AdministravimasNaujienos
 

Apie ketvirtokus

Pirmadienis, 18 Gegužė 2015 23:12

          Artėja mokslo metų pabaiga. Gaila išsiskirti su ketvirtokais. Keturis metus dalijomės mokslo sunkumais, pergalėmis, ašaromis, džiaugsmais. Žmogus nepakeičiamas laike, nepakartojamas žemėje. Kiekvienas skleidžia gyvenime savo šviesą – ryškią ar blankią, tačiau ypatingą. Istorija skaičiuoja šimtmečius, žmogus – metus, valandas, dienas, o šiandien aš skaičiuoju atsisveikinimo akimirkas. Mokiniai atsisveikinimo akimirkas su pradine mokykla, mokytoja, klase.
         Norėčiau, kad visi žinotų apie 4 klasės mokinius Justą Ušinską ir Titą Barčą.

Daugiau ....

 

Tavo žvilgsnis -2015

Trečiadienis, 29 Balandis 2015 08:21

Tradiciškai mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Vaikų Kūrybinės Iniciatyvos Fondo rengiamame respublikiniame projekte „Tavo Žvilgsnis 2015“. Ir šiais metais nelikome be prizininkų – diplomantų:
8 klasės mokinė Žydrūnė Biletavičiutė bus apdovanota už puikiai atliktą vertimą iš anglų kalbos į lietuvių kalbą, o Džeirana Kavaliauskaitė (10 klasė) ir Iveta Girdžiūtė (7 klasė) bus apdovanotos už iliustruotą anglų kalbos tekstą.
Nors kiti mokiniai ir nepateko į nugalėtųjų sąrašą, galime pasidžiaugti, jog jie mokslo metus praleidžia dalyvaudami projektuose tarp Lietuvos mokyklos mokinių. Padėkos raštai už dalyvavimą bus įteikti Kamilei Pernarauskaitei (7 klasė) – už teksto vertimą bei Arnui Šeršniovui (10 klasė) už teksto iliustraciją.

Rūta Vaškytė
anglų kalbos mokytoja

 
 

Standartizuoti testai 4 ir 8 kl.

Antradienis, 28 Balandis 2015 09:11

2015 m. kovo 10 d. Girdžių pagrindinė mokykla ir Nacionalinis egzaminų centras pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl 4 ir 8 klasių mokinių pasiekimų įvertinimo taikant standartizuotus testus. Bendradarbiavimo tikslas – šalies ir mokyklos lygmeniu tobulinti mokinių pasiekimų testavimo procedūras ir plėsti standartizuotais įrankiais surinktų duomenų panaudojimą ugdymo kokybei gerinti.

Nacionalinio egzaminų centro vykdomo projekto tikslas - plėsti bendrojo ugdymo mokyklos gebėjimus įvertinti mokinių pasiekimus, užtikrinti geresnį ugdymo proceso grįžtamąjį ryšį ir tiksliau įvertinti mokytojo ir mokyklos darbo efektyvumą.

Mokinių pasiekimų įvertinimui bus panaudoti Nacionalinio egzaminų centro projekto „Standartizuotų mokinių pasiekimų vertinimo ir įsivertinimą įrankių bendrojo lavinimo mokyklose kūrimas“ II etapo metu sukurti pradiniam ir pagrindiniam ugdymui skirti testai.

Taip pat bus naudojami klausimynai, kurių duomenimis bus apskaičiuoti tokie rodikliai kaip mokyklos sukuriama pridėtinė vertė, mokyklos klimatas, patyčių situacija mokykloje, mokinių mokėjimas mokytis. Mokinių klausimynai sudaryti remiantis klausimynais, kurie naudojami nacionaliniuose mokinių pasiekimų tyrimuose. Klausimyno pavyzdį rasite adresu:  www.nec.ltDėl mokinių klausimyno panaudojimo būtinas mokinių tėvų/globėjų sutikimas.

Apie projektą daugiau informacijos rasite: www.nec.lt

Standartizuotų testų vykdymo datos

4 klasė 8 klasė

Balandžio 28 d., 9.00 val. – skaitymo testas;

Gegužės 6 d., 9.00 val. – skaitymo testas;

Balandžio 29 d., 9.00 val. – rašymo testas;

Gegužės 7 d., 9.00 val. – rašymo testas;
Balandžio 30 d., 9.00 val. – pasaulio pažinimo testas; Gegužės 12 d., 9.00 val. – matematikos testas;

Gegužės 5 d., 9.00 val. – matematikos testas;

Gegužės 14 d., 9.00 val. –   socialinių mokslų testas;

Gegužės 5 d., 11.00 val. – klausimynas.

Gegužės 15 d., 9.00 val. – gamtos mokslų testas;
 

Gegužės 14 d. 11.00 val. – klausimynas.

Projekto įgyvendinimo koordinatorė mokykloje direktorė Janė Pocienė

 

Piešinių konkursas "Robotomanija"

Pirmadienis, 27 Balandis 2015 20:27

Kovo - balandžio mėn. Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje vyko ikimokyklinukų ir pradinių klasių piešinių konkursas „Robotomanija“. Jame dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Konkurse dalyvavo antrokas Eimantas Stonkus, trečiokė Klaudija Maksvytytė, ketvirtokė Milda Plikusaitė. Šių vaikų darbai buvo įdomiausi, spalvingiausi. Komisija vietas skirstė pagal klases.
Pirmąją vietą Jurbarko rajone ketvirtokų tarpe  užėmė Milda Plikusaitė. Sveikiname!

Virginija Pinaitienė
4 klasės vyr.mokytoja

 
 

Puslapis 10 iš 80

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo