AKTUALIJOS

Startuoja projektas „Kartu mes galime daugiau“

Trečiadienis, 07 Rugsėjis 2011 10:02

Neformali jaunimo grupė „Veikiam“ jau nuo rugsėjo pradeda įgyvendinti projektą, finansuojamą iš Jurbarko rajono savivaldybės biudžeto lėšų.

Projekte numatoma vykdyti meninės saviraiškos vakarus įvairiomis temomis. Jau rugsėjį Girdžių seniūnijos gyventojai su jaunimu priešakyje kviečiami į poezijos vakarą. Laukiami visi, kurie neabejingi – tiek patys rašantys eilėraščius, tiek mėgstantys laisvalaikį paskirti poezijai.

Visi vėl susitiksime spalio mėnesį rankdarbių vakare. Mokysimės velti iš vilnos, verti karoliukus ar net dekupažo meno. Prisiminsime ką mokė močiutės, prosenelės. Taip pat šį mėnesį visų mūsų lauks fotografijų parodos atidarymas. Kokia jos tema? Kol kas dar paslaptis, tačiau žadam, kad suintriguos.

Na o paskutinį, rudens mėnesį, rinksimės draugėn išbandyti tapymo ir piešimo meno. Tiems, kas norės, jaunieji mūsų žinovai suteiks visus tapymo bei piešimo pradmenis. Teatro vakare linksminsim vieni kitus ekspromtu sukurtais mini spektaklėliais bei savo išradingumu. O jo, manome, tikrai netruks.

Projektą užbaigsime gruodžio mėnesį talentų vakaru. Kas žino, gal kuris nors atskleis savo užslėptą talentą ir visus juo nustebins.

Pasišildykime arbata visi jaukiais rudens vakarais, bendraukime ir drauge kurkime bendrą nuotaiką. Viskas mūsų rankose, o, kaip žinia, drauge visada galima nuveikti daugiau.

Tolimesnė informacija apie konkrečias numatomas veiklas bus talpinama internetiniame Girdžių tinklalapyje, spausdinami skelbimai.

Neformalios jaunimo grupės „Veikiam“ inf.

 
 

Girdžių seniūnijos jaunimo susitikimas

Trečiadienis, 17 Rugpjūtis 2011 07:27

Ei, Girdžių seniūnijos jaunime,

Nežinai, kaip prasmingai praleisti laisvalaikį? Niurni, kad Girdžiuose nėra ką veikti? O gal tiesiog turi idėjų, bet trūksta bendraminčių joms realizuoti?

Tuomet ateik ir išreikš savo nuomonę Girdžių seniūnijos jaunimo susitikime. Jo metu aptarsime, kokius matome sunkumus jaunimui, kokių naujovių norėtumėme ir kokie viso to trukdžiai. Bandysime drauge pasvarstyti, kuo kiekvienas galėtume prisidėti, kad situacija pasikeistų į geresnę pusę.

Vienas – jau šis tas, du – tai komanda, trys – jau visa minia... Tad įsivaizduok, kiek visi drauge galėtume nuveikti.

Susitinkame penktadienį (rugpjūčio 19 d. 19val.) prie Girdžių pagrindinės mokyklos. Ateik, nebūk abejingas ir prisidėk prie geresnio ir prasmingesnio mūsų gyvenimo kaime.

 Neformali jaunimo grupė „Veikiam“

 
 

Puslapis 4 iš 4