Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Administravimas„Vanduo – gyvybės šaltinis“

       Girdžių pagrindinėje mokykloje mokiniai klausė paskaitėlės „Vanduo – gyvybės šaltinis“, skanavo mineralinį bei šaltinio vandenį. Mokiniai paruošė ir stendą ,,Kovo 22-oji – Pasaulinė vandens diena“.

Danutė Kriščiūnienė
Sveikatos specialistė

Vandens diena 2015

 
 

Žemės dienos paminėjimas

          Kovo 24 dieną mūsų mokyklos mokiniai pasveikino atbundančią Žemę. Kovo 20 d. minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šiuo laiku ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose.
        Kadangi šie metai paskelbti Lietuvos regionų metais, mokiniai turėjo pagal vaizdus skaidrėse atspėti svarbiausius Žemaitijos ir Mažosios Lietuvos regionus. Vėliau mokiniai traukė bilietėlius ir atsakinėjo į klausimus. Visi 5 -10 klasių mokiniai buvo aktyvūs. Geriausiai sekėsi 7 klasės mokiniams. Antroje vietoje liko 5 klasė. Renginį vedė geografijos mokytoja V. Reinolcaitė.

Giedrė Vasiliauskaitė
6 klasės mokinė

Proto musis

 
 

Kaziuko mugė Skirsnemunėje

Kovo ketvirtą dieną trys 7 klasės mokinės - Kamilė, Akvilė, Meda ir mokytoja Jolanta su pilnais krepšiais vyko į Skirsnemunės pagrindinę mokyklą. Čia šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė. Vyko ne tik pačių ar artimųjų pagamintų darbelių prekyba, bet ir žaidimai. Veikė "Kavinė".
Mums sekėsi gan gerai, daug ką pardavėme. Grįžome tuščiais krepšiais, bet... pilnos geros nuotaikos!

Kamilė Pernarauskaitė
7 klasės mokinė

Kaziuko mugė

 
 

Dailės olimpiada

2015-02-26 du Girdžių pagrindinės mokyklos mokiniai - Albertas Stanaitis ir Džeirana Kavaliauskaitė dalyvavo Dailės olimpiados, kurios tema "Dvarų istorijos", rajoniniame ture, kuris vyko Panemunės pilyje. Prieš pradedant rimtai dirbti visi dalyviai buvo pakviesti apžiūrėti sutvarkytas ir renovuotas pilies patalpas.
Ruošiantis olimpiadai buvo labai įdomu rinkti informaciją apie arčiausiai Girdžių buvusį Miliušių dvarą, domėtis jo istorija, jame vykusiu gyvenimu. Sužinojome daug naujo, išbandėme savo jėgas.

Džeirana Kavaliauskaitė
10 klasės mokinė

Dailės olimpiada

 
 

Kovo 11 – osios minėjimas

„Nedaug prašau: tik atminties, prisėdusios po mano langu“
          Žmonės visuomet nori apčiuopti neapčiuopiamą, pamatyti nematomą, išgirsti negirdimą, suskaičiuoti nesuskaičiuojamą... Toks visur esantis ir niekur nesantis laikas, kurį mes kartais norime pagauti, aplenkti, sustabdyti...
         Laikas į šiandieną atiteka iš nematomų tolių. Galima gyventi ir nejausti jo tekėjimo. Galima manyti, kad viskas prasidėjo mumis ir viskas su mumis baigsis. Tačiau kiekviena diena bus žymiai spalvingesnė, gilesnė, jei žinosime, kas į ją atiteka, kokios nematomos požeminės upės atplukdo praeitin nugrimzdusius įvykius, sukaktis, faktus ir žmones...


Iš 1990 metų Kovo 11-osios atiteka laiko upė į šią dieną...
Kalbėdami apie Lietuvą kaip valstybę, turime prisiminti:
PASKELBĖME – ATKŪRĖME – APGYNĖME
Vasario 16 -ąją,    Kovo 11 –ąją,    Sausio 13 –ąją.

Daugiau ....

 
 

Lietuvos Nepriklausomybei - jau dvidešimt penkeri!

           Kovo 5 d. dvi septintokės, Akvilė Antanaitytė ir Iveta Girdžiutė, ant Gediminaičių stulpų konstrukcijos Vilniaus Nacionalinėje dailės galerijoje užrišo mūsų mokyklos mokinių pagamintas apyrankes. Vadovaujami technologijų mokytojos Jolantos Pocienės, jie pynė ir rišo trispalves – geltonos, žalios ir raudonos spalvos – draugystės apyrankes, kurios išreiškė tautos vienybę. Iš mūsų mokyklos į Vilnių  nuvežta 115 apyrankių. Finalinis veiksmas, apyrankių užrišimas ant konstrukcijos, pasak mergaičių, buvo jaudinantis ir atsakingas momentas. Įvairių šalies mokyklų delegacijos keitė viena kitą, mokiniai dalinosi akcijos vykdymo įspūdžiais, fotografavosi. Su jauduliu lauksime spalvingos Gediminaičių stulpų konstrukcijos pervežimo ir demonstravimo Lietuvos Seimo rūmuose.

Janė Pocienė 
mokyklos direktorė

Lietuvai man 4    

Daugiau ....

 
 

Puslapis 11 iš 67

Pamokų laikas

  1.        7 50  -  8 35
  2.        8 45  -  9 30
  3.        9 35  -  10 20
  4.      10 40  -  11 25
  5.      11 40  -  12 25
  6.      12 35  -  13 20
  7.      13 30  -  14 15
  8.      14 25  -  15 10

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo