Virtualios parodos

Virtuali paroda ,,Sugrįžkime į 1918-1940m. Lietuvą''

Šeštadienis, 09 Vasaris 2013 09:01

Šiais metais sukanka 95 metai, kai buvo pasirašytas Vasario 16-osios aktas. Minėdami šią sukaktį , Girdžių kaimo biblioteka ir kraštotyrininkas, bibliofilas  V. Lekutis parengė virtualią parodą ,,Sugrįžkime į 1918-1940metų Lietuvą''.

 

 

Daugiau ....

 

Kamilės Andriulaitytės piešinių paroda

Trečiadienis, 24 Spalis 2012 13:17

,,Piešimas man daugiau nei pomėgis – tai, nuo ko liūdna diena gali tapti pati laimingiausia – o tereikia tiek nedaug. Pasiėmusi pieštuką ir popieriaus lapą visiškai atsipalaiduoju ir galiu įšokti į fantazijų pilną pasaulį, kuriame ne tik svajosiu, bet ir išpildysiu savo lūkesčius, atskleisiu gyvenimo realybe ir atvirkščiai...

       Taigi šioje mano parodoje matysite gyvenimo ciklą, kaip iš mažos mergaitės tampama žavia močiute. Turėsite galimybe susipažinti su gal dar nežinomais gyvūnais, įšokti į fantazijų pasaulį. Manau, neliksite ir nesusimąstę,  nes kituose piešiniuose vaizduoju šiek tiek siužeto vingių.''

                                                                                                                                                  Kamilė Andriulaitytė


 

 

Daugiau ....

 

Kamilės Andriulaitytės fotografijų paroda ,,Ryto grožis''

Antradienis, 22 Gegužė 2012 07:19

   Ryto grožis - tai Kamilės Andriulaitytės fotografijų paroda, kurioje galime pamatyti, kaip nuostabiai ryte saulė draugauja su įvairiais daktais ar augalais. Ji sukuria jaukią aplinką, kurioje jautiesi  kaip pasakoje.

   ,,Daugelis iš mūsų rytais, ypač savaitgaliais, mėgstame ilgai pamiegoti ir net nesusimąstome,  kokį nuostabų rytą praleidžiame lovoje. Anksti atsikėlęs gali pamatyti kaip saulės spinduliai bando prasiskverbti pro tirštą rūką, kaip rūko lašeliai pradeda spindėti įvairiomis spalvomis ir suteikia augalui žaismingumo arba šaltesniais metų laikais - pavasarį ar rudenį, kai šerkšnas apgaubia gėles tu pamatai, kokia trapi ir tuo pačiu įspūdinga ji gali būti, kiek daug atspalvių joje atsiranda. Tik pabuvojęs tokioje aplinkoje gali suprasti: kokia ji iš ties graži, kiek daug jausmų ir emocijų tau suteikia vienas ankstyvas rytas. Taigi, šioje parodoje ir stengiausi tai atskleisti, užfiksuodama tam tikras ryto grožio akimirkas.''

                                                                               Kamilė Andriulaitytė

 

Daugiau ....

 
 

Virtuali paroda iš V. Lekučio asmeninio archyvo: Juozo Kasperavičiaus gimimo šimtmečiui ir žūties 65 metų sukakčiai

Trečiadienis, 04 Balandis 2012 14:47

Juozas Kasperavičius gimė 1912m. rugpjūčio 17 d. Jokūbaičių km. Jurbarko raj. Baigęs Jurbarko gimnaziją 1933-1935m. mokėsi Karo mokykloje  Kaune ir ją baigęs buvo paskirtas į arterijos pulką. 1938m. baigė karo aviacijos mokyklą ir jam buvo suteiktas leitenanto laipsnis.

Daugiau ....

 

Knygų skirtukai

Šeštadienis, 03 kovas 2012 09:16

   Girdžių kaimo bibliotekoje eksponuojama vaikų knygų skirtukų parodėlė ,,Dovana skaitytojui''.

   Parodėlėje eksponuojami 1-9 kl. mokinių skirtukai, kurie tarsi maži meno kūrinėliai. Juos kuriant vaikai įdėjo fantazijos, meilės.  Šiuos skirtukus dovanosime skaitytojams, kurie vertina knygą.

   Vaikų nupiešti skirtukai primins skaitytojui, kad negalima lankstyti knygų, tai pat padės knygas saugoti ir greičiau rasti skaitomą puslapį.

 

 

 

    2 kl. Miglė Laukytė

 

 

 

 

Daugiau ....

 
 

Puslapis 2 iš 4