Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AdministravimasMokyklos savivalda apie saugų eismą priešmokyklinukams

Rugsėjis - saugaus eismo mėnuo. Pradinių klasių mokytojos su savo auklėtiniais apie saugumą keliuose ne kartą kalbėjo ir pradinukai puikiai žino, kaip elgtis. Puikiai apie saugų eismą žino ir mokinių savivaldos nariai. Tačiau pakartojimo ir priminimo niekada nebūna per daug, ypač mažiesiems. Todėl rugsėjo pabaigoje, keturios mokinių savivaldos narės - 8kl. mokinės Sandra, Austėja, Deimantė ir aš, Irma nusprendėme dar kartelį apie saugų eismą priminti patiems mažiausiems mūsų mokyklos nariams - priešmokyklinukams.

2010-10-06

Daugiau ....

   

Pirmokai

Išdykauja, laksto , siaučia,
Nesvarstydami, kodėl ir kam....
Jeigu šita žemė kam priklauso-
Tai pirmiausiai, žinoma,
Vaikam!

2010-10-03

Daugiau ....

   

Pradinukai

Visai nepaisydamas žemiškų problemų ir rūpesčių, gamtos laikrodis skaičiuoja artėjančių metų laikų kaitą. Rodos, nė nepajutome, kaip su rudeniop besigręžiančia saule išlydėjome dar vieną vasarą. Nejučia užsidarius vasaros vartams vėl nuaidėjo mokyklinis skambutis. Rudeninių gėlių puokščių ir jaunatviškų šypsenų nušviestoj erdvėj vėlei skleisis žinių troškimas, nerimstančios mintys, viltingiausi siekiai, kad per naujus atradimus, pažinimą, supratimą išmintingi ir orūs žengtume ateinančiais mokslo metais.

2010-09-28

Daugiau ....

   

Ekologų išvyka prie Mituvos

Nors lietaus debesys gąsdino greitai pabersiantys  rudeniškai šaltus lietaus lašus, ekologų būrelio nariai, nešini graibštais, išėjome prie Mituvos  upelio ir tvenkinio.

Išbraidę Mituvos upelio pakrantę ir upelio dugne graibštais prisigaudę vandens gyvūnų, nuskubėjome prie tvenkinio. Vieni, įsikūrę ant laiptelių ir pasiėmę „Gyvūnų atpažintojo vadovą“, atpažinome kokius gyvūnus pagavome Mituvoje, kiti ieškojome gyvūnų tvenkinyje.

2010-09-21

Daugiau ....

   

Mokyklos savivalda

Šiais mokslo metais, kaip ir anksčiau, mūsų mokykloje veiks mokinių savivalda, kurios pirmininkė jau antrus metus bus Austėja Matonaitė. Rugsėjo 15d., trečiadienį vyko pirmas mokyklos savivaldos susirinkimas. Naujai išrinkti savivaldos nariai pasiskirstė pareigomis, numatė veiklos plano gaires.

2010-09-16

Daugiau ....

   

8 klasės išvyka į Margiškius

Rugsėjo 9-ąją, vos tik pamokos baigėsi, visi skubėjome namo, krautis kuprinių į mūsų išsvajotą kelionę į Margiškius. Gerai nusiteikę, pilni lūkesčių, vėl patraukėme mokyklos link. Nuvykę į Margiškius, iš karto pasistatėme palapines. Pasitarę, suplanavome vakaro ir ateinančios nakties veiklą ir pradėjome pramogauti: vieni žaidė krepšinį, kiti čiuožinėjo ant čiuožyklos, kai kurie skubėjo įsiamžinti gražioje aplinkoje, energingiausi šoko – kiekvienas pasirinko mėgstamiausią užsiėmimą.

2010-09-16

Daugiau ....

   

Puslapis 66 iš 67

Pamokų laikas

  1.        7 50  -  8 35
  2.        8 45  -  9 30
  3.        9 35  -  10 20
  4.      10 40  -  11 25
  5.      11 40  -  12 25
  6.      12 35  -  13 20
  7.      13 30  -  14 15
  8.      14 25  -  15 10

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo