Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

AdministravimasEdukacinė ekskursija po Girdžius

             Rugsėjo 18 d. ryte šurmuliavo mokyklos pirmas aukštas - pradinių klasių mokiniai ruošėsi ekskursijai po Girdžių lankytinas vietas. Pirmiausia susirinkome į aktų salę. Čia ketvirtokai visus pradinukus supažindino su įdomesniais faktais iš Girdžių krašto istorijos, su žymiais žmonėmis, kurie gimė, ar kadaise gyveno Girdžiuose. Po to kiekvienos klasės mokiniai gavo užduotis – ieškojo informacijos internete apie savo gimtąjį kraštą. Suradę atsakymus į pateiktus klausimus, pasidalinę įspūdžiais, išvykomę į Girdžių parapijos kleboniją, Klojimo teatrą. Čia mus visus maloniai sutiko vargonininkė, buvusi tikybos mokytoja, I. Jasiulytė ir Klojimo teatro režisierė L. Zdanavičienė. I. Jasiulytė supažindino su kunigo V. Šauklio gyvenimu ir po jo mirties įruošta ekspozicija. Mokiniai su įdomumu apžiūrėjo senovinius kunigo daiktus, susipažino su jų paskirtimi. Jie pažadėjo dar kartą čia apsilankyti prieš Šv. Kalėdas – buvusi mokytoja rodys, kaip seniau kepdavo kalėdaičius.

Daugiau ....

 
 

Pamokų tvarkaraštis

Pamokų tvarkaraštis 2014-2015 m. m. I pusmetis

 
 

2014-2015 mokslo metai

Prasideda dar vieneri  mokslo metai, kurie bus kupini darbų ir rūpesčių,
todėl prisiminkime, kad
reikia rasti laiko būti draugiškam – tai kelias į laimę,
reikia rasti laiko svajoti – tai pakylės iki žvaigždžių;
reikia rasti laiko apsidairyti aplink – juk diena per trumpa, kad galvotum tik apie save;
reikia rasti laiko nusijuokti, nes juokas – sielos muzika.

 
 

Paskutinio skambučio šventė

         Pagaliau atėjo visų lauktoji – paskutinė mokslo metų diena. Dešimtokams ši diena ypatinga dar ir tuo, kad tai paskutinė mokslo metų diena šioje mokykloje. Pasipuošę ir pasitempę nuo pat ryto visi šurmuliavo mokykloje. 
         Pasibaigus paskutiniajai pamokai su klasės vadove, dešimtokai vedini pirmokėlių, skambant mokykliniam skambučiui, iškilmingai atėjo į salę. Devintokai, Džeirana ir Arnas, kvietė mokyklos direktorę ir visų klasių atstovus sveikinti dešimtokus. Po prasmingos direktorės Janės Pocienės kalbos, pradinių klasių mokinukai dešimtokams padovanojo skambias eiles bei linkėjimus, parašytus ant gražių saulyčių. Penktokės, Giedrė ir Greta, padeklamavo linksmą Juozo Erlicko eilėraštį „Aš moku augti“. Šeštokė Iveta dešimtokams pianinu sugrojo gražią melodiją, o septintokų būrelis linkėjo sėkmės ir dovanojo rožes. Aštuntokė Deimantė dešimtokams padainavo lyrišką dainą. Devintokai savo sveikinimą pradėjo Arno grojama melodija ir priminė, kad gyvenimas yra sudėtingas, bet nereikia jo bijoti. 

Daugiau ....

 
 

Smagus ir įdomus žygis Sudarge

         Išaušo gražus birželio antrosios rytas. Mūsų, Girdžių pagrindinės mokyklos mokiniai, susirinko prie mokyklos laukdami autobuso, kuris mus turėjo nuvežti į Draugystės turistinį žygį Sudarge. Nuvažiavę į stovyklavietę mes grožėjomės nuostabiu Sudargo kraštovaizdžiu. Pasistatę palapines, mokiniai susirinko štabe, kuriame jų laukė paruoštos užduotys.

         Draugystės turistinio žygio organizatoriai buvo parengę labai daug užduočių, bet mums įsimintiniausios buvo tinklinio ir kvadrato varžybos, kliūčių ruožas ir estafetė „Aš pareigūnas“. Tinklinio rungtynės vyko prie Sudargo mokyklos esančioje aikštelėje. Girdžiai sudarė net dvi tinklinio komandas. Žaisti mums buvo labai smagu. Viena Girdžių komanda laimėjo pirmąją vietą! Tas pats įvyko ir kvadrato aikštelėje. Pirmosios vietos prizą iškovojo Girdžiai. Kliūčių ruože dalyvavo penki mokiniai iš kiekvienos komandos. Startas buvo duodamas nuo pat štabo. Vaikai turėjo bėgti kalneliais ir kalvomis, įveikti sunkiausias kliūtis ir kuo greičiau pasiekti finišą. Pasirodo, kad Girdžių komandos laikas buvo geriausias, todėl mums vėl atiteko prizas. Labai įdomi buvo estafetė „Aš pareigūnas“. Vaikams teko kuo greičiau apsirengti kokio nors pareigūno drabužius, tai buvo gaisrininko, pasieniečio ir policininko uniformos. Apsirengus uniformas dalyviams teko tariamą ligonį atitinkamai sutvarstyti, parnešti neštuvuose ir greitai nusirengti uniformas. Šį kartą Girdžiai laimėjo antrosios vietos prizą!

Daugiau ....

 
 

Atsisveikino su Pradine

     Gegužės 30 d. nuskambėjo paskutinis skambutis, skelbdamas pradinukams mokslo metų pabaigą. O ketvirtokai atvertė naują savo gyvenimo knygos puslapį – atsisveikino su Pradine mokykla. Tarsi kelionės lapą į antrąją ugdymo pakopą jie gavo pirmą svarbų savo darbo įvertinimą – Pradinio išsilavinimo pažymėjimą. Tai pirmas svarbus žingsnis. Gal jis dar ne toks didelis ir drąsus, tačiau tai pirmas žingsnis tolyn nuo vaikystės.
     Už rūpestį ir meilę mokiniai dėkojo savo tėveliams, už suteiktas žinias – mokytojams. Skambėjo ne tik dainos, atsisveikinimo posmai, bet ketvirtokai dar suvaidino „Nuotykius iš mokyklos gyvenimo“. Jaunesnieji draugai įteikė ketvirtokams savo padarytas dovanėles, tarė atsisveikinimo žodžius.

Daugiau ....

 
 

Puslapis 14 iš 67

Pamokų laikas

  1.        7 50  -  8 35
  2.        8 45  -  9 30
  3.        9 35  -  10 20
  4.      10 40  -  11 25
  5.      11 40  -  12 25
  6.      12 35  -  13 20
  7.      13 30  -  14 15
  8.      14 25  -  15 10

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo