Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Aktualijos

Girdžių seniūnijoje skelbiami seniūnaičių rinkimai

Trečiadienis, 19 Spalis 2011 07:54

 Rinkimai vykdomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymu bei Jurbarko rajono savivaldybės seniūnaičių rinkimų tvarkos aprašu, patvirtintu Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2009 m. liepos 20 d. įsakymu Nr. O1-1382. 

Kviečiame aktyviai dalyvauti seniūnaičų rinkimuose!

Girdžių seniūnas Darius Juodaitis 

Seniūnaitis - seniūnijos aptarnaujamos teritorijos gyvenamosios vietovės bendruomenės išrinktas atstovas, turintis įstatymo nustatytas teises ir pareigas.

Seniūnaitis renkamas 2 metams, dirba visuomeniniais pagrindais. Jis atstovauja gyventojų interesams seniūnijoje, savivaldybės įstaigose, skatina gyventojus prižiūrėti teritoriją, dalyvauja organizuojant apklausas ir pan. Seniūnaičių sprendimai priimti seniūnaičių sueigoje yra rekomendacinio pobūdžio.

Daugiau ....

 
 

Derliaus šventėje pasidžiaugta netik gausiais aruodais

Penktadienis, 14 Spalis 2011 07:16

Spalio 9 dieną Girdžiuose vyko kasmetinė Derliaus šventė. Šv. Mišiomis už Duoną, už žemdirbį ir jo sveikatą prasidėjęs renginys baigėsi koncertu – vakarone klubo „Mituva“ salėje. 

Pats pagrindinis šventės akcentas buvo dar vasarą seniūnijos skelbto konkurso „Gražūs namai – gražūs Girdžiai“ apdovanojimai. Komisija šiemet išrinko po gražiausią sodybą kiekviename kaime. Nors sodybos ir nebuvo lygiavertės, tačiau norėta padėkoti tiems, kurie randa laiko grožiui, o taip pat paskatinti tuos, kurie sodybų nesitvarko. Stengtasi visur rasti po naują gražiai tvarkomą sodybą, kad apdovanojimus eilę metų gautų ne vien tie patys žmonės. 

Šiuo principu vadovaujantis komisija gražiausia Girdžių kaimo sodyba išrinko Danutės Sabaliauskienės sodybą. Ji puošia Ateities gatvę gražiai suderintais gėlynais, tvarkingai pjaunama veja. 

Daiva Pinkevičiutės sodyba pripažinta kaip gražiausiai tvarkoma Drebulynės kaime. Nors joje nėra didelių gėlynų, sodyba išsiskiria gražiai nupjauta veja, tvarkingomis sodybos prieigomis. 

Loreta ir Virginijus Zdanavičiai gražiausiai tvarko sodybą Sodų kvartale. Na, o Jokūbaičių kaime -

Zita ir Rimantas Ambrazaičiai, kurių vizitinė kortelė – kruopštumas. 

Pavidaujo kaime vis daugėja gražiai besitvarkančių gyventojų. Šiemet seniūno padėka atiteko

Marytei ir Juozui Gaižauskams.   

Kasmet komisija užsuka į Nijolės ir Algio Andriulaičių sodybą. Šiemet ji pripažinta gražiausiai tvarkoma Būtrimų kaimo sodyba. 

Evai ir Edmundui Kasparavičiams įteikta padėka už gražiausiai tvarkomą sodybą Pocaičių kaime, o Onos ir Petro Grencevičių sodybai įvertinimas atiteko už kuriamą grožį Butkaičių kaime. 

Turime ir ūkininkų, kurie randa laiko netik sunkiems darbams, bet ir grožio oazei sukurti. Tokie yra Jūratė ir Raimundas Girdžiai, kurių sodyba gavo įvertinimą ūkininkų sodybų kategorijoje. 

Danutė ir Romualdas Bosai gražiausiai tvarkosi Gudelių kaime. Čia komisijai ginčytis neteko – aplinka čia tvarkoma itin skoningai. 

Renginio metui padėkota visiems, kurie savo darbščiomis rankomis prisideda prie to, kad Girdžiai yra viena gražiausiai tvarkomų rajono seniūnijų. 

„Girdžiai“ inf.

 
 

Sveikinimas

Antradienis, 04 Spalis 2011 15:50

Gražesnio žodžio nerandu

Už paprastą lietuviškąjį "ačiū",

Kurį išmokėt pamokų metu

Tarsi burtažodį, atėjusį iš bočių.

Su Tarptautine mokytojų diena, esami ir buvę Mokytojai!
 
 

Brangi Girdžių pagrindinės mokyklos bendruomene,

Ketvirtadienis, 01 Rugsėjis 2011 13:21

Nuoširdžiausi sveikinimai rugsėjo 1 – osios, Mokslo ir žinių dienos proga! Visada, mielieji, atminkite, kad mokslas skatina žinojimą, žinojimas – mąstymą, o mąstymas kuria asmenybę. Tik išsilavinusio Žmogaus geros idėjos visada pasiekia tikslą, todėl leiskime sau pažinti. Nešvaistykime brangaus laiko!

Linkėdamas gražių ir prasmingų 2011-2012 mokslo metų,

Girdžių seniūnas Darius Juodaitis

 
 

Mūsų seniūnijoje gražių sodybų nestinga!

Pirmadienis, 15 Rugpjūtis 2011 10:04

Konkurso "Gražūs namai - gražūs Girdžiai" komisija baigė darbą. Per dvi dienas apvažiuotos visos seniūnijos gyvenvietės. Džiugu, kad aplinką susitvarkyti gražiai ir skoningai nori vis daugiau žmonių.

Konkurso nugalėtojai jau žinomi, tačiau jie bus paskelbti per Ūkininkų šventę rudenį. Kviečiu pasižiūrėti nuotraukų interneto svetainės galerijoje. Dėkoju ir mūsų komisijai - abiems Daivoms, Arūnui bei Ingai.

Darius Juodaitis

 
 

Gražūs namai – gražūs Girdžiai

Trečiadienis, 27 Liepa 2011 15:00

Girdžių seniūnija dėkoja visiems gražiai savo sodybas besitvarkantiems gyventojams. Norėdami įvertinti pačius darbščiausius, skelbiame gražiausių sodybų rinkimų konkursą „Gražūs namai – gražūs Girdžiai“. 

Autoritetinga komisija, kurią sudaro seniūnijos administracijos atstovai, savivaldybės tarybos narys, laikraščio korespondentė bei praėjusių metų gražiausios ūkininkų sodybos nugalėtojai Jus aplankyti planuoja pirmosiomis rugpjūčio dienomis, todėl dar yra laiko puoštis ir tvarkytis. 

Konkurso komisija apvažiuos kiekvieną gyvenvietę ir išrinks gražiausias Girdžių, Gudelių, Jokūbaičių, Drebulynės, Pavidaujo, Būtrimų, Pocaičių ir Butkaičių kaimų sodybas. Taip pat komisija rinks gražiausią daugiabutį bei gražiausią ūkininko sodybą. 

Geriausiųjų apdovanojimai – kasmetinėje Girdžių seniūnijos ūkininkų šventėje. 

Sėkmės tvarkant ir puoselėjant savo sodybas, daugiabučių aplinkas. 

Darius Juodaitis, seniūnas

 
 

Įvažiavimą į Girdžių seniūniją papuošė užrašas

Penktadienis, 22 Liepa 2011 12:04

Už Antvardės upelio važiuojant nuo Jurbarko pusės prasideda Girdžių seniūnija. Kolūkio laikais ant čia pat esančio bunkerio pastatytoje metalinėje saulėje buvo įtaisytas varinis gaidys, kuris simbolizavo čia veikusį paukštyną. Nelikus kolūkio, teritorija liko apleista, į bunkerį buvo pilamos šiukšlės, jis apaugo krūmais.

 Šiais metais bunkerio teritorija buvo sutvarkyta, metalinė saulė perdažyta, o ant jos prikabintas užrašas GIRDŽIAI.

 Ši iniciatyva patiko daug kam, todėl ir pagalbininkų netrūko. Visų pirma, pavasarį, per akciją „Darom“ Girdžių jaunimas surinko į bunkerį sumestas šiukšles, iškapojo bunkerį apaugusius krūmus. Architektė Agnė Vazytė maloniais sutiko iškabą suprojektuoti, o kultūros darbuotojas Algimantas Vizbara, kartu su seniūnijos darbuotojais iškabą pagamino.

 Šią savaitę pakabintas užrašas sutiks ir palydės visus, kurie liepos 25 d. atvyks į Šv. Onos atlaidus (11.00 val.) bei po jų rengiamą šventę Girdžiuose (nuo 18.00 val).  

 „Girdžiai“ inf.

 
 

Oninių akcentas – Girdžių parko atidarymas

Ketvirtadienis, 14 Liepa 2011 14:22

Ilgai puoselėta svajonė supažindinti tiek seniūnijos gyventojus, tiek svečius su Girdžių parke augančiais retais medžiais pagaliau taps svajone. Be jokio finansavimo, be projektų, o tiesiog entuziazmo, darbštumo dėka bei su Kęstučio Putnos parama parkas, planuojama, turėtų tapti traukos centru, vienu gražiausių lankytinų objektų mūsų seniūnijoje.

Oninių šventė ir prasidės parke, kur gamtos mylėtoja, ne vieną dešimtmetį parkui pašventusi Jūratė Šedauskienė papasakos, apie augalus, kurie čia auga, renginio dalyviai bus supažindinti su tolimesniais darbais. Prie parko infrastruktūros kūrimo, seniūno Dariaus Juodaičio pakviesta, prisidės ir Girdžių pagrindines mokyklos bendruomenė su mokytoju Rimantu Konteniu.

Gera pradžia, sako, pusė darbo. Laukiama ir kitų iniciatyvų bei minčių, kurias bus galima išsakyti liepos 24 dieną, per Girdžių parko pristatymą.

 „Girdžiai“ inf.

 
 

Valstybingumo diena Pavidaujyje – su liaudišku spektakliu

Ketvirtadienis, 07 Liepa 2011 19:36

Liepos 6 – oji, Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena buvo švenčiama ir Girdžių seniūnijoje. Nutarta aplankyti Pavidaujo kaimą bei suburti pavidaujiškius Tautinės giesmės giedojimui.
Liaudiškais motyvais pastatytas Girdžių kaimo teatro „Mituvis“ spektaklis K. Sajos kūrinio motyvais „Tikra komedija“ labai tiko šiai gražiai lietuviškai šventei. Pavidaujo kaimo bendruomenės pirmininkas Arūnas Čepulis girdžiškius vadino tikrais profesionalais, kurie, anot jo, „sugeba taip puikiai suvaidinti, kad, atrodo, po spektaklio tampi kitu žmogumi – pailsėjusiu, gražesne siela“.
Artėjant dvidešimt pirmajai valandai, renginio dalyvius pasveikino seniūnas Darius Juodaitis. „Visada didžiuokitės esantys lietuviais, visi kartu švęskime lietuviškas šventes ir neužmirškime, kad Lietuvą kurti ir lipdyti turime kiekvienas, savo gražiais darbais, tyrose ir kilniose širdyse“, - ragino seniūnas.
Kartu su pasaulio lietuviais sugiedojus Tautišką giesmę, šventės dalyviai vaišinosi prie bendro vakarienės stalo, kurio pats pagrindinis patiekalas - jau visame rajone išgarsintas pavidaujietiškas kugelis.

07-061

07-062

07-063

07-064

 

 
 

Liepos 6 – oji - Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena

Trečiadienis, 29 Birželis 2011 15:37

Kviečiame į Pavidaujo kaimą, kur paminėsime šią gražią šventę. 

 Girdžių kaimo teatro „Mituvis“ suvaidins spektaklį „Tikra komedija“ J. Grušo apsakymo motyvais.

21.00 val. kartu su visais lietuviais sugiedosime mūsų Tautišką giesmę.

Taip pat Jūsų laukia ir bendra šventinė gyventojų vakarienė prie suneštinių vaišių stalo, skambant muzikai

 Renginys vyks liepos 6 d. nuo 20.00 val.,prie buvusių Pavidaujo kultūros namų.

  Dalyvauti renginyje nuoširdžiai kviečia Girdžių seniūnija ir Pavidaujo kaimo bendruomenė

 
 

Puslapis 8 iš 12