Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AdministravimasMeninio skaitymo konkursas „Leisk gražiausiems žodžiams plaukt..."

          Sausio 23 d. Girdžių pagrindinėje mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas „Leisk gražiausiems žodžiams plaukt...“, kuriame dalyvavo 5 – 10 klasių mokiniai. Renginio metu skambėjo Justino Marcinkevičiaus, Janinos Degutytės, Salomėjos Nėries, Vinco Mykolaičio – Putino, Jono Aisčio, Roberto Frosto eilės, ištrauka iš Bitės Vilimaitės apsakymo „Baidyklė“. Paskatinamoji vieta buvo skirta 5 klasės mokinei Miglei Remeikytei, III-ioji vieta – 7 klasės mokinei Ivetai Girdžiūtei, II-ioji vieta – 7 klasės mokinei Giedrei Gadliauskaitei, o I-osios vietos laimėtoja 7 klasės mokinė Kamilė Pernarauskaitė važiuos į rajoninį turą. Palinkėkime jai sėkmės!

Rima Mikalkėnienė
Lietuvių kalbos vyr. mokytoja

 
 

Atmintis gyva, nes liudija

          Girdžių pagrindinėje mokykloje paminėti 1991 metų sausio 13 – sios įvykiai.
Niekas negali nugalėti tautos einančios į Laisvę, Nepriklausomybę. 1991 metų sausio 13-oji patvirtino: mes būsime. Lietuvos Nepriklausomybės priešai taikė tiesiai į širdį. Buvo šaudoma į laisvą žodį, lietuvišką kalbą. Tikrąjį tautos ryžtą ir pasiaukojimą parodė sausio įvykiai. Apie 1000 žmonių buvo sužeista, 14 žuvo. Tik jų dėka šiandien mes gyvename Nepriklausomoje laisvoje Lietuvoje, kalbame lietuvių kalba, keliaujame po pasaulį. Neužmiršime, kad už laisvę ir taiką visada turime būti dėkingi tai atnešusiems lietuviams. Tautos istoriją privalome išsaugoti ir nenutrūkstamai perduoti iš kartos į kartą. Klasės valandėlių metu mokiniams dar kartą buvo primintos žuvusiųjų pavardės, kruvini įvykiai.

Daugiau ....

 
 

DĖKOJAME

       Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie vadovaudamiesi gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, 2% pajamų mokesčio dalį už ankstesnius metus, paskyrė Girdžių pagrindinei mokyklai.
     Tikimės, kad ir 2015 m. geranoriškai paremsite mokyklą, kurioje mokėtės patys, mokosi jūsų vaikai, arba jaučiate palankumą mūsų mokyklai. Iš anksto dėkoju.

Mokyklos direktorė Janė Pocienė

 
 

Pradinukų Kalėdos

         Gruodžio 17 d. Girdžių pagrindinėje mokykloje šurmuliavo šventiškai nusiteikę pradinukai. Pirmiausiai susirinko į išpuoštą mokyklos aktų salę, čia žiūrėjo Jurbarko kultūros centro artistų rodomą spektaklį „Kiškio obuoliukai“. Pasirodymas sužavėjo visus! Tai buvo jaukus, gražus ir šventinis spektaklis.
          Po vaidinimo sulaukė Kalėdų senelio. Mokiniai su seneliu kartu žaidė, šoko, dainavo. Kiekviena klasė parodė trumpą programėlę, už tai visi gavo dovanėlių. Išlydėję artistus, keliavo į Girdžių parapijos kleboniją. Ten mokytoja Irena Jasiulytė šiltai mokinius priėmė: demonstravo kalėdaičių kepimą, pasakojo ir rodė filmuką apie Jėzaus gimimą, vaišino arbata, šakočiu.
       Pasisvečiavę pas Irutę pradinukai, lydimi mokytojų, iškeliavo į mokyklą. Klasėse mokiniai vaišinosi, žaidė, kūrė kalėdinius sveikinimus. Po šios šventinės ir nepamokinės dienos mokiniai išsiskirstė į namus.
            Dėkojame visiems padėjusiems organizuoti pradinukų Kalėdas!

Indrė Pikčiūnienė
3 klasės mokytoja

 
 

,,Jėzau, pas mane ateiki“

Gruodžio 9 dieną mokykloje vyko tikybos mokytojos D. Sasnauskienės organizuota adventinė vitorina - ,,Jėzau, pas mane ateiki“. 1-3 ir 4-5 kl. mokiniai susiskirstę į komandas rungėsi parodyti, kas daugiau žino apie kalėdinį laikotarpį, Jėzaus gimimą, Jo laukimą. Komandos noriai atliko užduotis ir įrodė, kad tikybos pamokose yra atidūs, daug žino apie Dievą. Nugalėtojų komandos buvo apdovanotos prizais, padėkos raštais, kiekvienas dalyvavęs viktorinoje išsinešė po malonią smulkmenėlę ir gerą nuotaiką.

Sustabdytos akimirkos - fotogalerijoje.

Dangyra Sasnauskienė
Tikybos mokytoja

 
 

AIDS diena

Girdžių pagrindinė mokykla savo solidarumą parodė, prisijungdama prie gražios iniciatyvos, minint AIDS dieną. Į minėjimą pakvietė mokyklos sveikatos specialistę Danutę Kriščiūnienę, kuri papasakojo ir parodė trumpą filmuką apie ŽIV/AIDS ligą, atskleidė visuomenės požiūrį į užsikrėtusius ir susirgusius šia baisia liga.

Daugiau ....

 
 

Puslapis 12 iš 67

Pamokų laikas

  1.        7 50  -  8 35
  2.        8 45  -  9 30
  3.        9 35  -  10 20
  4.      10 40  -  11 25
  5.      11 40  -  12 25
  6.      12 35  -  13 20
  7.      13 30  -  14 15
  8.      14 25  -  15 10

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo