Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Aktualijos

Sveikinimas

PDFSpausdintiEmail

Šeštadienis, 19 Balandis 2014 18:48

Brangieji,

nuoširdžiai sveikinu šventų Velykų proga linkėdamas sveikatos, laimės ir gerovės. Tegul Jūsų širdis apšviečia ir sušildo Kristaus Prisikėlimo šviesa. 

Šviesių ir gražių šventų Velykų!

Seniūnas Darius Juodaitis

 
 

Girdžiams - 460 metų

PDFSpausdintiEmail

Pirmadienis, 14 Balandis 2014 17:05

Girdžiuose ruošiamasi XXVI -ajai Lietuvos klojimo teatrų krivūlei, skirtai Girdžių 460 metų jubiliejui. Kviečiu visą bendruomenę įsijungti į bendrą veiklą, kad mūsų šventė būtų graži ir prasminga. Turite idėjų, galite prisidėti prie šventės - mes Jūsų laukiame. Kviečiami ir amatininkai bei prekybininkai, kurie dėl prekybos šventės metu kviečiami paskambinti telefonu 8615 32483. 

Šventiniai renginiai vyks gegužės 30-31 dienomis, Girdžiuose. Sekite informaciją skelbimų lentose.

Seniūnas Darius Juodaitis

 
 

Akcija "Darom"

PDFSpausdintiEmail

Sekmadienis, 13 Balandis 2014 15:51

Kviečiu į akciją "Darom" Girdžiuose. Balandžio 26 d. tvarkysime buvusį šiukšlyną prie mokyklos bei viešąsias erdves Miliušių kaime. Renkamės 10. 00 val. prie seniūnijos. Kas galite, turėkite pirštines. 

Seniūnas Darius Juodaitis

 
 

Dėmesio

PDFSpausdintiEmail

Antradienis, 08 Balandis 2014 08:29

Jurbarko rajono savivaldybė rajono seniūnijose organizuoja kasmetinius susitikimus su gyventojais, kuriuose bus pateiktos savivaldybės Tarybos, mero, administracijos, seniūnijos veiklos ataskaitos. Susitikimuose dalyvaus savivaldybės vadovai, savivaldybės Tarybos nariai, administracijos  specialistai, seniūnas, savivaldybės įmonių vadovai, rajono policijos komisariato atstovai.

Girdžiuose susirinkimas vyks balandžio 14 d. 16.00 val. seniūnijos salėje. Kalbėsime aktualiais klausimais, todėl kviečiu aktyviai dalyvauti.

Seniūnas Darius Juodaitis

 
 

Dėmesio

PDFSpausdintiEmail

Antradienis, 01 Balandis 2014 14:41

Nuo 2014 m. balandžio 1 d. įsigalioja Jurbarko rajono savivaldybės tarybos sausio 30 d. sprendimas  Nr. T2-17, kuris draudžia rūkyti Jurbarko rajono savivaldybės

teritorijos viešose vietose:

  • 50 metrų atstumu už savivaldybės teritorijoje esančių sveikatos priežiūros ir ugdymo įstaigų, teritorijų ribų;
  • savivaldybės teritorijoje įrengtose vaikų žaidimų, sporto aikštelėse;
  • 5 metrų atstumu nuo daugiabučių namų laiptinių;
  • savivaldybės teritorijoje esančių autobusų stotelių laukimo paviljonuose.

Seniūnija

 
 

Dėmesio

PDFSpausdintiEmail

Pirmadienis, 17 kovas 2014 09:12

Pavasaris – tvarkymosi metas. Gyventojams primename apie susidariusių atliekų šalinimą.

1. Šienainio pakavimo plėvelė nėra komunalinė atlieka, todėl jos negalima mesti į konteinerius, palikti šalia jų ar sandėliuoti prie ūkinių pastatų. Kad plėvelė būtų tinkamai sutvarkyta, jums reikia kreiptis: UAB “Ekobazė“ - 8 688 12500, UAB “Virginijus ir ko“- 8 699 14433, UAB „Žalvaris“- 8 46 340 248, 8 698 49338.

2. Atliekos, susidariusios tvarkant kapavietes, yra rūšiuojamos. Žaliosios atliekos (kurios supūva) dedamos į pažymėta aptvarą prie konteinerių. Visos kitos atliekos (įskaitant vainikus bei krepšelius) dedamos į konteinerius. Draudžiama atliekas mesti per tvorą, ar palikti ant takų.

3. Į bendrojo naudojimo konteinerius draudžiama mesti: padangas, automobilių buferius, stambiagabites atliekas (pvz. baldai, televizoriai, šaldytuvai, viryklės ir kt.). Dėl šių atliekų šalinimo kviečiame paskambinti į seniūniją, nes šios atliekos periodiškai yra surenkamos nemokamai. Tel.: 8447 49923.

Seniūnija

 
 

Vasario 16 – oji Girdžiuose – su tradicinėmis „Gyvenimo burėmis“

PDFSpausdintiEmail

Trečiadienis, 19 Vasaris 2014 15:08

Lietuvos valstybės Nepriklausomybės atkūrimo diena, vasario – 16- oji Girdžiuose - laukiama šventė. Jau ketvirti metai aktyviausiems seniūnijos bendruomenės nariams iškilmingai įteikiamos nominacijos „Gyvenimo burė“.

Šiais metais komisija, kurią sudarė bendruomenių, seniūnijos, bei kultūros įstaigų atstovai ir seniūnaičiai išrinko tris „Gyvenimo burių“ nominantus.

Pirmojo nominacija, kurią pristatė pavidaujiškė Bronė Butkuvienė, atiteko bendruomenės slaugytojai Vitalijai Ramanauskienei. Pranešėjos pasakojimu, Vitalijos dėmesys kito žmogaus skausmui ir nelaimei yra neeilinis. Ji tiek savaitgaliais, tiek po darbo valandų visada pagelbės ir padės sergančiam Pavidaujo gyventojui. „Didžiuojamės mūsų Vitalija, vertiname ją kaip puikią specialistę, draugišką, bendruomenišką kaimynę“, - kalbėjo B. Butkuvienė. V. Ramanauskienę su apdovanojimu sveikinę Pavidaujo kaimo bendruomenės nariai padovanojo savo „daktariukei“ net kelių dienų viešnagę sanatorijoje Birštone.

Antrąją nominantę, poetę Aldoną Eleną Puišytę pristatė seniūnas Darius Juodaitis. Jurgeliškiuose (Girdžių seniūnijoje) gimusią ir ryšių su tėviške neprarandančią poetę seniūnas pažino kraštotyrininko Vytauto Lekučio dėka. „Žmogui yra duota daug, tačiau ne kiekvienam- tai pamatyti ir pajusti., - kalbėjo D. Juodaitis. - A. Puišytė savo dovanomis dalinasi netik su savo krašto, bet ir su visos Lietuvos poezijos mylėtojais. Ji yra išleidusi net 25 knygas, nemažai išvertusi iš kitų kalbų. Dėl meilės savo gimtajam kraštui bei jo garsinimo yra verta visų mūsų pagarbos“.

Deja, poetė į renginį atvykti negalėjo. Kaltos ligos. Tačiau savo kraštiečiams perdavė nuoširdžiausius linkėjimus. Seniūnas įsipareigojo nominaciją A. Puišytei įteikti jos namuose, Kaune.

Trečioji nominacija skirta aktyviai Girdžių bendruomenės centro narei Odetai Vaitiekūnaitei. Apie nominantę kalbėjusi bendruomenės pirmininkė Nijolė Petraitienė negailėjo šiltų žodžių Odetai, jos užsispyrimui, veržlumui ir dėmesiui savo gimtąjam kraštui. „Odeta – yra parašiusi nemažai projektų, kurie garsina Girdžius ir daro juos gražesniais. Ji visada randa laiko netik sudalyvauti talkose, o ir jas suorganizuoti. Visada aktyviai organizuoja sportines rungtis miestelio švenčių metu“, - kalbėjo N. Petraitienė.

Visiems nominantams grojo jaunieji Girdžių talentai: Kamilė Pernarauskaitė (kanklės) , Žydrūnė Biletavičiūtė (klavišiniai). Jaunieji skaitovai deklamavo eiles.

Lauktas Girdžiuose buvo ir Arvydo Vilčinsko koncertas. Girdžiuose per Oninių šventę koncertavęs atlikėjas sugrįžo pasveikinti girdžiškius iškilia ir labai svarbia visai Lietuvai proga.

„Girdžiai“ inf.

 
 

Girdžiuose pramogauti kviečia karuselė

PDFSpausdintiEmail

Trečiadienis, 29 Sausis 2014 17:55

Nuo sausio 29 dienos ant Girdžių užtvankos ledo pagaminta karuselė kviečia žiemos pramogų mylėtojus.
Pramogauti ant ledo prašome atsakingai, saugoti tiek save, tiek kitus. Už nepilnamečių karuselės naudotojų saugumą atsako jų tėvai. Šie metai naudotis karusele yra ypač palankūs, nes nėra daug sniego. Karuselė ant Girdžių užtvankos įrengiama kiekvienais metais, kuomet būna storas ledo sluoksnis.


Girdžių seniūnija

 
 

Puslapis 3 iš 15