Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AdministravimasIT olimpiada

     Balandžio 16 d. penktokė Miglė, šeštokas Elvijus ir aštuntokė Gabrielė dalyvavo Jurbarko rajono informacinių technologijų olimpiadoje, kurioje varžėsi net 59 dalyviai! Girdžių pagr. mokyklos mokiniai pasirodė puikiai:

Miglė Remeikytė - 3 vieta,
Elvijus Pinaitis - 5 vieta,
Gabrielė Zaronaitė - 2 vieta!

Sveikinu visus ir džiaugiuosi mokinių pasiekimais!

Liudmila Norkaitienė
informacinių technologijų mokytoja metodininkė

Apie IT olimpiadą rašo:
Jurbarkiskis      Mūsų laikas;    Jurbarko šviesa

 
 

Saugaus eismo konkursas „Šviesoforas“ pradinukams

       Balandžio 17 dieną pradinių klasių mokiniams pamokos nevyko. Ši diena buvo skirta saugaus eismo taisyklių kartojimui, apibendrinimui, sisteminimui. Iš pat ryto mokiniai piešė saugaus eismo tema. Po to visi pradinių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis išvyko į gatves. Čia aptarėme pavojingiausius gatvių ruožus, susipažinome su kelio ženklais, esančiais Girdžių gatvėse, mokėmės, kaip teisingai pereiti gatvę.

       12 val. visi pradinukai rinkosi į saugaus eismo konkursą „Šviesoforas“. Mokiniai varžėsi penkiose rungtyse: atšvaitų praktinis naudojimas, užduotys kelių makete, kelio ženklų dėlionė, perėjimas per kelią pėsčiųjų perėjoje ir perėjimas per kelią sankryžoje. Geriausiai sekėsi antrokams, ketvirtokai užėmė antrą vietą, pirmokai – treti, o trečiokai liko ketvirti. Visus balus (35) surinko pirmokė Gabija Petrošiūtė, antrokai Armandas Klikna ir Deimantas Damušis, trečiokė Gintarė Streleckaitė, ketvirtokai Justas Ušinskas ir Titas Barčas. Sveikiname! Keturi mokiniai (po vieną iš kiekvienos klasės) balandžio 22 d. atstovaus mūsų mokyklą rajoniniame ture. Linkime jiems sėkmės!

O. Kimutienė
renginio organizatorė

 
 

Viktorina "Irkis į gilumą"

Kovo 26 d. mūsų mokyklos mokiniai: Eva Bataitytė, Titas Barčas, Milda Plikusaitė, Augustė Šipkaitė ir Justas Ušinskas dalyvavo Kauno arkivyskupijos Jurbarko dekanato bendrojo ugdymo mokyklų katalikų tikybos ketvirtos klasės mokinių viktorinos ,,Irkis į gilumą“ trečiajame etape, kuris vyko Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinėje mokykloje. Surinkę 141 tašką, užėmė trečią vietą.

Dangyra Sasnauskienė
Tikybos vyr. mokytoja

Irkis i giluma

 
 

Nemigo naktis

          Minėdami neseniai buvusią (kovo 21 d.) Tarptautinę miego dieną ir baigdami savaitės „Be patyčių“ renginius kovo 27-osios vakarą susirinkome į Nemigo naktį. Šiame renginyje sulaukėme ir svečių – Skirsnemunės J. Baltrušaičio pagrindinės mokyklos mokinių.
       Vakaro programą pradėjo mobilios jaunimo grupės komanda, surengusi mokiniams įvairių žaidimų. Susipažinti padėjo žaidimas „Pilys ir princai (princesės)“, smagiai pajudėjome žaisdami kvadratą su didžiuliu kamuoliu, o vėliau, pasiskirstę grupelėmis, žaidėme ramesnius žaidimus.
        Išvykus mobiliajai grupei, vyko įvairiausi konkursai. Išradingumą visi rodė panaudodami ne pagal paskirtį miegmaišį, pagalvėlę ir šlepetę. Kūrybiškumą reikėjo pasitelkti kuriant sapną pagal pateiktus žodžius, o dainavimo gebėjimus puikiai pademonstravome dainuodami dainas pagal pateiktą žodį.
      Atsigaivinti arbata ir pasistiprinti galėjome penktokų įrengtoje kavinėje „Kramtukai“. Žaidimų kambaryje, kurį parengė šeštokai, galėjome pažaisti stalo žaidimus. O kokia gi naktis be kino filmo...Tad įsirengėme kino salę, kurioje žiūrėjome nuotaikingą filmą.
          Naktis netruko praeiti. Nors buvome pavargę, bet gultis daugeliui nesinorėjo. Atėjus rytui visi išsiskirstėme į namus, kur galėjome pailsėti ir išsimiegoti. Ši naktis buvo turininga, linksma, visi draugiškai bendravome, ir po jos supratome, koks visgi miegas yra mums svarbus.

Organizatoriai

nemigo naktis 2015

 
 

Profesinio veiklinimo išvyka

         Kovo 25 d. vykome į Viešvilės pasienio užkardą ir Jurbarko viešąją biblioteką. Pasienio užkardos viršininkas pasakojo apie kasdienį darbą, rodė filmą apie kontrabandos gabenimą, kaip sulaikomi sienos pažeidėjai. Matėme ir galėjome paliesti, palaikyti įvairiausius ginklus, paskui ėjome į budėtojų kambarį, kuriame galėjome susipažinti, kaip yra stebima ir saugoma pasienio teritorija. Lauke apžiūrėjome transporto priemones, garažus. Mums pasisekė, kad galėjome stebėti kinologų ir jų auklėtinių pasirodymą, nes tuo metu nevykdė jokios užduoties ir buvo laisvi. Šunys mums labai patiko, nes jie ne tik gražūs, bet ir labai protingi, paklusnūs. Daugelis susidomėję stebėjo, kaip jie vykdo komandas, suranda paslėptus daiktus, sulaiko pažeidėją. Užkardos viršininkas papasakojo apie galimybes įgyti pasieniečio kvalifikaciją, daugelį domino klausimas, kaip tampama kinologu.
         Kelionė tęsėsi toliau, trumpai stabtelėjome prie Viešvilėje įrengto žuvitakio, apie kurį papasakojo mokytoja Džilda Šneiderienė. Paskui nuvykome į Jurbarko viešąją biblioteką, kur darbuotoja vedžiojo po visas patalpas, ne tik aprodė administracines patalpas, bet ir papasakojo apie darbo specifiką, išaiškino taisykles, supažindino su galimybėmis. Galime didžiuotis, kad mūsų miesto biblioteka tokia moderni ir šauni.
         Išvyka buvo smagi ir įdomi, mums patiko, nes sužinojome daug įdomybių, kurių niekas kitas nebūtų papasakojęs ir parodęs. Norėtume ir daugiau išvykų, panašių į šią!

Neformaliojo ugdymo būrelio „Žodžio magija“ nariai
Vadovė lietuvių kalbos vyr. mokytoja Rima Mikalkėnienė

Profesinis veiklinimas

 
 

Kūrybinė diena

       Kovo 27 d. Girdžių pagrindinės mokyklos pradinukams pamokos nevyko. Ši diena buvo skirta mokinių kūrybinei veiklai. Mokiniai, kūrė darbelius iš gamtinės medžiagos, vitražus, rišo verbas, margino kiaušinius, piešė. Vaikams parodyti įvairias kūrybines veiklas mielai sutiko mamos - Vilija Stoškienė, Jolita Maksvytienė, Kristina Kliknienė, mokytoja Jolanta Pocienė. Pradinių klasių mokytojos dirbo kartu su savo mokiniais.

     Per paskutinę pamoką suruošėme mokinių darbų parodą, mokiniai dalijosi įspūdžiais, kaip sekėsi kūrybinė veikla. „Naujosioms mokytojoms“ padėkojo mokiniai ir pradinių klasių mokytojos.

Virginija Pinaitienė
4 klasės mokytoja

 
 

Puslapis 10 iš 67

Pamokų laikas

  1.        7 50  -  8 35
  2.        8 45  -  9 30
  3.        9 35  -  10 20
  4.      10 40  -  11 25
  5.      11 40  -  12 25
  6.      12 35  -  13 20
  7.      13 30  -  14 15
  8.      14 25  -  15 10

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo