Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AdministravimasFutbole - II

Lapkričio 25 dieną vyko Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų mergaičių futbolo 5x5 finalinės varžybos. Girdžių pagrindinės mokyklos sportininkės iškovojo antrąją vietą.

Sveikiname!

Linas Klijūnas
Kūno kultūros vyr. mokytojas

 
 

BEBRAS

     Šiemet lapkričio 10-14 dienomis vyko jau XI tarptautinis informacinių technologijų konkursas "BEBRAS". Konkurse dalyvavo 7169 (5-6) klasių mokiniai, 5990 (7- 8) klasių mokiniai.

Dėkoju visiems dalyvavusiems mokiniams!
Sveikiname gudriausius Jurbarko rajono "bebriukus".

Miglė Remeikytė - I Vieta!

5 klasė - Nerijus Kvedys - 6 vieta, Dovydas Gaižauskas - 9 vieta, Karolis Gečas -10 vieta.
6 klasė - Dovydas Jonelis - 6 vieta, Elvijus Pinaitis - 8 vieta.
8 klasė Gabrielė Zaronaitė - 5 vieta, Žydrūnė Biletavičiūtė - 6 vieta, Ignas Kisielius ir Haroldas Budrius -10 vieta.

Liudmila Norkaitienė
Informacinių technologijų mokytoja

 
 

Kvadratas - III vieta

Lapkričio 13 dieną vyko Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių mokinių gimusių 2004 m. ir jaunesnių kvadrato finalinės varžybos. Girdžių pagrindinės mokyklos sportininkai iškovojo trečiąją vietą! Sveikiname!

Kūno kultūros mokytojas Linas Klijūnas

 
 

Sveiko maisto diena Girdžių pagrindinėje mokykloje

Virė virė košę, tam davė, tam davė ir tam irgi liko...

Taip prasidėjo sveiko maisto diena Girdžių pagrindinėje mokykloje. Sveikatos priežiūros specialistė Danutė Kriščiūnienė papasakojo apie sveikos mitybos taisykles ir principus. Supažindino su tausojančio maitinimo reikšme žmogaus organizmui.
Dar ir dar kartą priminė maisto pasirinkimo piramidę. Klausydamiesi paskaitėlės, visi buvo vaišinami sveika ir retai valgoma sorų-moliūgų koše, užsigerdami obuolių-morkų-burokėlių sultimis. Mokiniams buvo įdomu, todėl sveikatos specialistės daug klausinėjome apie sveiko maisto reikšmę žmogui.

Visi likome patenkinti ir dėkojame specialistei Danutei už įdomų ir turiningą renginį.

Kamilė Pernarauskaitė
7 klasės mokinė

maistas

 
 

Konferencija „Lietuvių liaudies dainos ir šiandiena“

Konferencija „Lietuvių liaudies dainos ir šiandiena“ A. ir J. Juškų gimnazijoje Veliuonoje, skirta 195-osioms A. Juškos gimimo metinėms

          Penktadienį, spalio 17 d., devyni 7 ir 8 klasės mokiniai, lydimi mokytojos Rimos Mikalkėnienės, išvyko į Veliuonos A. ir J. Juškų gimnazijoje vykusią konferenciją „Lietuvių liaudies dainos ir šiandiena“, skirtą 195-osioms A. Juškos gimimo metinėms. Septintokai buvo paruošę pranešimą „Kreipinys – tarsi meilės šypsnys“, o aštuntokai pristatė projektinį darbą „Lietuvių liaudies dainos“. Nors pakeliui jautėsi įtampa, bet, laukiant savo eilės ir klausantis kitų mokinių pranešimų, ji atslūgo. Kai atėjo mūsų eilė, vėl sunerimome, kad galime suklysti ar šiaip kas nors nepavyks. Bet sekėsi gerai, mūsų pranešimas sudomino, todėl visi buvo atidūs ir dėmesingi. Aštuntokai ne tik pristatė savo projektinį darbą, jie pabandė organizuoti viktoriną ir už teisingus atsakymus dalyvius apdovanojo saldžiaisiais prizais, o likę saldainiai pavirto saldainių lietumi. Baigus pristatyti atliktus darbus mums nuoširdžiai plojo visa salė.

Daugiau ....

 
 

Gėlės atminties paraštėse

Rugsėjo 19 dieną nuo pat ankstaus ryto prie Girdžių pagrindinės mokyklos šurmuliavo būreliai mokinių su dviračiais, nes buvo nepamokinė diena. Neformali Girdžių seniūnijos jaunimo grupė „Veikiam“ rugpjūčio mėnesį organizavo stovyklą „Pažink Girdžius sportuodamas“. Projekto vadovai Arnoldas Pernarauskas ir Laura Molčankinaitė buvo paruošę orientacinį maršrutą dviračiais, kurį dabar išbandėme ir mes, Girdžių pagrindinės mokyklos 6 – 10 kl. mokiniai. Šios kelionės dviračiais iniciatoriai buvo mokytoja I. Molčankinienė ir mokinių tarybos atstovai. Kelionė buvo suskirstyta etapais, parengtos užduotys ir duotos užuominos. Mokiniams minti dviračiais oras pasitaikė labai geras: švietė saulė ir pūtė šiltas vėjelis.

Daugiau ....

 
 

Puslapis 13 iš 67

Pamokų laikas

  1.        7 50  -  8 35
  2.        8 45  -  9 30
  3.        9 35  -  10 20
  4.      10 40  -  11 25
  5.      11 40  -  12 25
  6.      12 35  -  13 20
  7.      13 30  -  14 15
  8.      14 25  -  15 10

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo