Rėmėjai

Reklama

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Aktualijos

Girdžiuose rengiamasi klojimų teatro šventei

Penktadienis, 06 Gegužė 2011 07:27

Klojimo teatras davė pradžią lietuviškiesiems vakarams. 1918 m. Lietuvai atkūrus Nepriklausomybę, klojimo teatras sunyko, bet išliko Lenkijos valdytame Vilniaus krašte. 19781989 m. Rumšiškėse, Lietuvos liaudies buities muziejuje vykdavo itin populiarūs klojimo teatro vaidinimai.

Kraštuose, kur yra gyvos teatrų tradicijos vis labiau prigyja vaidinimai senovę menančiuose ir gerą aurą skleidžiančiuose klojimuose.

Girdžiuose, klebonijos kieme esančiame klojime įrengtoje scenoje pirmasis spektaklis suvaidintas praėjusiais metais. Tuomet girdžiškiams pasirodė Šakių moterų veiklos klubas.

Šiemet senajame klojime rengiama teatrų šventė. Jos metu laukia net dvi Girdžių teatro mėgėjų premjeros. Vaidins vaikų teatro artistai (spektaklis „Nepasisekė Marytei“ bei teatro „Mituvis“ artistai (spektaklis „Tikra komedija“).

Laukiama ir svečių – Tauragės liaudies teatro artistai pristatys spektaklį „Ponaičiai“, Smalininkų teatras suvaidins „Tris mylimas“.

Senasis Girdžių klojimas, o ir mes – girdžiškiai, laukiame teatro mylėtojų gegužės 22 d., 13 val. klebonijos kieme.

Darius Juodaitis,

Girdžių seniūnas

 
 

Mielieji,

Ketvirtadienis, 21 Balandis 2011 12:24

Pati gražiausia pavasario šventė Šv. Velykos tegul būna ta diena, kuomet visi kartu, šeimose, bendruomenėse pajusite artumą tarp žmogaus, meilę, kurią galime vieni kitiems dovanoti, šilumą. 

Būkite sveiki, būkite gražūs, būkite linksmi. Margos ir saulėtos šventės! 

Seniūnijos darbuotojų vardu,
seniūnas Darius Juodaitis

 
 

Gyvūnų augintojų dėmesiui

Trečiadienis, 20 Balandis 2011 14:15

Norime atkreipti Jūsų dėmesį į Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2002 m. gegužės 23 d. sprendimu Nr.367 patvirtintų Gyvūnų auginimo ir laikymo Jurbarko rajone taisyklių punktus, dėl kurių dažniausiai kyla nesusipratimų tiek mūsų seniūnijoje, tiek visame rajone.

Taisyklės patvirtintos savivaldybės taryboje ir galioja visoje Jurbarko savivaldybės teritorijoje. Seniūnijos yra atsakingos už šių taisyklių vykdymą ir gyvūnų laikymo priežiūrą.

Daugiau ....

 
 

Mieli girdžiškiai, kaimynai, bičiuliai,

Šeštadienis, 16 Balandis 2011 15:19

Ačiū kiekvienam iš Jūsų, kurie dalyvavo akcijoje DAROM. Talkos prasidėjo dar penktadienį, kuomet Girdžių pagrindinės mokyklos bendruomenė tvarkė aplinką ir pasodino net 15 ąžuoliukų, kuriuos padovanojo Balandinės girininkija. Šeštadienį talkos vyko Girdžiuose ir Pavidaujyje. Į jas įsijungė abi bendruomenės, Bažnyčia, kurios vargonininkė Irena išvirė skanios sriubos talkininkams. Girdžiuose dirbo 37 žmonės, Pavidaujyje – 26.

Daugiau ....

 
 

Kviečiu prisidėti prie akcijos "Darom"

Antradienis, 05 Balandis 2011 13:50

Balandžio 16 dieną vyks respublikinė akcija "Darom", kviečianti tvarkytis netik savo namuose, bet ir viešuosiuose plotuose. Kviečiu dalyvauti talkoje, būtinai paraginant ir savo šeimos narius, giminaičius, draugus.

Kovo 31 dieną vykusiame susirinkime į talką užsiregistravo 20 žmonių, aktyviai žada prie talkos prisidėti Girdžių ir Pavidaujo kaimų bendruomenės, Girdžių pagrindinės mokyklos auklėtiniai ir mokytojai.

Nebūkite abejingi, visi kartu susikurkime jaukią ir švarią aplinką!

Seniūnas Darius Juodaitis

 
 

Prasideda pasėlių deklaravimas

Antradienis, 05 Balandis 2011 13:47

Nuo balandžio 4 d. iki birželio 15 d. vyks pasėlių deklaravimas. Asmenys užsiimantys ekologine gamyba paraiškas turi pateikti iki gegužės 15 d. Nesuspėję laiku deklaruoti pasėlių galės tai padaryti ir po birželio 15d. Pratęsimas vyks iki liepos 11 d., tačiau parama bus mažinama 1 proc. už kiekvieną darbo dieną.

Ateidami deklaruoti privalote turėti:

1. Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasas, asmens tapatybės kortelė).

2. Deklaruojamų laukų planelius,žemės dokumentus.

3. Įgaliojimą – kai paraišką teikia įgaliotas asmuo.       

Tel. pasiteiravimui 8 447 49923, specialistė Daiva Matonienė

 
 

Mintys po susirinkimo

Sekmadienis, 03 Balandis 2011 11:50

Mieli Girdžių seniūnijos žmonės. Noriu Jums padėkoti už palaikymą per savivaldos rinkimus. Visų Jūsų aktyvaus dalyvavimo rinkimuose dėka turime seniūnijos atstovą rajono Taryboje. Kaip ir žadėjau prieš rinkimus, taip ir dabar noriu patikinti, kad man tikrai rūpi mūsų seniūnijos reikalai, kiekvienas žmogus ir pažadu, kiek tai bus mano kompetencijos ribose, padėti spręsti visus Jums rūpimus klausimus.

Daugiau ....

 
 

Prasidės surašymas

Antradienis, 29 kovas 2011 16:00

Balandžio 5 – gegužės 9 dienomis vyks antrasis gyventojų surašymo etapas, kai surašinėtojai lankys gyventojus, kurie elektroniniu būdu surašė ne visus savo būsto gyventojus, išvis nedalyvavo e. surašyme arba tai padarė nepilnai. Jurbarko teritoriniam skyriui vadovauja Oksana Sutkaitienė ir Jurgita Juodaitė.

Vėdėjos O. Sutkaitienė ir J. Juodaitė, kalbėdamos apie antrąjį surašymo etapą, akcentavo, kad žmones surašinėtojai lankys nebūtinai darbo valandomis, „surašinėtojų galima sulaukti vakarais ir savaitgaliais. Surašinėtojai, neradę žmonių namuose, paliks raštelius su kito vizito data, valanda, nurodys savo pavardę, o gyventojas galės paskambinti mums į skyrių tel. 8447 71742 ir paklausti, ar toks surašinėtojas tikrai dirba Statistikos departamente.“

Daugiau ....

 
 

Paroda "Vienas lašas Indijos"

Pirmadienis, 21 kovas 2011 10:39

Kovo 18 dieną Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykloje įvyko Inesos Bosaitės fotografijų parodos „Vienas lašas Indijos“ atidarymas. Indiška muzika, filmuoti vaizdai ir užburiantis Inesos pasakojimas visus nukėlė į tolimą Indiją. Ryškios, tapybiškos fotografijos žiūrovus dar labiau priartino prie Indijos.

Daugiau ....

 
 

DĖKOJU UŽ PAGALBĄ

Ketvirtadienis, 17 kovas 2011 13:23

Praėjusi žiema sniego negailėjo. Tai tapo didžiuliu išbandymu, kurį įveikti padėjo geranoriška Girdžių seniūnijos ūkininkų ir verslininkų pagalba.

Už pagalbą valant seniūnijos kelius nuoširdžiai dėkoju verslininkams Rimui Pinaičiui, Kęstučiui Putnai, ūkininkams Vidui Remeikiui, Raimondui Girdžiui, Nerijui Čiulkiniui, Edmundui Kasparavičiui ir kitiems. Jūsų parama man yra labai brangi ir vertinama. 

Dėkoju ir tiems gyventojams, kurie prie savo namų nusikasė sniegą nuo šaligatvių. Šaligatvis visada būdavo tvarkingai nukastas ties girdžiškių Zinos Girdžiuvienės, Kęstučio Ambrazaičio, Stepono Juškio ir keleto kitų namų, o Girdžių pagrindinės mokyklos penktokas  Rytis Gendrikas šaligatvį nukasdavo ne tik ties savo namais, bet ir nemažą dalį šaligatvio vedančio į Būtrimų kaimą. Nuoširdžiai dėkoju už pilietiškumą. 

Darius Juodaitis, seniūnas

 
 

Puslapis 10 iš 12