Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Aktualijos

Mituvos užtvankos slėnyje siautė Užgavėnių persirengėliai

Ketvirtadienis, 14 Vasaris 2013 10:53

   Girdžiuose, Mituvos užtvankos slėnyje, surengta Užgavėnių šventė. Susirinkusieji žaidė žaidimus, stebėjo Kanapinio ir Lašininio kovą, čirškino, skanavo blynus.
   Persirengėliai vaikščiodami po kaimus, rungdamiesi, sočiai valgydami šventė žiemos šventę, kurios metu stengėsi išvyti žiemą ir kuo greičiau prisišaukti pavasarį.
   Jurbarko kultūros centro Girdžių skyrius, seniūnija, pagrindinė mokykla aktyviai įsitraukė į pavasario kvietimo apeigas.

Daugiau ....

 
 

Girdžiuose ruošiamasi vasario 16 –ąjai

Antradienis, 29 Sausis 2013 11:25

   Šiemet minėsime 95 –ąsias Nepriklausomybės paskelbimo metines. Vasario 16 – osios minėjimui Girdžiuose jau ruošiamasi.

   Minint Nepriklausomybės paskelbimo dieną Girdžiuose jau tampa tradicija įteikti apdovanojimu „Gyvenimo burė“ labiausiai nusipelniusiems seniūnijos gyventojams arba seniūnijos bendruomeniniam gyvenimui nusipelniusius asmenis. 2011 metais apdovanojimus gavo Vytautas Lekutis, Liudmila Norkaitienė bei Irena Jasiulytė. 2012 metais nominuoti Pranciškus ir Elena Pinaičiai, Gailutė Mačiulienė bei Ona Ravinienė.

   Jau sausio viduryje buvo prašoma Girdžių seniūnijos aktyviausių gyventojų siūlyti kandidatus šių metų apdovanojimams. Nugalėtojai, kuriuos rinko seniūnaičiai, kultūros darbuotojai, seniūnas bei bendruomenių pirmininkai jau žinomi. „Gyvenimo burė“ pas juos atplauks vasario 16 – ąją.

„Girdžiai“ inf.

 
 

Sausio 13-oji

Sekmadienis, 06 Sausis 2013 17:57

Mieli girdžiškiai,

Sausio 13 - ąją nuoširdžiai kviečiame į sueigą - minėjimą prie Girdžių kultūros namų. Visi kartu iškelsime Trispalvę, sugiedosime Tautišką giesmę. Degs laužas, dalinsimės prisiminimais. Po renginio - Šv. Mišios

Organizatoriai

 
 

Brangūs Girdžių seniūnijos gyventojai,

Penktadienis, 21 Gruodis 2012 14:00

Tegul Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų laukimas suteikia vilties ir stiprybės ateinančių metų darbams ir siekiams, o širdis pripildo džiaugsmo ir tikėjimo.

 Jaukių Šventų Kalėdų Jums ir Jūsų brangiausiems žmonėms, prasmingų Naujųjų!

 Girdžių seniūnijos darbuotojų vardu,

seniūnas Darius Juodaitis

 
 

„Gerumo ir šviesos“ diena Girdžiuose

Pirmadienis, 17 Gruodis 2012 21:23

Gruodžio 14 d., penktadienį Girdžiuose jau ketvirtą kartą vyko „Gerumo ir šviesos“ dienos renginiai. Tradiciškai su dovanomis lankyti vieniši žmonės, vakare įžiebta Kalėdinė eglutė.

Šiemet trys grupės savanorių aplankė net 40 vienišų, atokiai gyvenančių žmonių. Aplankyti ir Girdžių mokyklos mokytojai - senjorai. Į svečius vykome ne tuščiomis – Girdžių pagrindinės mokyklos mokiniai dovanojo savo pagamintus rankdarbius bei mokytojos Liudmilos Norkaitienės surinktas vaistines arbatžoles, seniūnija gyventojams dovanojo atvirukus su palinkėjimais. Prie akcijos taip pat prisidėjo Jurbarko lietuvių ir švedų draugija, kuriai vadovauja Audronė Minikevičienė. Jie dovanojo lauknešėlius su būtiniausiais maisto produktais, drabužiais, patalyne, o vaikučiams - žaislus. Dosni buvo „Lukšių pieninė“, kuri dovanojo „Senolių“ produktų linijos grietinės bei sūrelių.

Daugiau ....

 
 

Apdovanotos raštingiausios seniūnijos

Ketvirtadienis, 06 Gruodis 2012 16:10

Pirmaujančiomis seniūnijomis šįkart išrinktos Jurbarko miesto, Girdžių ir Jurbarkų seniūnijos. Sveikiname, pasitikime, kad jos pajėgs ir toliau vis didėjančiame savo raštų ūkyje tvarkytis, džiaugiamės matydami ir kitų seniūnijų pastangas tinkamai šiame bare darbuotis.

Dokumentų ir viešųjų ryšių skyrius

 
 

GERUMO IR ŠVIESOS DIENA GIRDŽIUOSE

Ketvirtadienis, 06 Gruodis 2012 16:09

Gruodžio 14 d., penktadienį

Šią stebuklų pilną dieną atversime širdis meile artimui, prie kurios glausime tuos, kurie pasiilgę bendravimo, gražaus ir nuoširdaus pasveikinimo artėjančių Šv. Kalėdų proga. Senelius, vienišus žmones buvusius mokytojus lankys seniūnijos darbuotojai bei Girdžių pagrindinės mokyklos auklėtiniai

Nuo 14 val. prie seniūnijos esančioje aikštelėje Jūsų kaip ir kasmet lauks miškininkai, kurie dovanos eglių šakeles, prekiaus žaliaskarėmis eglutėmis

17 val. Kviečiame visus prie Kalėdinės eglės, kurią įžiebs svečias iš Laplandijos – Kalėdų Senelis. Žaisime žaidimus, vaišinsimės saldainiais, mus šildys laužas bei nuoširdūs sveikinimai

Atverkime širdis – pabūkime kartu, juk iki Šv. Kalėdų stebuklo laukti liko visiškai nedaug...

Rėmėjas Liudmilos Norkaitienės įmonė „Lanmeta“

Organizatoriai

 
 

Karjera

Ketvirtadienis, 27 Rugsėjis 2012 10:02

Vietos veiklos grupės „Nemunas“ valdyboje - pasikeitimai. Keletas senųjų valdybos narių pareigų neteko, paskirta naujų valdybos narių. Tarp naujųjų narių - Pavidaujo kaimo bendruomenės pirmininkas Arūnas Čepulis.

 Nuoširdžiai sveikiname!

 "Girdžiai" inf.

 
 

Nuoširdžiai sveikinu su rugsėjo 1-ąja, Mokslo ir žinių diena.

Sekmadienis, 02 Rugsėjis 2012 09:08

Kiekvienas rugsėjis mus vėl grąžina į jaunatviškai atgyjančias mokyklas, į labai prasmingą pažinimo, mokymosi, protų ir gabumų lavinimo, asmenybių ugdymo darbą.
Visi suprantame, koks svarbus jauniems žmonėms išsilavinimas, geros atskirų dalykų žinios, kūrybiškumas, darbštumas ir mokėjimas savarankiškai tobulėti. Tai lemia ne tik jų pačių, bet ir viso mūsų krašto, visos Lietuvos ateities kelią ir sėkmę. Todėl mokiniams linkiu smalsumo ir atkaklaus noro mokytis, plėsti akiratį, atrasti ir atskleisti savo talentus, išmokti būti aktyviais piliečiais. O visiems, kuriems vis dar suvirpa širdis išgirdus mokyklinį skambutį, linkiu pakilios nuotaikos, nuolatinio atradimų džiaugsmo, stiprybės ir sėkmės.

Seniūnas Darius Juodaitis

 
 

Į lanką kvies tradicinė šventė - Oninės

Pirmadienis, 23 Liepa 2012 12:48

Liepos 28-29 dienomis Girdžiuose vyks Oninių šventė. Pirmoji šventės diena „Pakol jauni esma...“ skirta daugiau jaunimui, antroji – „Sugrįžti kvies Šv. Onos atlaidai...“ visiems, kuriems brangi tėviškė, kuriems gera linksmintis kartu.

 Pirmąją šventės dieną sportininkai kviečiami pasivaržyti krepšinio 3x3 rungtyje. Varžyboms teisėjaus Eržvilko seniūnas Gintaras Kasputis, anksčiau dirbęs kūno kultūros mokytoju. Naujiena netik Girdžiuose bet ir visame Jurbarke – šokio spektaklis, kuriame šoks ir vaidins  šokių studija „Viva“. Jaunimą pašokti, grojant klubinę muziką, kvies diskoteka. 

Liepos 29 – oji – atlaidų diena. Šv. Mišios bus aukojamos 11.30 val. Na, o pavakary visi kviečiami į naujai sutvarkytą Girdžių lanką. Laukia daug atrakcijų muzikos ir siurprizų. Koncertuos atlikėja Mama Rock'n'Roll . Linksmintis kvies ir DJ Saulius. 

Radus nemažą būrį rėmėjų, visi renginiai bus nemokami.

„Girdžiai“ inf.

 
 

Puslapis 5 iš 12