Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Aktualijos

Sveikinimas

PDFSpausdintiEmail

Antradienis, 04 Spalis 2011 15:50

Gražesnio žodžio nerandu

Už paprastą lietuviškąjį "ačiū",

Kurį išmokėt pamokų metu

Tarsi burtažodį, atėjusį iš bočių.

Su Tarptautine mokytojų diena, esami ir buvę Mokytojai!
 
 

Brangi Girdžių pagrindinės mokyklos bendruomene,

Ketvirtadienis, 01 Rugsėjis 2011 13:21

Nuoširdžiausi sveikinimai rugsėjo 1 – osios, Mokslo ir žinių dienos proga! Visada, mielieji, atminkite, kad mokslas skatina žinojimą, žinojimas – mąstymą, o mąstymas kuria asmenybę. Tik išsilavinusio Žmogaus geros idėjos visada pasiekia tikslą, todėl leiskime sau pažinti. Nešvaistykime brangaus laiko!

Linkėdamas gražių ir prasmingų 2011-2012 mokslo metų,

Girdžių seniūnas Darius Juodaitis

 
 

Mūsų seniūnijoje gražių sodybų nestinga!

Spausdinti

Pirmadienis, 15 Rugpjūtis 2011 10:04

Konkurso "Gražūs namai - gražūs Girdžiai" komisija baigė darbą. Per dvi dienas apvažiuotos visos seniūnijos gyvenvietės. Džiugu, kad aplinką susitvarkyti gražiai ir skoningai nori vis daugiau žmonių.

Konkurso nugalėtojai jau žinomi, tačiau jie bus paskelbti per Ūkininkų šventę rudenį. Kviečiu pasižiūrėti nuotraukų interneto svetainės galerijoje. Dėkoju ir mūsų komisijai - abiems Daivoms, Arūnui bei Ingai.

Darius Juodaitis

 
 

Gražūs namai – gražūs Girdžiai

Spausdinti

Trečiadienis, 27 Liepa 2011 15:00

Girdžių seniūnija dėkoja visiems gražiai savo sodybas besitvarkantiems gyventojams. Norėdami įvertinti pačius darbščiausius, skelbiame gražiausių sodybų rinkimų konkursą „Gražūs namai – gražūs Girdžiai“. 

Autoritetinga komisija, kurią sudaro seniūnijos administracijos atstovai, savivaldybės tarybos narys, laikraščio korespondentė bei praėjusių metų gražiausios ūkininkų sodybos nugalėtojai Jus aplankyti planuoja pirmosiomis rugpjūčio dienomis, todėl dar yra laiko puoštis ir tvarkytis. 

Konkurso komisija apvažiuos kiekvieną gyvenvietę ir išrinks gražiausias Girdžių, Gudelių, Jokūbaičių, Drebulynės, Pavidaujo, Būtrimų, Pocaičių ir Butkaičių kaimų sodybas. Taip pat komisija rinks gražiausią daugiabutį bei gražiausią ūkininko sodybą. 

Geriausiųjų apdovanojimai – kasmetinėje Girdžių seniūnijos ūkininkų šventėje. 

Sėkmės tvarkant ir puoselėjant savo sodybas, daugiabučių aplinkas. 

Darius Juodaitis, seniūnas

 
 

Įvažiavimą į Girdžių seniūniją papuošė užrašas

Spausdinti

Penktadienis, 22 Liepa 2011 12:04

Už Antvardės upelio važiuojant nuo Jurbarko pusės prasideda Girdžių seniūnija. Kolūkio laikais ant čia pat esančio bunkerio pastatytoje metalinėje saulėje buvo įtaisytas varinis gaidys, kuris simbolizavo čia veikusį paukštyną. Nelikus kolūkio, teritorija liko apleista, į bunkerį buvo pilamos šiukšlės, jis apaugo krūmais.

 Šiais metais bunkerio teritorija buvo sutvarkyta, metalinė saulė perdažyta, o ant jos prikabintas užrašas GIRDŽIAI.

 Ši iniciatyva patiko daug kam, todėl ir pagalbininkų netrūko. Visų pirma, pavasarį, per akciją „Darom“ Girdžių jaunimas surinko į bunkerį sumestas šiukšles, iškapojo bunkerį apaugusius krūmus. Architektė Agnė Vazytė maloniais sutiko iškabą suprojektuoti, o kultūros darbuotojas Algimantas Vizbara, kartu su seniūnijos darbuotojais iškabą pagamino.

 Šią savaitę pakabintas užrašas sutiks ir palydės visus, kurie liepos 25 d. atvyks į Šv. Onos atlaidus (11.00 val.) bei po jų rengiamą šventę Girdžiuose (nuo 18.00 val).  

 „Girdžiai“ inf.

 
 

Oninių akcentas – Girdžių parko atidarymas

Spausdinti

Ketvirtadienis, 14 Liepa 2011 14:22

Ilgai puoselėta svajonė supažindinti tiek seniūnijos gyventojus, tiek svečius su Girdžių parke augančiais retais medžiais pagaliau taps svajone. Be jokio finansavimo, be projektų, o tiesiog entuziazmo, darbštumo dėka bei su Kęstučio Putnos parama parkas, planuojama, turėtų tapti traukos centru, vienu gražiausių lankytinų objektų mūsų seniūnijoje.

Oninių šventė ir prasidės parke, kur gamtos mylėtoja, ne vieną dešimtmetį parkui pašventusi Jūratė Šedauskienė papasakos, apie augalus, kurie čia auga, renginio dalyviai bus supažindinti su tolimesniais darbais. Prie parko infrastruktūros kūrimo, seniūno Dariaus Juodaičio pakviesta, prisidės ir Girdžių pagrindines mokyklos bendruomenė su mokytoju Rimantu Konteniu.

Gera pradžia, sako, pusė darbo. Laukiama ir kitų iniciatyvų bei minčių, kurias bus galima išsakyti liepos 24 dieną, per Girdžių parko pristatymą.

 „Girdžiai“ inf.

 
 

Valstybingumo diena Pavidaujyje – su liaudišku spektakliu

Spausdinti

Ketvirtadienis, 07 Liepa 2011 19:36

Liepos 6 – oji, Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena buvo švenčiama ir Girdžių seniūnijoje. Nutarta aplankyti Pavidaujo kaimą bei suburti pavidaujiškius Tautinės giesmės giedojimui.
Liaudiškais motyvais pastatytas Girdžių kaimo teatro „Mituvis“ spektaklis K. Sajos kūrinio motyvais „Tikra komedija“ labai tiko šiai gražiai lietuviškai šventei. Pavidaujo kaimo bendruomenės pirmininkas Arūnas Čepulis girdžiškius vadino tikrais profesionalais, kurie, anot jo, „sugeba taip puikiai suvaidinti, kad, atrodo, po spektaklio tampi kitu žmogumi – pailsėjusiu, gražesne siela“.
Artėjant dvidešimt pirmajai valandai, renginio dalyvius pasveikino seniūnas Darius Juodaitis. „Visada didžiuokitės esantys lietuviais, visi kartu švęskime lietuviškas šventes ir neužmirškime, kad Lietuvą kurti ir lipdyti turime kiekvienas, savo gražiais darbais, tyrose ir kilniose širdyse“, - ragino seniūnas.
Kartu su pasaulio lietuviais sugiedojus Tautišką giesmę, šventės dalyviai vaišinosi prie bendro vakarienės stalo, kurio pats pagrindinis patiekalas - jau visame rajone išgarsintas pavidaujietiškas kugelis.

07-061

07-062

07-063

07-064

 

 
 

Liepos 6 – oji - Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena

PDFSpausdintiEmail

Trečiadienis, 29 Birželis 2011 15:37

Kviečiame į Pavidaujo kaimą, kur paminėsime šią gražią šventę. 

 Girdžių kaimo teatro „Mituvis“ suvaidins spektaklį „Tikra komedija“ J. Grušo apsakymo motyvais.

21.00 val. kartu su visais lietuviais sugiedosime mūsų Tautišką giesmę.

Taip pat Jūsų laukia ir bendra šventinė gyventojų vakarienė prie suneštinių vaišių stalo, skambant muzikai

 Renginys vyks liepos 6 d. nuo 20.00 val.,prie buvusių Pavidaujo kultūros namų.

  Dalyvauti renginyje nuoširdžiai kviečia Girdžių seniūnija ir Pavidaujo kaimo bendruomenė

 
 

Puslapis 10 iš 15