Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AdministravimasKroso varžybos

2015-09-24 dieną vyko Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų kroso pirmenybės, savo amžiaus grupėse mūsų mokyklos sportininkai iškovojo:

Giedrė Vasiliauskaitė       I vietą
Dovydas Gaižauskas      II vietą
Titas Barčas                      III vietą

Linas Klijūnas
Kūno kultūros mokytojas metodininkas

 
 

Lapkričio 8-oji Europos sveikos mitybos diena

          Jurbarko raj. Girdžių pagrindinės mokyklos mokiniai sveiko maisto dieną paminėjo diskutuodami, su visuomenės sveikatos specialiste, apie pusryčius ir sveiką mitybą. Tuo dar kartą siekta atkreipti mokinių dėmesį į tinkamą mitybą bei sveiką gyvenseną.
         Šiais metais į mokyklos renginį apie sveikus pusryčius ir tinkamą mitybą, buvo įtraukta visa mokyklos bendruomenė, nepamirštant ir mokytojų. Visi ragavo nuostabių keptų obuolių sumuštinių ir gėrė rytmetinę arbatą, kuria vaišino socialinė pedagogė Irena Molčankinienė. Šiai atmintinai dienai išleistas informacinis stendas, išdalinti lankstinukai apie sveiką mitybą.

Daugiau ....

 
 

Diena, skirta Rudeniui

          Spalio 12 – 23 dienomis mokyklos pirmo aukšto koridoriuje vyko paroda iš įvairių rudens gėrybių. Vaikai kartu su savo tėveliais sukūrė darbelių iš moliūgų, cukinijų, paprikų, burokų, morkų ir kitų daržovių. Visi darbeliai įdomūs, išradingi, spalvingi. Kaip išrinkti pačius gražiausius? Todėl spalio 16 d. nuo pat ryto šurmuliavo visas pirmas aukštas – patys mokiniai, dalindami lapelius, rinko labiausiai jiems patikusius eksponatus. Nugalėtojais tapo:
PUG – Viltė Mockutė
1 kl. – Ieva Bataitytė
2 kl. – Gabija Petrošiūtė
3 kl. – Armandas Klikna
4 kl. – Klaudija Maksvytytė.

       Ernesto Šeškevičiaus darbelis buvo įdomiausias, Austėjos Čiulkinytės – linksmiausias, Ugnės Pakutinskaitės – išradingiausias, Viltės Ušinskaitės – spalvingiausias, Arno Matono – įspūdingiausias, Otilijos Kvedytės – juokingiausias.
          Šią dieną ne tik gėrėjomės įvairiais darbeliais, mokiniai pačius gražiausius eilėraščių ir dainelių posmus skyrė rudenėliui. Dar minė mįsles, klausėsi senolių pastebėjimų, spėjimų apie orą, dalyvavo įvairiuose atrakcionuose.
          Nors tą dieną oras nelepino, bet vis tik smagu buvo žaisti lauke, gėrėtis rudenėjančia gamta. Nuotraukos - čia.

Ofelija Kimutienė
2-3 klasių mokytoja

 
 

Mokinio dienos režimas

          Spalio 20 d. sveikatos priežiūros specialistė Girdžių pagrindinės mokyklos 6-8 klasės mokinius pakvietė diskusijai apie mokinio dienos režimą. Jos tikslas, buvo išsiaiškinti, kaip vaikai supranta dienos režimą ir ar namuose jo laikosi. Įdomūs, juokingi klausimai ir pasakojimai apie savo mokslo ir poilsio dieną, pastūmėjo mokinius rimtai diskusijai. Kiekvienas norėjo išsakyti savo nuomonę ir ją pagrįsti – toks ir buvo diskusijos tikslas. Mokiniai sužinojo, kad griežto, visiems vienodo dienos režimo negali ir būti! Tačiau kiekvienas turi stengtis laikytis pagrindinių normų, kaip kėlimasis, maitinimasis, mokyklos lankymas, laisvalaikis, pamokų ruošimas ir miegas, šiuos dienos etapus atliekant vienodu laiku kasdien priklausomai nuo amžiaus. Nuo šių įgūdžių ir priklauso kiekvieno sveikata ir psichologinė būsena.

Danutė Kriščiūnienė
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

 rezimas

 
 

Standartizuoti testai

2015 metų pavasarį 4 ir 8 klasių mokiniai  laikė standartizuotus testus.

Testų rezultatai: 4 klasė, 8 klasė.

Kaip analizuoti testus: 4 klasė, 8 klasė

 
 

Mokėsi iš voveriuko baltadančio

Girdžių pagrindinės mokyklos pradinio ugdymo klasių vaikai dalyvavo vaizdinėje pamokėlėje „Sveiki dantys - graži šypsena”. Priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokiniai žiūrėjo filmuką „Dantų šepetėlio karalystėje”, prisiminė, kaip taisyklingai valyti dantukus, kiek laiko tai turi trukti, kaip prižiūrėti dantų šepetėlį. Mokyklos visuomenės sveikatos specialistė papasakojo vaikams, kokie maisto produktai kenkia jų dantukams ir ką daryti, kad jų neskaudėtų.
      Mokiniai įsidėmėjo, kad kasmet būtina apsilankyti pas dantų gydytoją, kad jų neskaudėtų. Baigiantis renginiui, visi mokiniai gavo voveriuko baltadančio pažymėjimą ir dovanėlę - spalvotą pamokų tvarkaraštį, o tėveliams parnešė lankstinuką apie vaikų dantukų priežiūrą.

Nuotraukos - fotogalerijoje. Smagaus žiūrėjimo!

Danutė Kriščiūnienė
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

             

 
 

Puslapis 7 iš 67

Pamokų laikas

  1.        7 50  -  8 35
  2.        8 45  -  9 30
  3.        9 35  -  10 20
  4.      10 40  -  11 25
  5.      11 40  -  12 25
  6.      12 35  -  13 20
  7.      13 30  -  14 15
  8.      14 25  -  15 10

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo