Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Aktualijos

Kviečiame į Onines

Penktadienis, 25 Liepa 2014 08:41

Jubiliejiniai Oninių šventės renginiai, skirti Girdžių 460 metų jubiliejui – liepos 25,26,27 dienomis

Liepos 25 d. 15.00 val. Sportinės varžybos Girdžių pagrindinės mokyklos stadione

Liepos 26 d. 12.00 val. Paplūdimio tinklinio turnyras, tinklinio aikštelėje Gudelių kaime. Laukia vandens pramogos: baidarės, vandens balionai

19.00 val. Girdžių parke skulptūros atidengimas (autorius Raimundas Puškorius)

20.00 val. Girdžių lankoje garsiojo Naisių vasaros teatro muzikinis spektaklis ,,Beprotiškai fantastiškos Maestro Vytauto Kernagio dainos”

Liepos 27 d. 11.00 val. Šv. Onos atlaidai Girdžių Šv. Marijos Magdalietės bažnyčioje

19.00 val. Oninių šventė Girdžių lankoje. Jos metu: Onų ir Onučių sveikinimai, atrakcijos, loterija, batutai vaikams, nepakartojama rungtis „Pagauk mane“...

Koncertuoja: kapela „Santaka“ (vad. A. Pojavis)

Scenos grandas, daugiau nei 40 metų džiuginantis savo dainomis Simonas Donskovas.

Kaip ir kasmet – visi renginiai Girdžiuose NEMOKAMI

Rėmėjai: Žemės ūkio bendrovės: KTG AGRAR ir AGROCORPORATION, V. R. Petkinienės klinika, verslininkai Z. ir L. Pernarauskai, R. ir L. Jonaičiai, Č. Petraitis

Organizatoriai

 
 

Kvietimas

Trečiadienis, 02 Liepa 2014 15:20

LIEPOS 6 –ĄJĄ, MINDAUGO KARŪNAVIMO DIENĄ, VISUS GIRDŽIŲ GYVENTOJUS KVIEČIAME

KARTU SUGIEDOTI

TAUTIŠKĄ GIESMĘ

Tegul skamba mūsų Tautos giesmė po visą pasaulį,

o Girdžiuose – skambiausiai.

Renkamės 21.00 val. prie liepsnojančio aukuro Sąjūdžio aikštėje (prie kultūros namų).

Girdžių seniūnija, Jurbarko KC Girdžių skyrius

 
 

Kartu su visos šalies teatralais paminėtas Girdžių jubiliejus

Penktadienis, 06 Birželis 2014 14:05

Gegužės 30–31 dienomis Girdžiuose  vyko tradicinė XXVI-oji Lietuvos klojimo teatrų krivūlė, skirta Girdžių 460 metų jubiliejui. 

Gegužės 30 dieną savo spektakliais džiugino Girdžių teatras „Mituvis“ ir Punsko klojimo teatras iš Lenkijos. Šeštadienį šventė prasidėjo eisena Girdžių miestelio gatvėmis. Ją lydėjo Jurbarko kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestras. Eisenos dalyviai suėjo į Girdžių bažnyčią, kurioje klebonas Saulius Pavalkis pašventino miestelio vėliavą. Po to šventės dalyviai susirinko į Girdžių klojimą, kuriame Agluonėnų senasis teatras parodė spektaklį „Geriau vėliau nei niekad“. Po šio spektaklio dauguma teatro kolektyvų liko vaidinti klojime, tarp jų ir Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos teatralai, vadovaujami Linos Petkuvienės ir Astos Racevičienės. Jie parodė spektaklį „Laumių išdaigos“ pagal Norberto Vėliaus surinktas sakmes.

Skaudvilės bendruomenės teatras išvyko vaidinti į Dainių II kaimą, į Jono ir Birutės Urbšaičių sodybą, o Bilionių laisvalaikio salės mėgėjų teatro kolektyvas, globojamas Girdžių kultūros namų darbuotojos Loretos Zdanavičienės, išvyko į Drebulynės kaimą. Jie Larisos Jankauskienės ir Nerijaus Čiulkinio sodyboje šio kaimo gyventojams parodė Edmundo Untulio spektaklį „Namų areštas“. Pasirodymą stebėjo ir vertinimo komisijos narys, teatrologijos magistras Darius Peckus. Kaip sakė sodybos šeimininkė L. Jankauskienė, spektaklio susirinko pažiūrėti visas kaimas ir net iš užsienio atostogoms sugrįžę emigrantai.

Bilioniškiai buvo labai svetingai priimti šios sodybos šeimininkų. Žiūrovai emocingai reagavo į veiksmą scenoje, o tai – didžiausias įvertinimas. Po pasirodymo Bilionių teatro artistai sugrįžo į Girdžių klebonijos klojimo kiemą, kur vyko šios Klojimo teatrų krivūlės aptarimas ir teatrų bei artistų apdovanojimai. Vertinimo komisijos sprendimu, už tris pagrindines nominacijas teatrų kolektyvams buvo įteiktos specialiai šiai šventei sukurtos ir nukaldintos skulptūros. Padėkas ir dovanas gavo tiek Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos artistai ir jo vadovės, tiek ir Bilionių laisvalaikio salės kolektyvas su (vadovė Zita Grūdiene). Šio  teatro aktorė Asta Gestautienė apdovanota diplomu už komiškiausią vaidmenį, o Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos dramos būrelio artistai Jorė Digaitytė ir Ovidijus Kazkauskas įvertinti diplomais.

Kitais metais jau XXVII-oji klojimo teatrų krivūlė vyks Punske. Jie šių metų Lietuvos klojimo teatrų krivūlės laimėtojai.

Girdžių seniūnas Darius Juodaitis džiaugiasi puikiai pavykusiu renginiu ir žada kad jubiliejiniais metais smagių ir gražių renginių Girdžiuose netruks. 

 
 

Girdžių 460 metų jubiliejus

Pirmadienis, 12 Gegužė 2014 20:35

skelbimas1

skelbimas2

skelbimas3

 
 

Girdžių teatre lankėsi žymus režisierius

Sekmadienis, 27 Balandis 2014 06:32

Per XXVI - ąją Lietuvos klojimo teatrų krivūlę, skirtą Girdžių 460 metų jubiliejui, Girdžių teatras "Mituvis" parodys spektaklio "Parduotos vasaros" premjerą (pagal J. Baltušį). Balandžio 25 dieną teatro repeticijoje lankėsi žymus režisierius, Lietuvos klojimo teatrų sąjugos pirmininkas profesorius Petras Bielskis.
Tądien profesorius susitiko su Girdžių klebonu kunigu Sauliumi Pavalkiu, kartu su seniūnu Dariumi Juodaičiu bei kultūros darbuotojais Algimantu Vizbaru bei Loreta Zdanavičiene aptarė artėjančio respublikinio renginio klausimus. P. Bielskis gyrė Girdžių klojimą, teigdamas, kad visoje šalyje taip įrengtų klojimų, kuriuose būtų galima vaidinti, yra vos keletas.
Dalyvaudamas girdžiškių teatro repeticojoje profesorius davė daug naudingų patarimų tiek artistams, tiek režisierei. Tikimasi, kad gegužės 30-31 dienomis vyksiančiuose renginiuose Girdžiuose ir aplinkiniuose kaimuose žiūrovams bus parodyti net 9 spektakliai.

"Girdžiai" inf.

 
 

Per jubiliejų laukiama talentingo svečio

Ketvirtadienis, 24 Balandis 2014 06:13

Gegužės 31 -ąją, per 460 m. jubiliejaus šventę, Girdžiai pasiners į šviesą ir šilumą žadančią poeziją ir muziką. Valstybinio Jaunimo teatro aktorius, puikiai pažįstamas publikai iš savo vaidmenų teatre, kine, televizijos serialuose – Andrius Bialobžeskis pristatys poezijos programą „Aš pažinau karalių tavyje“ pagal Vytauto Mačernio, Marcelijaus Martinaičio, Sigito Gedos, Henriko Radausko kūrybą. A. Bialobžeskis yra neabejingas poezijai, ją mėgsta, ją jaučia, ją emocionaliai skaito ir dainuoja. Aktorius įsitikinęs, kad „poezija aktorystei – geras urvas. Esi laisvas surasti ten emocijas, kurios tau reikalingos, ir asociatyviai sukurti siužetą. Ir žmonės gerai klauso poeziją. Turim brangakmenį ir vertiname jį. Gerai, kad ne masiškai“. A. Bialobžeskio pirmoji pažintis su poezija prasidėjo studijuojant, kai susipažino su tame pačiame kurse besimokančiu Alvydu Šlepiku. Bendraudamas su juo, būsimas aktorius pateko į poezijos vidų, matė, kaip ji kuriama. Nuo to laiko aktoriui patiko važinėti su poetais, klausytis, kaip jie patys kalba apie poeziją. Jo pirmas viešas pasirodymas įvyko 1993 metų sausį, kai skaitė Sigito Gedos eilėraščių ciklą „Nakties žiedai“ Menininkų rūmuose (dabartinėje Prezidentūroje).
"Girdžiai" inf.

 
 

Sveikinimas

Šeštadienis, 19 Balandis 2014 18:48

Brangieji,

nuoširdžiai sveikinu šventų Velykų proga linkėdamas sveikatos, laimės ir gerovės. Tegul Jūsų širdis apšviečia ir sušildo Kristaus Prisikėlimo šviesa. 

Šviesių ir gražių šventų Velykų!

Seniūnas Darius Juodaitis

 
 

Girdžiams - 460 metų

Pirmadienis, 14 Balandis 2014 17:05

Girdžiuose ruošiamasi XXVI -ajai Lietuvos klojimo teatrų krivūlei, skirtai Girdžių 460 metų jubiliejui. Kviečiu visą bendruomenę įsijungti į bendrą veiklą, kad mūsų šventė būtų graži ir prasminga. Turite idėjų, galite prisidėti prie šventės - mes Jūsų laukiame. Kviečiami ir amatininkai bei prekybininkai, kurie dėl prekybos šventės metu kviečiami paskambinti telefonu 8615 32483. 

Šventiniai renginiai vyks gegužės 30-31 dienomis, Girdžiuose. Sekite informaciją skelbimų lentose.

Seniūnas Darius Juodaitis

 
 

Akcija "Darom"

Sekmadienis, 13 Balandis 2014 15:51

Kviečiu į akciją "Darom" Girdžiuose. Balandžio 26 d. tvarkysime buvusį šiukšlyną prie mokyklos bei viešąsias erdves Miliušių kaime. Renkamės 10. 00 val. prie seniūnijos. Kas galite, turėkite pirštines. 

Seniūnas Darius Juodaitis

 
 

Dėmesio

Antradienis, 08 Balandis 2014 08:29

Jurbarko rajono savivaldybė rajono seniūnijose organizuoja kasmetinius susitikimus su gyventojais, kuriuose bus pateiktos savivaldybės Tarybos, mero, administracijos, seniūnijos veiklos ataskaitos. Susitikimuose dalyvaus savivaldybės vadovai, savivaldybės Tarybos nariai, administracijos  specialistai, seniūnas, savivaldybės įmonių vadovai, rajono policijos komisariato atstovai.

Girdžiuose susirinkimas vyks balandžio 14 d. 16.00 val. seniūnijos salėje. Kalbėsime aktualiais klausimais, todėl kviečiu aktyviai dalyvauti.

Seniūnas Darius Juodaitis

 
 

Puslapis 2 iš 12