Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AdministravimasPradinukų „Šviesoforo 2016“ varžybos

Balandžio 15 dieną visi pradinukai sugužėjo į mokyklos sporto salę. 1 – 4 klasių mokinių komandos varžėsi, kas geriausiai moka pėsčiųjų ir keleivių pareigas, turi tvirčiausius saugaus eismo įgūdžius. Varžybas sudarė teorinės (situacijos maketuose, kelio ženklai) ir praktinės (nereguliuojama pėsčiųjų perėja, šviesoforu reguliuojama sankryža) rungtys. Varžybose geriausiai sekėsi antrokams (mokytoja O. Kimutienė) ir trečiokams (mokytoja O.Kimutienė). Trečią vietą užėmė pirmokai (mokytoja V.Pinaitienė). Ketvirti liko ketvirtokai (mokytoja I.Pikčiūnienė). Rungtys buvo vykdomos individualiai. Kiekvienas mokinys galėjo surinkti 35 taškus. Varžybų dalyviai apdovanoti komandiniais diplomais.

Mokiniai, nedalyvavę komandose, piešė plakatus saugaus eismo tema.

Daugiau ....

 
 

Nemigo naktis: aš ir tu – visi mes esame vienodi

Balandžio 1-ąją (tai ne pokštas!) Girdžių pagrindinėje mokykloje jau aštuntą kartą vyresniųjų klasių mokiniai savo minkštą lovą iškeitė į miegmaišį ant sporto salės grindų arba visai bemiegę naktį. Trečią kartą iš eilės renginyje dalyvavo bendraamžiai iš Skirsnemunės J. Baltrušaičio pagrindinės mokyklos. Miego diena švenčiama kiekvienais metais kovo 21 dieną, o mūsų mokykloje tradiciniu renginiu tapo Nemigo naktis. Šiemet dėl pavasario atostogų renginys buvo nukeltas savaite vėliau.
Šių metų renginio tema „Aš ir tu – visi mes esame vienodi“. Tai savaitės be patyčių baigiamoji dalis. Į žvaigždėmis nusagstytą, septintokų gražiai išdabintą salę rinkosi mokiniai, pasipuošę įmantriomis pižamomis, chalatais ir šlepetėmis. Jie žaidė susipažinimo žaidimus, varžėsi dainuodami, piešdami, spėliodami ir atsakinėdami į klausimus. Sporto salėje vyko jau tradicinėmis tapusios kvadrato varžybos su didžiuliu gimnastikos kamuoliu. Pirmą kartą buvo žaidžiamas tinklinis su rankšluosčiais. Juoko buvo iki ašarų. Nesvarbu, kad ne visi tapo nugalėtojais – pergalę šventė juokas ir draugystė.

Daugiau ....

 
 

„Mažoji jurbarkiečių olimpiada“

Kovo 30 d. Jurbarko rajono Eržvilko gimnazijoje vyko „Mažoji jurbarkiečių olimpiada“, kurioje pirmą kartą aktyviai dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai: penktokas Justas Ušinskas, šeštokė Miglė Remeikytė, aštuntokė Kamilė Pernarauskaitė.
Kamilė Pernarauskaitė užėmė pirmąją vietą 7-8 klasių mokinių tarpe! 5-6 klasių grupėje, Justas Ušinskas iškovojo antrą vietą, o Miglė Remeikaitė užėmė penktąją vietą. Sveikiname nugalėtojus!

Mokinius olimpiadai paruošė istorijos mokytoja metodininkė Danguolė Juščienė.

istorijos olimpiada 1

istorijos olimpiada 2

 
 

Įsimintina diena

Kovo 18 d. su 1 – 4 klasių mokiniais išsiruošėme į Girdžių seniūniją. Pastato pirmame aukšte įsikūręs paštas ir biblioteka. O kaip nepabuvosi pašte, bibliotekoje? Juk čia dirba abu Emilijos tėveliai, Austėjos mamytė – laiškininkė.
Pašto viršininkas V. Stoškus pradinukus supažindino su pašto istorija. Papasakojo, kaip keliauja laiškai, kokią spaudą užsisako Girdžių seniūnijos gyventojai, kokius ir kiek kaimų aptarnauja paštas. Kad ekskursija būtų įsimintinesnė, gavome ir dovanėlių.
Biblioteka mums gerai pažįstama. Čia visada maloniai mus sutinka bibliotekos vedėja V. Stoškienė. Ne kartą čia lankėmės su visais pradinukais, rinkome geriausią metų knygą vaikams, dalyvavome renginiuose. Dalis mokinių šios bibliotekos skaitytojai. Vedėja mokiniams papasakojo apie bibliotekos veiklą, kiek skaitytojų ji aptarnauja, iš kokių kaimų jie čia atvyksta.

Daugiau ....

 
 

Žemės ir vandens diena

Kovo15 d. Jurbarko Girdžių pagrindinės mokyklos bendruomenė paminėjo vandens ir žemės dienai. Vyresnių klasių mokiniai kartu su geografijos mokytoja žiūrėjo ir aptarė filmus apie žemę ir vandenį.
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė pradinių klasių mokinius pakvietė pažiūrėti filmuką, apie vandens ir žemės taršą. Su mokiniais aptarė apie vandens būtinumą žmogui ir jo naudą sveikatai. Iš visų klasių suburtas „mažųjų lašelių“ choras padainavo dainelę apie vandens lašelius ir visus vaišino vandeniu. Mokiniai galėjo palyginti, vandenį iš čiaupo su šulinio vandeniu, paskanauti „Vytauto“ mineralinio vandens. Vėliau mokiniai ėjo į kiemą, kuriame savo pagamintais vandens lašeliais ir spalvingomis gėlėmis papuošė medelį, taip atkreipdami dėmesį į bundančią gamtą. Visiems vaikams mažieji vandens lašeliai dalino lankstinukus „Vanduo – gyvybės šaltinis.“

Daugiau ....

 
 

Šaškių varžybose - treti!

2016 03 10 dieną vyko Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų 2005 m. gimimo ir jaunesnių šaškių finalinės varžybos.
Girdžių pagrindinė mokyklos komanda iškovojo trečiąją vietą. Sveikiname!

Indrė Pikčiūnienė
Pradinių klasių mokytoja

 
 

Puslapis 2 iš 67

Pamokų laikas

  1.        7 50  -  8 35
  2.        8 45  -  9 30
  3.        9 35  -  10 20
  4.      10 40  -  11 25
  5.      11 40  -  12 25
  6.      12 35  -  13 20
  7.      13 30  -  14 15
  8.      14 25  -  15 10

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo