUG vaikai ir 1 klasės mokiniai deklamavo eilėraščius, dainavo daineles apie rudenį ir duonutę. Į popietę buvo užsukęs ir vilkas (Austėja Čiulkinytė). Užklydęs ir pasivaišinęs skania duona, norėjo sužinoti, iš kur daugiau tokio skanėsto gauti.Tačiau, sužinojęs ilgą duonos kelią, numojo ranka ir patraukė savais keliais. Tikriausiai visi žino pasaką, kaip vilkas norėjo pasistatyti sau namus, bet, prakentęs žiemą, prabuvo ir vasarą – taip kartojosi nuolat. Vilkas, supratęs, kiek sunkaus darbo reikia įdėti, kad duonelės turėtų, nusprendė ir toliau maitintis tuo, kas pakliūva ir ką lengviau gauti.

Daugiau ....

 
 

Puslapis 7 iš 80

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo