Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Aktualijos

Antroji Girdžių „Gyvenimo burių" nominantė

PDFSpausdintiEmail

Antradienis, 22 Vasaris 2011 09:05

Vasario 16-ąją Girdžiuose, minint Lietuvos nepriklausomybės dieną, buvo teikiamos „Gyvenimo burės" nusipelniusiems Girdžių kraštui. Iš viso buvo įteiktos trys nominacijos, pristatome antrąją nominantę Ireną Jasiulytę:

Daugiau ....

 
 

Pirmoji Girdžių „Gyvenimo burių" nominantė

PDFSpausdintiEmail

Antradienis, 22 Vasaris 2011 09:02

Vasario 16-ąją Girdžiuose, minint Lietuvos nepriklausomybės dieną, buvo teikiamos „Gyvenimo burės" nusipelniusiems Girdžių kraštui. Iš viso buvo įteiktos trys nominacijos, pristatome pirmąją nominantę Liudmilą Norkaitienę:

Daugiau ....

 
 

Vasario 16 – ąją Girdžiuose įteiktos nominacijos

Spausdinti

Ketvirtadienis, 17 Vasaris 2011 16:53

Kiekvienam lietuviui svarbią šventę – vasario – 16 – ąją girdžiškiai paminėjo netradiciškai. Seniūno Dariaus Juodaičio iniciatyva sukurta tradicija teikti nominacijas labiausiai Girdžių kraštui nusipelniusiems žmonėms.
Renginys prasidėjo Trispalvės pakėlimu. Girdžiuose sena tradicija yra susirinkti parke prie kultūros namų, iškelti vėliavą, sugiedoti himną. Tai daroma nuo pat Nepriklausomybės atkūrimo. Pasimeldus bažnyčioje už lietuvių laisvę ir nepriklausomybę, renginys vyko seniūnijos salėje.
 

Daugiau ....

 
 

2010 ataskaita

PDFEmail

Pirmadienis, 17 Sausis 2011 10:45

2011 m. sausio 11 d. Girdžių seniūnijos seniūnaičiams Jurgitai Šlyterienei, Linui Klijūnui ir Ramūnui Budriui seniūnas Darius Juodaitis pristatė savo 2010 metų ataskaitą.
Seniūnas pasidžiaugė, jog šie metai buvo kur kas geresni ir turtingesni nei 2009 – ieji.
Kviečiame susipažinti su 2010 metų Girdžių seniūnijos seniūno ataskaita.

 
 

Maloni staigmena pavidaujiškių šeimai

Spausdinti

Antradienis, 28 Gruodis 2010 19:32

          Laikas tarp Šv. Kalėdų ir Trijų Karalių – stebuklų metas. Girdžių seniūnijos darbuotojai antradienį aplankė Pavidaujo kaime gyvenančią Irenos ir Broniaus šeimą. Šeimoje auga du vaikai. O prieš šventes, kaip tyčia, sugedo skalbimo mašina, pinigų nėra nei taisyti seną, nei pirkti naują... 

Daugiau ....

 
 

Parsinešk Kalėdas į savo namus

Spausdinti

Sekmadienis, 19 Gruodis 2010 07:12

Penktadienį Girdžių seniūnijoje vyko Gėrio ir šviesos šventė. Seniūnija, kultūros centras, mokykla, Balandinės girininkija kartu kūrė šios dienos akcijas. O jų buvo net keletas. Viena iš jų miškininkų organizuota akcija "Parsinešk Kalėdas į savo namus". Akcijos metu Balandinės girininkas Ramutis Pranaitis ir girininko pavaduotojas Artūras Pocius nemokamai dalino eglučių šakas.

Daugiau ....

 
 

Mieli Girdžių seniūnijos gyventojai,

Spausdinti

Sekmadienis, 19 Gruodis 2010 05:11

Jau tuoj tuoj mus  apgaubs šventų  Kalėdų šviesa – įprasmindama Amžinybės ir laiko, santarvės ir gyvenimo būtį.

Visi kartu - susitelkę ir vieningi -  girdėkim Žemėje tarpusavio šiltus žodžius, patirkim meilės ir vilties, gerumo ir gražumo akimirkas... Pajuskime tikrąją Kalėdų dvasią savo širdyse sutikdami gimusį Kūdikėlį Jėzų...

Šv. Kalėdų proga linkiu būti sveikais, gražiais ir laimingais!

Girdžių seniūnijos kolektyvo vardu, sveikindamas ir geriausios kloties linkėdamas,

seniūnas Darius Juodaitis

 
 

Gėrio ir šviesos šventė Girdžiuose

Spausdinti

Gruodžio 17 d., penktadienį: 

10.00 val. Girdžių pagrindinės mokyklos mokiniai, mokytojai, kartu su seniūnijos darbuotojais lankys atokiai gyvenančius seniūnijos gyventojus.

14.00 val. – aikštelėje prie seniūnijos administracinio pastato Balandinės girininkijos darbuotojai dovanos eglių šakas, prekiaus eglutėmis. Kviesime visus sušilti prie laužo, pasivaišinti skania ant laužo virta sriuba. 

16.30 val. – seniūnijos salėje šventinė programa, kurios metu Jūsų laukia, šilčiausi sveikinimai bei moksleivių kalėdinis spektakliukas „Laikrodis be gegutės“ (rež. Loreta Zdanavičienė). 

17.15 val. – aikštėje prie seniūnijos administracinio pastato Girdžių seniūnijos eglės įžiebimas. Žaidimai su Kalėdų Seneliu, dovanos mažiesiems, siurprizai.

Prašome į šventę atsinešti po varpelį – skambindami varpeliais kviesime Kalėdų Senelį! 

Organizatoriai

 
 

Puslapis 14 iš 15