Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Aktualijos

Girdžiai jau turi bendruomenės tarybą

PDFSpausdintiEmail

Pirmadienis, 16 Balandis 2012 14:18

Šiais metais Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skiria lėšų vietos bendruomenių sprendimams įgyvendinti. Šiuo tikslu Girdžiuose įsteigta Bendruomenės taryba, išrinkta jos vadovybė.

 Seniūno Dariaus Juodaičio įsakymu į tarybos sudėtį įeina visos trys seniūnijos teritorijoje esančių seniūnaitijų seniūnaitės: Irena Molčankinienė, Nijolė Kairaitienė ir Jurgita Šlyterienė, taip pat Girdžių bendruomenės pirmininkė Nijolė Petraitienė, Pavidaujo bendruomenės pirmininkas Arūnas Čepulis, Girdžių šeimų centro pirmininkas Kęstutis Mockaitis bei Girdžių pagrindinės mokyklos direktorė Janė Pocienė. 

Pirmasis Bendruomenės tarybos posėdis įvyko balandžio 13 d. Jo metu buvo išrinktas tarybos pirmininkas, kuriuo tapo Arūnas Čepulis, kiti valdymo organai: pavaduotoju – K. Mockaitis, sekretore – J. Šlyterienė. 

Seniūnas susirinkimo metu supažindino su savivaldybės tarybos sprendimu dėl lėšų skyrimo ir panaudojimo bei akcentavo tai, kad nors suma ir nėra didelė, kiek daugiau nei 3 tūkst. litų, laukia didelis bendruomeniškumo egzaminas – šias lėšas paskirstyti netik teisingai, bet ir naudingai. 

Tad visų organizacijų atstovai išvyko su tam tikrais „namų darbais“, savo kolektyvuose apsitarti, kur šiuos pinigus panaudoti. 

„Girdžiai“ inf.

 
 

Kvietimas

PDFSpausdintiEmail

Penktadienis, 13 Balandis 2012 13:16

STARTUOJA AKCIJA

„DAROM 2012“!!!

Visi aktyvūs ir atsakingi seniūnijos gyventojai

balandžio 21 dieną (šeštadienį), 10 valandą

kviečiami prisijungti prie apylinkių tvarkymo.

Esate laukiami prie seniūnijos pastato

Po visų darbų vaišinsimės ant laužo keptomis dešrelėmis

Šiukšlių maišais pasirūpins seniūnija

 
 

Įvedama visuotinė rinkliava

PDFSpausdintiEmail

Ketvirtadienis, 22 kovas 2012 13:26

Jurbarko rajono savivaldybės tarybos sprendimu  nuo 2012 m. balandžio 1 d. Jurbarko rajono savivaldybės teritorijoje įvedama vietinė rinkliava už komunalinių atliekų surinkimą ir atliekų tvarkymą. Tuo pačiu sprendimu patvirtinti Vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatai ir  Komunalinių atliekų kiekio, asmenų skaičiaus gyvenamajame būste ir kompostuojamų bioskaidžių bei žaliųjų atliekų deklaravimo tvarkos aprašas. UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras ( http://www.uabtratc.lt:80/ ) ne vėliau kaip per 60 kalendorinių dienų nuo vietinės rinkliavos įvedimo dienos pateiks vietinės rinkliavos mokėtojams mokėjimo pranešimus. Vietinę rinkliavą iki liepos 1 d. bus galima sumokėti už visą 2012 metų mokėjimo laikotarpį.

Plačiau skaitykite http://www.jurbarkas.lt/index.php?-1295728486

Girdžių seniūnija

 
 

Gyventojų dėmesiui

PDFSpausdintiEmail

Trečiadienis, 14 kovas 2012 11:30

Kovo 21 d. (trečiadienį) 15.00 val. kviečiame į ataskaitinį susirinkimą, kuris vyks Girdžių seniūnijos salėje.

Ataskaitas už 2011 metų veiklą pristatys Girdžių seniūnas, savivaldybės administracijos direktorius, rajono meras.

Susirinkimo metu bus galima plačiau sužinoti apie įvedamą rinkliavą už šiukšlių išvežimą, užduoti klausimus rajono vadovams.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Seniūnija

 
 

Kovo 11 - ają kviečiame varžytis dėl seniūnijos taurės

PDFSpausdintiEmail

Ketvirtadienis, 08 kovas 2012 14:41

Šių metų kovo 11 - osios renginyje tikimės sulaukti daug jaunų žmonių. Šiemet organizatoriai kviečia pasivaržyti orientaciniame bėgime ir laimėti seniūnijos įsteigtą taurę.

Rungties dalyvių amžius neribojamas. Startas bėgimui bus duotas 15.00 val. prie Girdžių kultūros namų. Bėgimo dalyviams reikės kuo greičiau nubėgti į pažymėtus taškus. Dalyvių amžius neribojamas. Kviečiame aktyviai dalyvauti.

16.00 val. rungties dalyviai bus apdovanojami. Prie laužo bus vaišinamasi karšta arbata, dalinamasi mintimis apie Laisvę ir Nepriklausomybę.

"Girdžiai" inf.

 
 

Įteiktos „Gyvenimo burės“

PDFSpausdintiEmail

Pirmadienis, 20 Vasaris 2012 13:36

Vasario 16 – ąją Girdžių seniūnijos gyventojai šventė nuo pat ryto. 9 valandą tradiciškai iškelta Trispalvė ir sugiedotas himnas, 12 valandą laikytos Šv. Mišios už Nepriklausomybę, o iš karto po jų žmonės rinkosi į kultūros namus, kur vyko šventinis minėjimas.

 Girdžiuose jau tampa tradicija Vasario 16 – osios proga įteikti nominacijas labiausiai nusipelniusiems seniūnijos gyventojams. Kasmet įteikiama po 3 skulptūrėles. Šių metų nominantai buvo iš ties solidūs ir verti padėkų.

 Nominacija įteikta ilgametei felčerei, šiuo metu jau pensininkei Gailutei Mačiulienei. Pranešimą apie ją parengė dabartinė felčerė Irena Tamkevičienė, o perskaitė aktyvi girdžiškė Danutė Bosienė.

 Apie buvusią Girdžių pagrindinės mokyklos mokytoją Onutę Ravinienę šiltų žodžių negailėjo seniūno pavaduotoja Romutė Kačiušienė. Nominantė niekada neatsisako padėti nei bažnyčiai, nei seniūnijai, o jos išpuoselėtus gėlynus kasmet aplanko komisija, renkanti gražiausias seniūnijos sodybas.

 Dar vieni nominantai – tai Elytė ir Pranciškus Pinaičiai. Tai žmonės, be kurių neapsieina nei vienas kultūrinis renginys. Jie ir aktyvūs bažnytinio choro choristai. Apie Pinaičius pranešimą skaitė jų kaimynė, mokytoja Ona Patašinė.

 Renginio metu skambėjo eilės Lietuvai, dainas dovanojo Girdžių pagrindinės mokyklos bei Girdžių kultūros namų ansambliai. Susirinkusius sveikinęs seniūnas Darius Juodaitis linkėjo visus šiuo metu Lietuvai metamus iššūkius priimti oriai ir kartu susitelkus juos įveikti, tam, kad ir apie mūsų kartą būtų rašoma istoriniuose metraščiuose.

 "Girdžiai“ inf.

 
 

ARTĖJA VASARIO 16-OJI

PDFSpausdintiEmail

Trečiadienis, 08 Vasaris 2012 08:24

KVIEČIAME DALYVAUTI ŠVENTINIUOSE RENGINIUOSE GIRDŽIUOSE

 

9.00 val. – Trispalvės iškėlimas prie Nepriklausomybės atkūrimo proga pasodinto ąžuolo

12.00 val. Šv. Mišios

13.00 val. Šventinis minėjimas Girdžių kultūros namuose. Nominacijų „Gyvenimo burė“ įteikimas nusipelniusiems seniūnijos gyventojams. Koncertuos Girdžių kultūros namų vokalinis ansamblis, Girdžių pagrindinės mokyklos mokinių ansamblis

 

Šventę rengia: Jurbarko kultūros centro Girdžių skyrius, Girdžių seniūnija

 
 

Gyventojams naudinga informacija

PDFSpausdintiEmail

Trečiadienis, 01 Vasaris 2012 13:19

VASARIO 7 D. 14.00 VAL. GIRDŽIŲ SENIŪNIJOS SALĖJE VYKS KONSULTACIJA GYVENTOJAMS, NORINTIEMS DALYVAUTI PROGRAMOJE DĖL ASBESTO SAVO SUDĖTYJE TURINČIŲ STOGŲ KEITIMO. 

MALONIAI KVIEČIAME DALYVAUTI 

***** 

Pasikonsultuoti taip pat galite Nacionalinės mokėjimo agentūros Tauragės skyriaus telefonų numeriais

8446 20125, 8446 20123, 8446 20121 

arba kiekvieną pirmadienį nuo 9.00 iki 12.00 val. savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriuje

(4 aukštas), kur bus galima pristatyti ir užpildytas paraiškas. 

Girdžių seniūnija

 
 

Puslapis 8 iš 15