Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Administravimas„Gražios rašysenos konkursas“

Balandžio 11 d. vyko 1 - 4 klasių mokinių „Gražios rašysenos konkursas".
Dalyvavo:
Pirmokai - Rimgailė Ūsaitė, Armandas Klikna.
Antrokė - Gintarė Streleckaitė.
Trečiokės - Gabrielė Andriulaitytė, Augustė Šipkaitė.
Ketvirtokai - Miglė Remeikytė, Arnas Antanaitis.

Mokiniai pamokos metu turėjo dailiai perrašyti pasirinktą tekstą. Reikalavimai: rašyti taisyklingomis lietuviškos abėcėlės raidėmis, nebraukyti, stengtis rašyti lygiai, tvarkingai.

Komisija išrinko nugalėtoją - Rimgailę Ūsaitę! Sveikiname!

Indrė Pikčiūnienė
2 klasės mokytoja

 
 

„Anglų kalbos olimpiada 2014“

Kovo 27 dieną Girdžių pagrindinėje mokykloje įvyko anglų kalbos olimpiada 5 – 10 klasėms. Mokiniai turėjo puikią galimybę ugdyti bei tobulinti savo anglų kalbos kompetencijas, pritaikydami įvairias strategijas kurdami sakytinį bei rašytinį tekstą įvairiuose socialiniuose kontekstuose. Taip pat ši olimpiada padėjo mokiniams įsivertinti savo pirmosios/antrosios užsienio kalbos – anglų įgytas žinias.

Daugiau ....

 
 

Inga Žilinskaitė užėmė I vietą informacinių technologijų olimpiadoje!

Balandžio 10 d. Jurbarke vyko 5-10 klasių informacinių technologijų olimpiada. Mokiniai varžėsi 4 amžiaus grupėse. Mūsų mokyklai atstovavo penktokas Elvijus, šeštokė Akvilė, aštuntokė Inga ir dešimtokė Rūta. Visi mokiniai pasirodė gerai, nors konkurencija buvo pakankamai didelė!

Inga užėmė I vietą savo amžiaus grupėje! Sveikiname!

Liudmila Norkaitienė
IT mokytoja

 
 

Onutė Petrikytė užėmė I vietą technologijų olimpiadoje!

Kovo 21 dieną Jurbarko Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje vyko Jurbarko rajono technologijų olimpiada skirta K. Donelaičiui ir jo įžymiajai poemai „Metai“. 2014 m. paskelbti Kristijono Donelaičio metais, minint lietuvių grožinės literatūros pradininko 300-ąsias gimimo metines.
              Onutė Petrikytė Jurbarko rajone laimėjo I-ą vietą savo amžiaus grupėje „Mitybos“ pogrupyje. Ir tik pristatymo jaudulys „per plauką“ jai sutrukdė vykti į respublikinį turą, į kurį vyksta tik vienas atstovas iš rajono iš visų amžiaus grupių ir 3 technologijų pogrupių (mitybos, mityba, tekstilės, konstrukcinių medžiagų). SVEIKINAME!

Daugiau ....

 
 

Medalis „Tarnaukite Lietuvai“ - Laimai Andersson

,,Esame maža iš mažiausių tautų, savo fiziška jėga pasitikėti negalime. Visų mūsų stiprybė – tai mūsų proto jėgos. Lavinkime jas!“
Gabrielė Petkevičaitė-Bitė

     2014 m. kovo 30 d., sekmadienį, 15 val. Panevėžio J.Miltinio dramos teatre įvyko Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ įteikimo ceremonija. Lietuvos Respublikos Seimo iniciatyva įsteigtas medalis buvo teikiamas trečią kartą. Iš 200 pateiktų kandidatų atrankos komisija išrinko 25 nominantus. Džiaugiamės, kad mūsų teikta Laima Andersson už filantropinę veiklą gavo atminimo medalį „Tarnaukite Lietuvai“.

Daugiau ....

 
 

Smiginis

Balandžio 12 dieną vyko RESPUBLIKINIS Lietuvos mokinių olimpinio festivalio bendrojo ugdymo mokyklų smiginio (klasikinio) finalinės varžybos. Girdžių pagrindinės mokyklos komanda: Deividas Žilinskas ir Irmantas Vaitkus iškovojo ketvirtąją vietą LIETUVOJE! SVEIKINAME!

Kovo 26 dieną vyko Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų smiginio varžybos. Girdžių pagrindinės mokyklos vaikinų komanda Deividas Žilinskas ir Irmantas Vaitkus iškovojo pirmąją vietą! Merginų komanda Gabrielė Zaronaitė ir Onutė Petrikytė trečiąją vietą!

Sveikiname!

Linas Klijūnas
Kūno kultūros mokytojas

 
 

Puslapis 16 iš 67

Pamokų laikas

  1.        7 50  -  8 35
  2.        8 45  -  9 30
  3.        9 35  -  10 20
  4.      10 40  -  11 25
  5.      11 40  -  12 25
  6.      12 35  -  13 20
  7.      13 30  -  14 15
  8.      14 25  -  15 10

Elektroninis paštas

mail-64

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo