Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Aktualijos

Mintys po susirinkimo

Spausdinti

Sekmadienis, 03 Balandis 2011 11:50

Mieli Girdžių seniūnijos žmonės. Noriu Jums padėkoti už palaikymą per savivaldos rinkimus. Visų Jūsų aktyvaus dalyvavimo rinkimuose dėka turime seniūnijos atstovą rajono Taryboje. Kaip ir žadėjau prieš rinkimus, taip ir dabar noriu patikinti, kad man tikrai rūpi mūsų seniūnijos reikalai, kiekvienas žmogus ir pažadu, kiek tai bus mano kompetencijos ribose, padėti spręsti visus Jums rūpimus klausimus.

Daugiau ....

 
 

Prasidės surašymas

Spausdinti

Antradienis, 29 kovas 2011 16:00

Balandžio 5 – gegužės 9 dienomis vyks antrasis gyventojų surašymo etapas, kai surašinėtojai lankys gyventojus, kurie elektroniniu būdu surašė ne visus savo būsto gyventojus, išvis nedalyvavo e. surašyme arba tai padarė nepilnai. Jurbarko teritoriniam skyriui vadovauja Oksana Sutkaitienė ir Jurgita Juodaitė.

Vėdėjos O. Sutkaitienė ir J. Juodaitė, kalbėdamos apie antrąjį surašymo etapą, akcentavo, kad žmones surašinėtojai lankys nebūtinai darbo valandomis, „surašinėtojų galima sulaukti vakarais ir savaitgaliais. Surašinėtojai, neradę žmonių namuose, paliks raštelius su kito vizito data, valanda, nurodys savo pavardę, o gyventojas galės paskambinti mums į skyrių tel. 8447 71742 ir paklausti, ar toks surašinėtojas tikrai dirba Statistikos departamente.“

Daugiau ....

 
 

Paroda "Vienas lašas Indijos"

Spausdinti

Pirmadienis, 21 kovas 2011 10:39

Kovo 18 dieną Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje įvyko Inesos Bosaitės fotografijų parodos „Vienas lašas Indijos“ atidarymas. Indiška muzika, filmuoti vaizdai ir užburiantis Inesos pasakojimas visus nukėlė į tolimą Indiją. Ryškios, tapybiškos fotografijos žiūrovus dar labiau priartino prie Indijos.

Daugiau ....

 
 

DĖKOJU UŽ PAGALBĄ

Spausdinti

Ketvirtadienis, 17 kovas 2011 13:23

Praėjusi žiema sniego negailėjo. Tai tapo didžiuliu išbandymu, kurį įveikti padėjo geranoriška Girdžių seniūnijos ūkininkų ir verslininkų pagalba.

Už pagalbą valant seniūnijos kelius nuoširdžiai dėkoju verslininkams Rimui Pinaičiui, Kęstučiui Putnai, ūkininkams Vidui Remeikiui, Raimondui Girdžiui, Nerijui Čiulkiniui, Edmundui Kasparavičiui ir kitiems. Jūsų parama man yra labai brangi ir vertinama. 

Dėkoju ir tiems gyventojams, kurie prie savo namų nusikasė sniegą nuo šaligatvių. Šaligatvis visada būdavo tvarkingai nukastas ties girdžiškių Zinos Girdžiuvienės, Kęstučio Ambrazaičio, Stepono Juškio ir keleto kitų namų, o Girdžių pagrindinės mokyklos penktokas  Rytis Gendrikas šaligatvį nukasdavo ne tik ties savo namais, bet ir nemažą dalį šaligatvio vedančio į Būtrimų kaimą. Nuoširdžiai dėkoju už pilietiškumą. 

Darius Juodaitis, seniūnas

 
 

Žemės savininkų ir naudotojų dėmesiui

Spausdinti

Pirmadienis, 14 kovas 2011 15:42

Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Jurbarko žemėtvarkos skyrius 2011 m. Girdžių seniūnijoje organizuoja susirinkimą su gyventojais žemės konsolidacijos (sklypų sujungimo), naudojimo pagal paskirtį kontrolės, apželdinimo mišku ir pan. klausimais.

Susirinkimo pradžia kovo 16 d. 9.00 val.

Seniūnija

 
 

Mieli Girdžių seniūnijos gyventojai,

Spausdinti

Penktadienis, 11 kovas 2011 17:45

 

Sveikinu visus su mūsų Tėvynės švente - Nepriklausomybės atkūrimo diena. Mylėkime ir gerbkime savo Lietuvą, niekada nenustokime daryti gerus darbus Jos labui.

Seniūnas Darius Juodaitis

 
 

Girdžiai turės atstovą savivaldybės taryboje

PDFSpausdintiEmail

Ketvirtadienis, 03 kovas 2011 15:12

Vasario 27 dieną vykusiuose rinkimuose į savivaldybės tarybą paaiškėjo, kad ir Girdžiai turės savo atstovą atstovaujamojoje valdžios institucijoje – taryboje. Juo tapo Pavidaujo kaimo bendruomenės pirmininkas Arūnas Čepulis.

Daugiau ....

 
 

Trečiasis Girdžių „Gyvenimo burių" nominantas

PDFSpausdintiEmail

Antradienis, 22 Vasaris 2011 09:06

Vasario 16-ąją Girdžiuose, minint Lietuvos nepriklausomybės dieną, buvo teikiamos „Gyvenimo burės" nusipelniusiems Girdžių kraštui. Iš viso buvo įteiktos trys nominacijos, pristatome trečiąjį nominantą Vytautą Lekutį:

Daugiau ....

 
 

Puslapis 13 iš 15