AKTUALIJOS

Norintiems aktyviai praleisti laisvalaikį

Antradienis, 21 Rugpjūtis 2012 10:31

Girdžių bendruomenės centras kviečia visus norinčius aktyviai praleisti laisvalaikį.

Siūlome 8 dvivietes baidares pasiplaukiojimui upėje. Baidarės ir priekaba baidarėms pervežti laikomos Girdžiuose. Išsamesnę informaciją galima gauti telefonu tel. 8 65 554 123.

Baidarių, priekabėlės baidarėms pervežti (toliau - Inventoriaus) nuomos taisyklės

Atmintinė

 
 

ONINIŲ SPORTO ŠVENTĖ

Ketvirtadienis, 02 Rugpjūtis 2012 07:21

Tęsdami tradiciją, Girdžių bendruomenės centras ir Sporto klubas „Girdžiai“ suorganizavo Oninių sporto šventę. Praeitais metais susirinko daug neabejingų sportui dalyvių. Buvo žaidžiamas tinklinis, krepšinis, šachmatai. Sportininkus gaivino lengvas vasariškas lietus.

Šiais metais diena pasitaikė kaip niekad karšta, kepino saulė, bet dalyviams visa tai nepamaišė ir jie aktyviai dalyvavo šventėje. Tradiciškai buvo žaidžiamas tinklinis, o po jo vyko estafetės baidarėmis. Visos šventės metu tiek sportininkai, tiek seniūnijos gyventojai, tiek atvykę svečiai galėjo išbandyti pasiplaukiojimą vandens kamuoliais ir paplaukioti baidarėmis. Šiomis atrakcijomis bei varžybomis ir buvo pristatytas Girdžių bendruomebendra fotonės projektas „Girdžių bendruomenės aktyvinimas ir socialinės atskirties mažinimas“ (Nr. LEADER-11-NEMUNAS-03-032). Jo metu jaunimas pats įsiruošė paplūdimio tinklinio aikštelę, buvo įsigytos baidarės, priekabėlė baidarėms vežti, vandens kamuoliai, sportiniai prizai, sportinis inventorius ir sportinė apranga, suorganizuota ne viena sporto šventė, tarp jų ir Oninių sporto šventė, kuri šiais metais vyko liepos 28 d.

Tinklinio varžybos vyko dviejose amžiaus grupėse: iki 16 metų ir nuo 16 metų ir vyresni. Iki 16 metų grupėje žaidė trys komandos, kurios atitinkamai pasiskirstė prizines vietas. I vieta atiteko „G+V“ komandai (žaidėjai Šarūnas Latvys, Milda Vencevičiūtė ir Benas Vencevičius), II vieta džiaugėsi „Mituvos“ komanda (žaidėjai Haroldas Budrius, Gytis Buckiūnas ir Indrius Saulėnas), o trečia šįkart teko komandai „Girdžiai“ (Dovydas Gricius, Gintarė Griciūtė ir Ovidijus Andriulaitis).

Įdomios ir gražios varžybos vyko nuo 16 metų ir vyresniųjų grupėje. Čia dalyvavo net 8 komandos: „Girdžiai“, „Trololo:)“, „EXO EXO“, „Jurbarkas“, „M&M“, „Lužas“, „Gintaro“ ir „Žilinsko pankai“. Dėl komandų gausos, jos buvo suskirstytos į pogrupius po keturias. Nepabūgę karščių ir apsiginklavę gera nuotaika dalyviai atkakliai varžėsi aikštėje. Nugalėtojais tapo „M&M“ (žaidėjai Neringa Pinaitytė, Mantas Ramanauskas ir Marius Bakaitis), II vieta atiteko iš šeimos narių sudarytai „Gintaro“ komandai (žaidėjai Gintaras, Dovydas ir Gintarė Griciai), III vieta tenkintis teko „Lužas“ komandai (žaidėjai Odeta Vaitiekūnaitė, Ramūnas Lužaitis ir Linas Klijūnas).

Nors karštis nesitraukė ir toliau, vis dėlto jėgų pakako sudalyvauti estafetėse su baidarėmis. Šioje rungtyje varžėsi 8 poros. Dalyviams estafetėse su baidarėmis reikėjo kuo greičiau apiplaukti pažymėtą plūdurą užtvankoje. Entuziazmo bei geros nuotaikos netrūko ir čia. Neįveikiami buvo Marius ir Neringa Pinaičiai, kurie plūdurą apiplaukė per 1,15 min., II-III –ąja vietas pasidalino dvi poros: Agnė Vaznytė ir Laura Molčankinaitė bei Dovydas ir Gintaras Griciai. Jie maršrutą įveikė per 1,20 min.kamuoliai

Sporto šventės nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais, saldumynais bei įsteigtais specialiais pakvietimais. Girdžių bendruomenės centras I vietos laimėtojams įteikė kvietimą „Visai dienai pasiplaukiojimą baidarėmis“. Kitoms komandoms kvietimus įsteigė Jurbarko kredito Unijos kolektyvas: II vietos laimėtojams teko ekstremalus išbandymas – pasijodinėjimas žirgais, o III vietą iškovojusi komanda vyks pasiplaukioti į Šakių baseiną. Saldainiais ir mineraliniu vandeniu vaišino Jurbarko kredito unija.

Dėkojame sporto šventės teisėjams – Ramūnui Budriui ir Linui Klijūnui, bei visiems visiems savanoriams, padėjusiems ir prisidėjusiems prie šventės organizavimo ir įgyvendinimo.

 

Girdžių bendruomenės centro ir Sporto klubo „Girdžiai“ inf.

 
 

Jaunimas dalyvavo stovykloje

Ketvirtadienis, 28 Birželis 2012 09:33

Š. m. birželio 16-17 d. Girdžių seniūnijos jaunimas dalyvavo stovykloje „Išgyvenk gamtoje“. Stovyklos vietą, kuri buvo žinoma tik organizatoriams, dalyviams teko susirasti patiems iš paliktų pakelėje užuominų. Dalyviai visą laiką turėjo atidžiai stebėti pakelės ženklus, ieškoti lapelių su tolesniais nurodymais. O vieta numatyta ne tokia jau ir pažįstama. Kelias prasidėjo Girdžiuose, pradinėje susitikimo vietoje – estradoje, ir vingiavo per visą kaimą. Ženklai rodė vietą esant vakarų pusėn, tad dalyviai drąsiai ėjo ten. O pati stovyklos vieta numatyta dar paėjus gerą kelio galą nuo Miliušių kaimo, gražioje pievutėje prie pat Mituvos. Dalyviai atkarpą netruko įveikti ir nusimetę nešulius nuo pečių susėdo pailsėti. Čia jų laukė paskirstymas į komandas, komandų pavadinimų sugalvojimas ir pirmoji užduotis – įsirengti sau miegojimo vietą nakčiai. Komandos darbavosi darniai ir netrukus kiekviena sau turėjo po pastogę. Poilsiui laiko nebuvo, nes jau laukė kitos užduotys. Kiekviena komanda išsitraukė, ką turės daryti toliau. Vieniems teko surasti malkų laužui ir jį visą vakarą kurstyti, kiti turėjo sužvejoti žuvies vakarienei, na o trečiajai teko pamaitinti visus stovyklos dalyvius ir vadovus – jie virė žuvienę. Pasisotinę ir atgavę jėgas ligi nakties žaidėme įvairius žaidimus. Turbūt patys populiariausi buvo laiko patikrinti ir visų žinomi „Bulvė“ ir „Sugedęs telefonas“. Prie laužo vyko pašnekesiai, pasakojimai, žarijose kvepėjo kepamos bulvės.

img_4459Rytas nebuvo toks džiuginantis, nes lijo vasariškas lietus. Kai kurie dalyviai pabūgę tokio oro, stovyklavietę paliko anksčiau. Na o tie kas liko, skubėjo ieškoti pusryčių pagal jiems pateiktas užuominas. Veiksmas vyko greitai, nes pilvas grojo maršą, tad teko pasiskubinti. Pasisotinus visų laukė kliūčių ruožas. Komandos be didesnio vargo įveikė visas joms iš anksto paruoštas kliūtis. O jų buvo ne viena  - šokimas per pargriuvusį medį, virvių raizgalynė, kurią taip pat reikėta peršokti, ėjimas iškelta virš žemės virve, perėjimas per rąstą, nusileidimas virve šlaitu į vandenį, upės perbridimas, plaukimas padangomis prieš srovę iki kitos kliūties keliasdešimt metrų, šliaužimas ant pilvo, persikėlimas atgal į kiimg_4467tą upės krantą, šokavimas su maišais iki finišo tiesiosios. Pirmoji komanda šiek tiek užtruko įveikdami visą trasą, antroji – turėjo laiko apgalvoti, tad finišo liniją kirto keliomis minutėmis greičiau. Kad ir kaip bebūtų, nugalėjo draugystė. Su geromis emocijomis ir pasikrovę gamtos energijos tvarkėmės stovyklavietę. Stovykla pasibaigė, įspūdžiai dar neišblėso iki šiol, o visos akimirkos užfiksuotos liks nuotraukose. 

Neformalios jaunimo grupės „Veikiam“ inf.

 
 

Stovykla "Išgyvenk gamtoje" jau greitai

Antradienis, 05 Birželis 2012 09:14

 
 

Velykinis šeimų - draugų turnyras

Sekmadienis, 08 Balandis 2012 18:05

Balandžio 6 d. Girdžių pagrindinėje mokykloje vyko Girdžių seniūnijos „Velykinis šeimų - draugų turnyras“. Varžėmės tinklinio aikštelėje, prie šaškių lentos ir smiginio rungtyje.

Asmeninėse šaškių ir smiginio rungtyse varžėsi mažiausieji mūsų žaidėjai. Gintarė iškovojo ketvirtąją vietą, Nojus ir Haroldas buvo treti, Elvijui atiteko antroji vieta, o nugalėtoju tapo Gerardas.

Vyresniųjų grupėje dalyvavo šešios komandos. Šį kartą nutarta į sportines varžybas įtraukti ir šeimos narius, todėl viena iš komandos sudarymo sąlygų buvo – du šeimos nariai ir vienas draugas. Džiugu, kad šį sąlyga įvykdyta, o prie kiekvienos rungties komandos stengėsi pelnyti kuo daugiau taškų savo pusėn. Susumavus visų rungčių rezultatus prizinę trečiąją vietą iškovojo „Giminių komanda" (žaidėjai Alvaidas, Tadas, ir Jolita). Antroji vieta atiteko „JP“ komandai, kurią sudarė Donatas, Modestas ir Neringa. O „Velykinio šeimų – draugų“ turnyro nugalėtojais tapo „Mildutės“ komanda (žaidėjai Vaidas, Linas ir Milda).

Prizinių vietų laimėtojai apdovanoti medaliais, kurie nupirkti iš projekto „Girdžių bendruomenės aktyvinimas ir socialinės atskirties mažinimas" Nr. LEADER-11-NEMUNAS-03-032.

Dėkojame už turnyro organizavimą ir vedimą: Irmai, Ramūnui, Linui ir Laurai.

Taip pat ačiū mūsų akimirkų įamžintojams – Vaivai ir Nojui. O nuotraukas iš šio turnyro siūlome pasižiūrėti Seniūnijos foto galerijoje.

Organizatoriai

 

 

 

 

 
 

„Girdžių bendruomenės aktyvinimas ir socialinės atskirties mažinimas“

Trečiadienis, 09 Lapkritis 2011 11:13

Girdžių bendruomenės centras vykdo projektą „Girdžių bendruomenės aktyvinimas ir socialinės atskirties mažinimas“ Nr. LEADER-11-NEMUNAS-03-032.
Projektas vykdomas pagal VVG „Nemunas“ strategijos II prioritetą - Jurbarko krašto viešojo gyvenimo stiprinimas ir gyvenimo kokybės kaime gerinimas.
 Projekto tikslas: Girdžių bendruomenės telkimas ir aktyvinimas.

Daugiau ....

 
 

Puslapis 3 iš 4