Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Aktualijos

Ateikite ir kitus pasikvieskite!

Trečiadienis, 18 Liepa 2012 12:51

Oninės Girdžiuose 

Liepos 28 d., šeštadienį 

„Pakol jauni esma...“ 

16.00 val. Girdžių lankoje krepšinio turnyras 3x3 seniūnijos taurei laimėti. Registracija vietoje. Dalyvauti kviečiamos komandos iš viso rajono 

20.00 val. Šakių kultūros centro šiuolaikinio šokio grupė VIVA. Choreografinis veiksmas "ŠOKU ŠOKU PASAKĄ". Paremtas lietuvių liaudies pasakų motyvais. Choreografė Laura Saunorienė 

21.00 val. GRAND DISKOTEKA 

Liepos 29 d., sekmadienį 

„Į Girdžius sugrįžti kvies Šv. Onos atlaidai...“ 

11.30 val. Atlaidai Girdžių. Šv. Marijos Magdalietės bažnyčioje 

18.00 val. Skambi muzika kvies prie Girdžių lankoje esančios naujosios estrados. Jūsų laukia Onų ir Onučių sveikinimai, tradicinė karpio gaudymo rungtis „Pagauk mane“ ir daug kitų linksmybių. Koncertuos atlikėja Mama Rock'n'Roll 

22 val. Šokiai, šventinės šėlionės 

Renginį remia: UAB EVERA, IĮ LANMETA, UAB KTG AGRAR, UAB AGRA CORPORATION, UAB „Molupis“V. R. Petkinienės IĮ „Philema“, Z. ir L. Pernarauskai, G. ir V. Norvilai, R ir L. Jonaičiai, R. Jancevičius, K. Mockaičio IĮ,  

Informaciniai rėmėjai: jurbarkiškis.lt, ŠVIESA, MŪSŲ LAIKAS

 

Į šventę kviečia: Jurbarko KC Girdžių skyrius, Girdžių seniūnija

 
 

Vyksta darbai

Penktadienis, 13 Liepa 2012 08:49

Prie Girdžių pagrindinės mokyklos vyksta aikštelės remonto darbai. Bus įrengta krepšinio aiktelė, padengta guma. Taip pat  nauja tinklinio aiktelė. Projekto vadovas - seniūnas Darius Juodaitis, techninę priežiūrą atlieka savivaldybės Ūkio ir turto skyrius. Rangovas - UAB "Evera".

Seniūnijos inf.

 
 

Sveikinimas

Penktadienis, 08 Birželis 2012 10:26

Mieli dešimtokai,

šiandien užveriate mokyklos duris... Tai lyg dar vienas perkaitytas Gyvenimo knygos puslapis. Noriu palinkėti Jums visiems veržlumo, nuolatinio ėjimo į priekį, į savo Laimės žiburį. Būkite savo gimtojo krašto patriotais, ir išvykę visada čia sugrįžkite, nes čia esate laukiami... Čia vertėte pirmuosius savo Gyvenimo knygos lapus...

Seniūnas Darius Juodaitis

 
 

Savivaldybės taryboje

Penktadienis, 08 Birželis 2012 10:25

Gegužės 31 dieną vykusiame savivaldybės tarybos posėdyje net 4 klausimai buvo skirti Girdžių seniūnijai ir jos gyventojams. 

Savivaldybės taryba, įvertinusi seniūnijos tiekimą, pripažino netinkamais gyventi 2 namus Pavidaujo kaime ir butą Kavolių kaime. Šie objektai ateityje bus privatizuoti. Pastatai per ilgus metus buvo apleisti, ir tik pastaraisiais metais imtasi priemonių, kad šie netaptų lindynėmis, ar neatsitiktų kokia nors nelaimė. 

Taryba patvirtino ir Pavidaujo kaime, prie buvusios bibliotekos esančio garažo nuomos įkainį. Pastatas bus išnuomojamas viešame konkurse. Pradinis nuomos įkainis – 0.31 Lt. už kvadratinį metrą. 

Klausimas dėl hidroelektrinės statybos buvo atidėtas, kadangi tarybos nariai nebuvo gavę kai kurių svarstymui reikalingų dokumentų. 

Atidėtas ir dar vienas, šį kartą pavidaušjiškiams, labai svarbus klausimas – dėl Pavidaujo medicinos punkto uždarymo. Tarybos nariai ragino susirinkti ir išspręsti visas galimybes punktui išlikti. O tuo tarpu Jurbarko pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Remigija Mencienė siūlė punktą uždaryti, o felčerei, kartu su gydytojais, pavesti žmones lankyti namuose. 

„Girdžiai“ inf.

 
 

Organizuojama ekskursija

Penktadienis, 08 Birželis 2012 10:24

Liepos mėnesį jau trečią kartą organizuojama Girdžių seniūnijos gyventojų ekskursija. Šiemet keliausime po Raseinių rajoną.

 Programa dar tik sudarinėjam, tačiau jau aišku, kad tikrai aplankysime tautos dainiaus Maironio tėviškę, juolab, kad šiemet yra Maironio metai. Lankysimės Viduklės pažintiniame take, vienuolyne. Pavakarę vyksime į Girkalnio seniūniją, kur sutarta, jog mūsų lauks seniūnė Justina. Ten bus suorganizuota Girdžių ir Girkalnio gyventojų vakaronė, būsime supažindinti su vietos bendruomenės įgyvendintais projektais. 

Seniūnas Darius Juodaitis

 
 

Senasis Girdžių klojimas sulaukė teatro mylėtojų

Penktadienis, 08 Birželis 2012 10:21

Jau antrus metus Girdžiuose organizuojama Klojimo teatrų šventė. Renginys tradiciškai vyksta klebonijos kieme esančiame klojime, kur, anot artistų, ypatingai gera aura, kur visada norisi sugrįžti. 

Šiemet teatro mylėtojų laukė net dvi Girdžių teatrų premjeros. Eilinį kartą maloniai nustebino jaunieji teatro mylėtojai – Girdžių vaikų teatro kolektyvas, kurie suvaidino spektaklį, pagal Michalkovo kūrinį „Zuikis su šautuvu“. 

Teatras „Mituvis“ taip pat parengė premjerą – pagal Didžiulienės Žmonos kūrinį suvaidino spektaklį „Paskubėjo“. Abu spektaklius režisavo Loreta Zdanavičienė. 

Sulaukta ir svečių. Iš Šimkaičių atvyko artistai, kurie Girdžių klojimo scenoje suvaidino spektaklį „Apsiriko“. Eržvilko kultūros centro Šimkaičių skyriuje teatro tradicijos gyvos ir puoselėjamos. Už dalyvavimą mūsų šventėje šimkaitiškiams įteiktas padėkos raštas. 

Padėkos raštas įteiktas ir mūsų šauniajai režisierei Loretai Zdanavičienei, kuri šiemet švenčia 10 metų darbo Girdžių kultūros namuose jubiliejų. Artistai keičiasi, laikai taip pat, režisierei Loretai visada išlieka užduotis spektaklį pastatyti taip, kad jis patiktų žiūrovui, kad iš jo būtų galima pasimokyti. Labai džiaugiuosi už Loretą, kad jai tai pavyksta. 

Vien teatrų pasirodymais šventė nesibaigė. Susirinkusieji klojimo kieme klausė Girdžių vokalinio ansamblio atliekamų dainų, stebėjo kaip kadaise būdavo verpiamos vilnos, gėrėjosi Eimutės Stanaitienės ir Onos Matonienės mezginiais. Kai kas jų ir įsigijo. 

Buvo ir alkį kur numalšinti. Jau antrus metus prie kieme esančio pečiaus sukosi Žaneta Latvienė, kuri kartu su savimi buvo įdarbinusi ir visą savo šeimą. Žaneta susirinkusius vaišino blynais. Šiemet – marginiais, keptais senovinėje ant ugnies vartomoje keptuvėje. Ginto ir Audronės šeima teatro mylėtojus kvietė paragauti ant laužo virtos žuvienės. Gintas – puikus žvejys, na, o Audronė puiki šeiminė. Tai pripažino netik vietiniai, bet ir Girdžių svečiai. 

Ši klojimo teatrų šventė buvo antroji, tačiau tikrai ne paskutinė. Renginyje dalyvavusi Jurbarko kultūros centro direktorė Danutė Samienė gyrė mus už idėją atgaivinti klojimą ir teigė žinanti, jog kitais metais vykstanti visos Lietuvos klojimo teatrų šventė gali būti organizuojama Girdžiuose. 

Džiaugiuosi ir tuo, kad pavyko užmegzti ryšius ir su Klaipėdos universiteto profesoriumi Petru Bielskiu. Jis mus pakvietė atvykti į Raseinius, kur liepos 6 dieną Maironio tėviškėje šiemet renkasi Lietuvos klojimo teatrų artistai. 

Smagu, kad šventė pavyko, kad tai jau tampa tradicija. Tokio puikaus susiėjimo nebūtų, jeigu neturėtume mūsų klebono kun. Sauliaus Pavalkio palaikymo bei žmonių, kurie padėjo organizuoti šventę. Todėl nuoširdžiai ačiū Žanetos Latvienės šeimai, Gintui ir Audronei Kisieliams, Gemai Pečkaitienei, Kęstučiui Mockaičiui, Liudmilos Norkaitienės įmonei, Rimo Pinaičio įmonei bei visiems, kurie neabejingi teatrui, kultūriniam gyvenimui, kurie nori telktis geriems ir prasmingiems darbams. 

Seniūnas Darius Juodaitis

 
 

Girdžiai jau turi bendruomenės tarybą

Pirmadienis, 16 Balandis 2012 14:18

Šiais metais Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skiria lėšų vietos bendruomenių sprendimams įgyvendinti. Šiuo tikslu Girdžiuose įsteigta Bendruomenės taryba, išrinkta jos vadovybė.

 Seniūno Dariaus Juodaičio įsakymu į tarybos sudėtį įeina visos trys seniūnijos teritorijoje esančių seniūnaitijų seniūnaitės: Irena Molčankinienė, Nijolė Kairaitienė ir Jurgita Šlyterienė, taip pat Girdžių bendruomenės pirmininkė Nijolė Petraitienė, Pavidaujo bendruomenės pirmininkas Arūnas Čepulis, Girdžių šeimų centro pirmininkas Kęstutis Mockaitis bei Girdžių pagrindinės mokyklos direktorė Janė Pocienė. 

Pirmasis Bendruomenės tarybos posėdis įvyko balandžio 13 d. Jo metu buvo išrinktas tarybos pirmininkas, kuriuo tapo Arūnas Čepulis, kiti valdymo organai: pavaduotoju – K. Mockaitis, sekretore – J. Šlyterienė. 

Seniūnas susirinkimo metu supažindino su savivaldybės tarybos sprendimu dėl lėšų skyrimo ir panaudojimo bei akcentavo tai, kad nors suma ir nėra didelė, kiek daugiau nei 3 tūkst. litų, laukia didelis bendruomeniškumo egzaminas – šias lėšas paskirstyti netik teisingai, bet ir naudingai. 

Tad visų organizacijų atstovai išvyko su tam tikrais „namų darbais“, savo kolektyvuose apsitarti, kur šiuos pinigus panaudoti. 

„Girdžiai“ inf.

 
 

Kvietimas

Penktadienis, 13 Balandis 2012 13:16

STARTUOJA AKCIJA

„DAROM 2012“!!!

Visi aktyvūs ir atsakingi seniūnijos gyventojai

balandžio 21 dieną (šeštadienį), 10 valandą

kviečiami prisijungti prie apylinkių tvarkymo.

Esate laukiami prie seniūnijos pastato

Po visų darbų vaišinsimės ant laužo keptomis dešrelėmis

Šiukšlių maišais pasirūpins seniūnija

 
 

Įvedama visuotinė rinkliava

Ketvirtadienis, 22 kovas 2012 13:26

Jurbarko rajono savivaldybės tarybos sprendimu  nuo 2012 m. balandžio 1 d. Jurbarko rajono savivaldybės teritorijoje įvedama vietinė rinkliava už komunalinių atliekų surinkimą ir atliekų tvarkymą. Tuo pačiu sprendimu patvirtinti Vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatai ir  Komunalinių atliekų kiekio, asmenų skaičiaus gyvenamajame būste ir kompostuojamų bioskaidžių bei žaliųjų atliekų deklaravimo tvarkos aprašas. UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras ( http://www.uabtratc.lt:80/ ) ne vėliau kaip per 60 kalendorinių dienų nuo vietinės rinkliavos įvedimo dienos pateiks vietinės rinkliavos mokėtojams mokėjimo pranešimus. Vietinę rinkliavą iki liepos 1 d. bus galima sumokėti už visą 2012 metų mokėjimo laikotarpį.

Plačiau skaitykite http://www.jurbarkas.lt/index.php?-1295728486

Girdžių seniūnija

 
 

Gyventojų dėmesiui

Trečiadienis, 14 kovas 2012 11:30

Kovo 21 d. (trečiadienį) 15.00 val. kviečiame į ataskaitinį susirinkimą, kuris vyks Girdžių seniūnijos salėje.

Ataskaitas už 2011 metų veiklą pristatys Girdžių seniūnas, savivaldybės administracijos direktorius, rajono meras.

Susirinkimo metu bus galima plačiau sužinoti apie įvedamą rinkliavą už šiukšlių išvežimą, užduoti klausimus rajono vadovams.

Maloniai kviečiame dalyvauti.

Seniūnija

 
 

Puslapis 6 iš 12