AdministravimasNaujienos

Nuostatai

Antradienis, 31 Gegužė 2016 17:19

JURBARKO NAUJAMIESČIO PAGRINDINĖS MOKYKLOS N U O S T A T A I

 
 

Reorganizavimo aprašas

Ketvirtadienis, 05 Gegužė 2016 08:44

JURBARKO R. GIRDŽIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS REORGANIZAVIMO, PRIJUNGIANT JĄ PRIE JURBARKO NAUJAMIESČIO PAGRINDINĖS MOKYKLOS, SĄLYGŲ APRAŠAS

 
 

Netradicinė pamoka Girdžių bibliotekoje

Antradienis, 31 Gegužė 2016 16:26

Gegužės 26 dieną 5-6 klasių mokiniams pamokos prasidėjo neįprastai – lietuvių kalbos pamoka vyko Girdžių kaimo bibliotekoje. Čia mokinius pasitiko bibliotekos vedėja Vilija Stoškienė.
Bibliotekininkė papasakojo apie naujausias ir populiariausias knygas vaikams ir paaugliams. Pasakojimai apie knygas vaikus suintrigavo, tad netrukus visos pristatytos knygos buvo išgraibstytos.
Vėliau mokiniai pristatė savo darbus apie savarankiškai perskaitytas knygas bei užrašytus interviu apie knygų skaitymą su savo šeimos nariais. Viską apibendrinus, paaiškėjo, kad mokinių šeimos nariai, būdami vaikais, skaitė daugiau negu jų atžalos, tačiau dabar knygų skaitymui laiko skiria nedaug. Dabartiniams penktokams ir šeštokams patinka įvairios knygos – nuo pasakų iki romanų, svarbiausia, kad jos būtų įtraukiančios ir lengvai skaitomos. Daugelis sutiko su išvada, kad skaito per mažai, ir norėtų, kad skaitymas taptų ne prievole, o malonumu.
Būtent to ir palinkėjo lietuvių kalbos mokytojos Rima Mikalkėnienė ir Džilda Šneiderienė baigdamos pamoką netradicinėje aplinkoje. O penktos ir šeštos klasių mokinių parengti darbeliai visą vasarą puoš bibliotekos erdvę.

Fotoakimirkos čia.

Lietuvių k. mokytoja Džilda Šneiderienė

 
 

Girdžiuose – „Diena be tabako“

Penktadienis, 27 Gegužė 2016 20:36

Gegužės 24 d. Girdžių pagrindinėje mokykloje buvo surengta „Diena be tabako“. Visuomenės sveikatos specialistė Danutė Kriščiūnienė ir Girdžių mokyklos socialinė pedagogė Irena Molčankinienė vyresniųjų klasių mokinius pakvietė padiskutuoti apie tabako žalą sveikatai. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis kasmet nuo plaučių vėžio miršta 5 milijonai žmonių, daugėja sergančių kvėpavimo ligomis, jaunėja šių ligų amžius – taigi dėl rūkymo suserga ir miršta vis daugiau žmonių.

Daugiau ....

 
 

Būk saugus vasaros atostogų metu

Penktadienis, 20 Gegužė 2016 10:11

Gegužės 17 dieną Jurbarko r. Girdžių pagrindinės mokyklos pradinukai, rinkosi į saugos pamokėlę „Būk saugus vasaros atostogų metu“, kurią organizavo mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė. Pamokoje mokiniai žiūrėjo civilinės saugos paruoštus filmukus kaip elgtis įvairiais nelaimingais atvejais, kaip padėti bėdos ištiktam draugui. Juk saugaus elgesio ir savisaugos ugdymas - svarbi sveikatos išsaugojimo dalis. Saugaus elgesio įgūdžiai, įgyti vaikystėje formuoja vaiko nuostatą būti atsakingam, ne tik už savo, bet ir draugo saugumą.

Daugiau ....

 
 

,,Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju“

Trečiadienis, 20 Balandis 2016 07:38

Balandis- švaros mėnuo. Tai švarinimosi, gamtos gelbėjimo nuo šiukšlių, medelių sodinimo laikas. Šį mėnesį uoliau tvarkome namus, pradedame tvarkyti aplinką, dalyvaujame švaros akcijose. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, vienas iš žmogaus sveikatai įtakos turinčių veiksnių yra aplinka. Aplinka lemia 20% kiekvieno žmogaus sveikatą. Švari aplinka būtina žmonių sveikatai ir gerovei. Jei kiekvienas žmogus pakeltų bent po vieną šiukšlę, aplinka taptų daug švaresnė ir sveikesnė.

Daugiau ....

 
 

Puslapis 1 iš 67

Partneriai

 draugiskas_internetas

smm-logo-161x80

emokykla

upc_violet

smpf-logo

dialogas

 

 

Projektai

mukis

sveikatiada

kamtoreikia

logo