Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AdministravimasFinalinės kvadrato varžybos

Lapkričio 11 dieną mūsų mokykloje vyko, Jurbarko rajono bendrojo lavinimo mokyklų 1998-99 m.  gimimo berniukų kvadrato finalinės varžybos.
Mūsų mokyklos komanda iškovojo ANTRĄ VIETĄ! SVEIKINAME!

Daugiau ....

 
 

Akcija

Kai žemę papuošia lapų kilimas ir prasideda pirmosios šalnos  visi suskubam ruoštis žiemai. O kad žiemą mūsų aplinka būtų graži privalome ją sutvarkyti.

Daugiau ....

 
 

Prevencija - užsiėmimuose vaikams

Mūsų mokykloje lankėsi specialistai iš Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, kurie trims mokinių gupėms vedė užsiėmimus. 

Daugiau ....

 
 

V.I.P. renginys „Kviečiu apsirengti“

Prieš atostogas, spalio 22dienos vakare mūsų mokykloje prasidėjo pasaulinio mąsto madų renginys „Kviečiu apsirengti“, skirtas tik V.I.P. nariams. Kiekvienam buvo galima atsivesti po vieną draugą. Šio renginio metu kiekvienos klasės moksleiviai turėjo pristatyti vieno stiliaus rūbus, papasakoti, kaip kūrė kolekciją.

Daugiau ....

 
 

Respublikinės komandų varžytuvės

Šių metų spalio 22 dieną Jurbarko švietimo skyrius, VO „ Gelbėkit vaikus“ Jurbarko padalinys ir Naujamiesčio vidurinė mokykla surengė respublikines komandų varžytuves, skirtas pasaulinei dienai prieš smurtą prieš vaikus. 10 valandą visas VO „ Gelbėkit  vaikus“ grupes mokyklos aktų salėje  pasveikino mokyklos direktorė Alma Uznienė   bei švietimo skyriaus vyr. specialistė Zita Tytmonienė, šokiu mus padrąsino Naujamiesčio vidurinės mokyklos mokinės. Netrukus grupių vyriausieji traukė numerius su pasirodymų trauktis eilės numeriuką. Mums Austėja ištraukė paskutinį, bet neprasčiausią – 18 numerį.

Daugiau ....

 
 

Ekologų būrelis džiaugiasi suradęs bendraminčių

Girdžių pagrindinė mokykla šiemet vykdo Gamtosauginių mokyklų programą, ir siekia gauti Žaliosios Vėliavos apdovanojimą!  Ekologų būrelis,  labai džiaugiasi, kad mokyklos bendruomenė yra fantastiška - ne tik, kad pritaria sumanymams, bet ir patys pasiūlo idėjų!

Daugiau ....

 
 

Puslapis 63 iš 67

Pamokų laikas

  1.        7 50  -  8 35
  2.        8 45  -  9 30
  3.        9 35  -  10 20
  4.      10 40  -  11 25
  5.      11 40  -  12 25
  6.      12 35  -  13 20
  7.      13 30  -  14 15
  8.      14 25  -  15 10

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo