Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Aktualijos

Girdžių krepšininkės – geriausios Lietuvoje!

Spausdinti

Pirmadienis, 20 Birželis 2011 13:44

          Birželio 18 d. kaimo turizmo sodyboje „Rokynė“ vykusioje Lietuvos kaimo seniūnijų sporto šventėje puikiai pasirodė Girdžių seniūnijos krepšininkės. Mūsiškės užėmė pačią garbingiausią – pirmąją vietą. 
         
Džiaugiuosi už mūsų sportininkes Odetą Vaitiekūnaitę, Laurą Diksaitę ir Jolantą Šlikienę. Mūsų moterų dėka į rajoną parvežta vienintelė taurė už pirmąją vietą. 

Linkiu sėkmės tiek sporte, tiek asmeniniame gyvenime!

Seniūnas Darius Juodaitis

 
 

Joninės

Spausdinti

jonines11

 
 

Dėmesio

Spausdinti

Ketvirtadienis, 16 Birželis 2011 15:19

UAB ,,Jurbarko komunalininkas“ nemokamai surinks ir išveš iš Jurbarko rajono seniūnijų gyventojų buitinę nebenaudojamą elektros ir elektroninę įrangą (televizorius, šaldytuvus, skalbimo mašinas, dujines ir elektrines virykles, monitorius ir pan.) Netinkama naudoti buitinė elektros ir elektroninė įranga išvežimui turi būti pristatyta prie Girdžių seniūnijos garažo iki 2011 m. liepos 1 d.

Girdžių seniūnija

 
 

Girdžių teatras viešėjo Tauragėje

Spausdinti

Trečiadienis, 15 Birželis 2011 07:13

Birželio 11 d. Girdžių teatro „Mituvis“ artistai lankėsi Tauragėje, kur dalyvavo amatų ir teatrų šventėje „Vakaruškos“. Tauragėje ši šventė vyko pirmąjį kartą, jos metu lankytasi rajono seniūnijoje, kur gyventojai supažindinti su amatininkais bei jų darbais.

Girdžių „Mituvio“ artistai suvaidino spektaklį „Tikra komedija“ (rež. L. Zdanavičienė). Saugia ir greita kelione pasirūpino Jurbarko kultūros centras, skyręs girdžiškiams autobusą.

Svečiams iš Girdžių už pasirodymą bei apsilankymą dėkojo Tauragės rajono meras, kultūros darbuotojai.

 

 
 

Kviečiame pažiūrėti nuotraukų

Spausdinti

Antradienis, 07 Birželis 2011 12:16

Seniūnijos skilltyje Foto galerija rasite nuotraukas iš teatrų šventės. Nuotraukas taip pat galite pažiūrėti ir Girdžių bibliotekoje.

Seniūnija

 
 

Seniūnijų sporto žaidynės

PDFSpausdintiEmail

Antradienis, 24 Gegužė 2011 13:37

2011 m. birželio 12 dieną Jurbarke organizuojamos tradicinės seniūnijų sporto žaidynės. Pernai Girdžių komanda buvo pati gausiausia, šiemet turime būti nugalėtojai! Sportininkus kviečiu registruotis seniūnijoje.

Daugiau ....

 
 

Šunis registruoti būtina!

Spausdinti

Ketvirtadienis, 19 Gegužė 2011 15:03

Primename, kad šunų savininkai privalo savo augintinius užregistruoti seniūnijoje ir sumokėti nustatyto dydžio vienkartinį mokestį už gyvūnų registravimą – 5 Lt.

Užregistravus gyvūną, jo savininkui išduodamas šuns pasas ir registracijos žetonas, kurį viešoje vietoje turi turėti šuo.

Gyvūnų savininkai privalo garantuoti, kad gyvūnų auginimas ir laikymas nekels grėsmės žmonių ramybei, sveikatai, gyvybei, nuosavybei, nepažeis kitų asmenų teisių ir teisėtų interesų.

Įmokas už registraciją galite sumokėti Girdžių pašte. VMI Įmokos kodas 53994, sąskaitos numeris LT247300010112394300.

Seniūnija

 
 

Kalbės per Lietuvos radiją

Spausdinti

Antradienis, 17 Gegužė 2011 07:28

Gegužės 19 d., ketvirtadienį, 6.03 val. kviečiame klausytis Lietuvos radijo I programos. Apie Girdžiuose vyksiančią Klojimo teatrų šventę kalbės seniūnas Darius Juodaitis, Klebonas Saulius Pavalkis bei kultūrinių renginių organizatorius Algimantas Vizbara.

 
 

Puslapis 11 iš 15